Recepty

Kokosové muffiny s ovocem – jednoduchý recept na pečení

Kokosové muffiny rychlá příprava dezertů

the Kokosové muffiny s ovocem jsou dokonalým dezertem ke kávě a představují trochu jinou variantu Jsou také vhodné jako snídaně ke kávě nebo čaji. Pokud si myslíte, že jsou tyto vdolky suché, mýlíte se. Navzdory velkému množství sušeného kokosu jsou velmi šťavnaté. Zvláštností je lahodná a oblíbená kokosová chuť, která má osvěžující účinek. Kromě kokosu můžete přidat libovolné ovoce. To vám dává svobodu volně si připravit vdolky podle svého vkusu a měnit je pokaždé, když na to máte chuť. Ale teď se dostáváme k receptu na to Kokosové muffiny s ovocem. Zjistíte, že jsou překvapivě velmi jednoduché a rychlé na přípravu. Bavte se!

Ingredience na kokosové muffiny s ovocem:

Ovoce na muffiny upečte sami

– 5 vaječných bílků

– 1 šálek sušeného kokosu

– 1 1/2 šálků mouky

– 1 čajový šálek cukru

– 1 čajová lžička prášek do pečiva

– 1/2 šálku, každý se 125 g másla

– 1/2 šálku jakéhokoli čerstvého ovoce

Doba přípravy: 15 minut

Doba pečení: 15 minut

Příprava kokosových muffinů s ovocem:

Muffiny chutné recepty připravit dezert

1. Pro Kokosové muffiny s ovocem první věc, kterou musíte udělat, je připravit ovoce. Chcete -li to provést, musíte je dobře umýt, nakrájet na malé kousky. Na vzorkové muffiny byly použity maliny. V tomto případě není nutné je krájet na malé kousky.

2. Prášek do pečiva smíchejte s moukou a sušeným kokosem.

3. Přiveďte máslo, aby se rozpustilo. Poté je pomocí šlehače nebo mixéru smíchejte s cukrem. Dále za stálého míchání postupně přidávejte bílek.

4. Přidejte suché produkty z kroku 2 do kapalné směsi z kroku 3. Vše dobře promíchejte, aby vzniklo hotové těsto na Kokosové muffiny s ovocem získat.

Kokosové muffiny – pečení a podávání

Rychle nápady na vaření kokosu

5. Nyní si připravte formu na muffiny a papírové vložky. K pečení byste měli použít silikonovou formu Kokosové muffiny s ovocem nepotřebujete papírové vložky, můžete těsto vložit přímo do formy poté, co jste ho namazali tukem. Ať už zvolíte jakýkoli tvar, měli byste se ujistit, že těsto naplníte pouze do 3/4 tvaru. Těsto během pečení kyne a mohlo by jinak přetéct.

6. Poté, co formy naplníte těstíčkem, položte na každý muffin kousek ovoce.

7. Troubu předehřejte na 180 stupňů a muffiny upečte dozlatova. Pokud si nejste jisti, můžete také pomocí párátka zkontrolovat, zda jsou muffiny připravené.

8. Nechte hotové Kokosové muffiny s ovocem ochlazení. Teprve poté je vytáhnete z formy a užíváte si!