Recepty

Muffiny se sýrem – vydatná snídaně bez cukru

Muffiny se sýrem recept-odrůdy-Schimmelkaese-Emmentaler-Gouda

O víkendech obvykle snídáme rohlíky nebo sendviče. Mnozí také dodržují tuto tradici během týdne a snídají s rodinou, než se vydají do práce nebo do školy. Pokud ale patříte k lidem, kteří ráno nemají čas na vyváženou snídani nebo jen chcete vyzkoušet něco nového, muffiny jsou pro vás to pravé. Možná si teď říkáte, že nechcete začít den kalorickou bombou a spoustou cukru, ale v tomto případě vám můžeme uklidnit mysl. Existuje ještě jeden druh muffinu a v tomto článku bychom vám rádi představili recept přesně na tento typ muffinu. Máme na mysli vydatné muffiny a zvláště ty Muffiny se sýrem. K tomu potřebujete tři druhy tvrdých sýrů, které máte nejraději a jen málo času. Jednou z výhod muffinů je, že je můžete připravit večer předem, aniž by do rána ztratily chuť a jemnou strukturu. Jsou tedy skvělé, pokud dáváte přednost tomu, abyste ráno spali trochu déle, než byste ho strávili přípravou snídaně. Zkus to Muffiny se sýrem konec! Rozhodně nebudete litovat a pokud jste to ještě neučinili, stanete se jejich obrovským fanouškem.

Jaké přísady potřebujete na 10 Muffiny se sýrem potřebovat:

Muffiny se sýrem recept-snídaně-večeře

– 1 šálek mouky

– 1 vejce

– 1 šálek čaje ze 3 strouhaných sýrů (např. Niva, ementál a gouda; záleží na vaší chuti, ale rozhodně by to měl být tvrdý sýr)

– 1/4 čajového šálku másla (60 g)

– 1/2 šálku tvarohu

– 1/2 balíčku prášku do pečiva

– 1/4 čajové lžičky jedlé sody

– 1/2 lžičky suché bazalky

– 1/4 čajové lžičky soli

Doba přípravy: 15 minut

Doba pečení: 25 minut

A takoví jsou Muffiny se sýrem vyrobeno:

muffiny-různé druhy sýrů-recept-červené víno

1. Nejprve připravte výrobky na výrobu těsta na Muffiny se sýrem připravit. Chcete -li to provést, jemně nastrouhejte vybraný sýr pomocí struhadla. Dvě až tři lžíce by měly být poskytnuty samostatně. Dále prosejte mouku spolu s práškem do pečiva a sodou a dejte ji stranou. Ve dvojitém kotli rozpustíme máslo.

2. V jiné míse těsto na těsto Muffiny se sýrem Vejce rozmixujte mixérem, poté přidejte rozpuštěné máslo a dobře promíchejte. Dále přidejte tvaroh a sůl. Opět byste měli vše dobře promíchat.

Vydatné muffiny pro každý vkus – 12 snadných receptů

Vegetariánská jídla: jednoduché, rychlé a propracované recepty pro každého

Mikrovlnný šálek – snadné recepty na rychlé dezerty

slané muffiny s receptem na pečení sýra

3. Nyní potřebujete misku s moukou znovu. Za stálého míchání ji postupně přidávejte do tekuté směsi. Těsto je pro ně připraveno Muffiny se sýrem.

4. Nakonec do hotového těsta vmíchejte sýr a bazalku. V případě, že jste zapomněli dříve, znovu vám připomeneme, abyste nechali 2 až 3 lžíce. To budete později potřebovat k posypání Muffiny se sýrem.

sýrové muffiny-zlatá krusta-detail

5. Nyní do formy na muffiny přidejte papírové formy, které jsou pro muffiny typické. Vezměte hotové těsto a lžící naplňte formy do 2/3 třetin těstem. Dávejte pozor, abyste je nevyplnili až na vrchol, protože těsto může při pečení přetékat. Před vámi Muffiny se sýrem dáme do trouby, posypeme zbylým sýrem.

6. Troubu předehřejte na 180 stupňů. Upečte Muffiny se sýrem po dobu 25 minut. Pravidelně ale kontrolujte, aby se nepřipálily. Než vyjmete muffiny z trouby, měli byste u vzorku párátka zkontrolovat, zda jsou připravené. Chcete -li to provést, napíchněte muffin párátkem a znovu jej vytáhněte. Pokud by bylo suché, jsou Muffiny se sýrem Hotovo. Pokud se na něj těsto lepí, musíte jej na chvíli nechat v troubě.

slaná pažitka-cuketa-muffiny

Pravděpodobně jste se nyní také přesvědčili, že Muffiny se sýrem jsou rychlé a snadné na přípravu. Před podáváním je nechte dobře vychladnout. Pokud jste ještě nezkusili vydatné muffiny, je to pro vás zaručeně začátek dlouhé tradice. Pokud toužíte po lahodném dezertu, který je stejně rychlý na přípravu, můžete na něj použít i oblíbené muffiny. Jsou k dispozici jako sladká pokušení v široké škále odrůd vyrobených z vanilky a čokolády, s exotickým a místním ovocem, stejně jako s džemem. Ale teď ať vám chutná!

kozí sýr-rozmarýn-muffiny-výborné