Rangoli

Název: 9 Special Ugadi Muggulu Designs 2021

Lidé v Andhra Pradesh, Telangana, Karnataka a Maharashtra slaví svůj nový rok každý rok v měsíci březnu nebo dubnu, který připadá na první den hindského kalendářního měsíce Chaitra. Tento tradiční svátek Nového roku nazývají lidé v Andhře a Telanganě, Karnatace a Maharashtře jménem Gudi Padwa Ugadi. V tento den si lidé vyzdobí vchod do domu nějakým úžasným barevným kolamem nebo nazývaným Rangoli s Ugadi rangoli s tečkami nebo Ugadi festival speciální rangoli bez teček. Chcete -li vědět více o návrzích Ugadi rangoli, byl by tento článek užitečný.

9 tradičních návrhů Rangoli pro Ugadi s obrázky:

Zde představujeme nejoblíbenější návrhy rangoli pro Ugadi. Vyzkoušet si tyto návrhy doma a v chrámech a na ulicích, ať už by byl užitečný tento článek.

1. Design Mud Pot Ugadi Rangoli Design:

Navržený design Mud Pot Ugadi Rangoli

Tradiční způsob zdobení domu během Nového roku rozhodně může být s poutavým designem rangoli. Mezi tyto tradiční návrhy patří design rangoli z bláta a barevné dekorace.

 2. Jednoduchý květ bílý prášek Rangoli Design:

Jednoduchý květinový bílý prášek Rangoli

Jednoduchý bílý speciální design Ugadi rangoli by mohl udělat spoustu změn během jakékoli zvláštní příležitosti. Jednou z takových příležitostí je Ugadi. Bílý prášek, který má lesklý vzhled a je navržen do květinových rangoli, je úžasný design.

3. Ruční design Rangoli pro Yugadi:

Od ruky design Rangoli pro Yugadi

Ruční design rangoli je nejjednodušší způsob, jak načrtnout design rangoli na podlahu. Abychom se vyhnuli tečkovanému designu rangoli při jejich kreslení, tento design rangoli od ruky, ve kterém je mnoho návrhů, jeden vhodný design by mohl být závěsný listový design.

4. Design od ruky Peacock Rangoli:

Od ruky design Peacock Rangoli

Páv je nejatraktivnější a barevný pták, kterého Ind nazývá Národní pták. Abyste do svého domu dostali štěstí a radost, mohl by být dobrý nápad navrhnout vchod domu s volnou rukou jako rangoli pro festival Ugadi.

5. Design Ganesha Rangoli:

Design Ganesha Rangoli

Lord Ganesha, který je jedním z hlavních bohů mezi hinduisty, pro lidi, kteří jsou velkým fanouškem Lorda Ganeshe a rádi vytvářejí design rangoli, než brát tradiční funkci jako Ugadi jako jeden ze správných časů jako jeden ze speciálních návrhů rangoli v Ugadi.

6. Design Ganesha Rangoli od ruky:

Tečkovaný design Rangoli pro Ugadi

Návrhy Rangoli pro festival Ugadi mohou mít extrémní úroveň houževnatosti při jejich kresbě; může to být tak jednoduché, jako nakreslit design závěsného listu. Jedná se o jeden ze speciálních návrhů Ganesha rangoli od ruky pro festival Ugadi.

7. Design Star Rangoli:

Hvězdný design Rangoli

Ugadi je kulturní festival, který pro dámy vyžadoval spoustu příprav doma, což zahrnuje úklid domu a zdobení, sladkosti zvoucí příbuzné a přátele. Aby to bylo jednoduché a hezké, jedním ze způsobů zdobení domu je tvarovaný rangoli design.

8. Jednoduchý Border Rangoli Design pro Ugadi:

Jednoduchý Border Rangoli Design pro Ugadi

Aby to bylo jednoduché a hezké, dámy mohou vyzdobit svůj vchod do domu během svátečního dne Ugadi tímto jednoduchým hraničním rangoli designem, který je obvykle volným květinovým vzorem nebo visícím listovým designem nazývaným „Thornalu“.

9. Design Deepa Ugadi Rangoli:

Design Deepa Ugadi Rangoli

Ugadi je rozhodně nejslavnějším festivalem v Indii; pro dámy, které rády používají Diya jako hlavní téma pro kreslení designu rangoli pro ně, design Deepam rangoli může být nejlepším typem designu. Můžete být zlatým hřebem s barevným práškem rangoli.

Závěrečné myšlenky:

Slavit tradiční svátky je jedním ze způsobů, jak si zapamatovat jejich tradiční hodnotu a kulturu. Nejlepší způsob, jak zachovat tradiční hodnotu, by mohl být tradiční způsob navrhování vlastního domu, který lze provést načrtnutím návrhů rangoli pro Ugadi v letošním roce 2020.