Recepty

Zdravé vaření – lahodné rybí recepty, díky nimž můžete být štíhlí

Rybí maso obsahuje mikro i makro prvky kopru

Chtěli byste vařit a jíst zdravě? Tady to máme Lahodné Rybí recepty shromážděny pro vás. Odlehčující rybí dny jsou doporučovány lidem, kteří trpí intolerancí laktózy.

Lahodné rybí recepty pro každého

lahodné rybí recepty se zdravou stravou se zeleninou

S několika rybími recepty můžete dny, kdy jste ulevili jogurtu nebo jiným mléčným výrobkům, jako je tvaroh, úplně vynechat. Rybí maso má velmi málo kalorií (100-200 kcal na 100 g) a je velmi bohaté na živiny. Rychle se tráví, je chutný a aromatický. Z tohoto důvodu je rybí maso velmi vhodné pro jakýkoli typ stravy. Doporučuje se pro nemocné, starší lidi a nadváhu.

Hubněte zdravě s pokrmy z ryb

Rybí tipy-recepty na hubnutí-snadné vaření

Ryba obsahuje 15–20% bílkovin, které se velmi rychle a snadno tráví a pomáhají zajistit, aby důležité vitamíny a živiny v organismu zůstaly, i když je pohyblivost trávicích orgánů nízká. 38 až 39% bílkovin přebírá organismus.

Rybí olej však potřebuje zvláštní čest. Obsahuje hodně vitaminu F, a proto má velmi vysokou biologickou hodnotu. Tento vitamín pomáhá regulovat metabolismus tuků a snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Velmi vysoké hladiny vitaminu F se nacházejí v rybách ze severu. Ryby také obsahují malé množství sacharidů (přibližně 1%), sestávajících převážně z glykogenu a glukózy.Tyto látky dodávají rybím bilionům sladkou chuť.

Rybí maso také obsahuje mikro a makro prvky, které jsou důležité pro lidský organismus, jako je fosfor, draslík, vápník, sodík, hořčík, železo, síra a chlor. Jsou velmi koncentrované v mořských rybách.

Všechny druhy ryb obsahují vitamíny. Především se jedná o vitamíny A, D, E, K, stejně jako o vitamíny skupiny B..

Jak se správně vaří ryba??

zdravá kuchyně recepty na výživu zdobící dny ulehčující ryby

Náš chutné recepty na ryby jsou velmi vhodné pro každého, protože jsou pro organismus velmi snadno stravitelné. Můžete to udělat 2-3krát týdně. Tady jsi :

Varianta 1: uvařte 650 g nízkotučného rybího masa (nejlépe spařeného), maso rozdělte na 6 částí a konzumujte s menším množstvím soli. Je lepší dosolit až po uvaření, místo soli můžete použít i jiné koření. Vypijte alespoň 2 litry vody.

Varianta 2: udělejte to samé jako varianta 1, ale pijte různé nápoje. Během dne jste mohli sníst všechno maso a pít neslazený čaj. Druhy ryb, které můžete použít, jsou například štikozubec, treska, štika. Pijte šípkový odvar nebo kompot. 1 litr vody.

losos zdravé vaření obloha zelenina chutné ryby recepty

Varianta 3: Tato varianta je ještě zajímavější. V nabídce je 450 g ryb, 500 g zeleného salátu (okurky, rajčata, mrkev, zelí). Jezte vše ve 4 jídlech. Pijte hodně vody, která se dá také převařit. Můžete také použít vers

Pijte donekonečna různé čerstvě vymačkané šťávy.

Možnost 4: 500 g ryb, salát, káva s citronem, čaj bez cukru, kompot (500 ml). 5 jídel. pít hodně vody.

rybí dny dietní plán rybí maso velmi nízkokalorické recepty na vaření