Rangoli

9 všech dob oblíbených kreslených vzorů Rangoli s obrázky!

Rangoli je tradiční indická forma lidového umění. Se všemi změnami přicházejícími v tradicích však také rangoli designy prošly transformací! Už se nedržíme jen květinových vzorů, zvířat nebo svatých slov a abstraktních vzorů. Schopnost tvůrců rangoli se stupňovala tak, že nyní používají tyto jemné prášky k vykreslení scén ze života Pána Krišny, celých forem jiných božstev a obrazů karikatur, které milují! Tyto kreslené rangolis jsou komplikovanější než tradiční formy a vypadají roztomilé a atraktivní. Chybí jim však tradiční krása abstraktních návrhů.

9 nejlepších kreslených návrhů Rangoli s obrázky:

Zde je seznam nejlepších návrhů kreslených rangoli s fotografiemi pro vás, které jsou velmi atraktivní a lákají děti i dospělé.

1. Design Daisy Duck Cartoon Rangoli:

Daisy Duck Cartoon Rangoli Design

Jednou z nejslavnějších karikatur své doby je rodina Mickey Mouse vytvořená Waltem Disneyem. Jedním z klíčových členů této rodiny byla kachna sedmikráska, přítelkyně Kačera Donalda. Se svými pěknými mašlemi, svižným ocasem a širokým zobákem vypadá roztomile jako vždy.

2. Tom and Jerry Cartoon Rangoli Designs:

Tom a Jerry kreslené vzory Rangoli

Kdo by neslyšel o Tomovi a Jerrym a jejich eskapádách! Toto je karikatura, která tu byla od dob našich rodičů a stále neztratila své kouzlo. Tichá karikatura s pouhou hudbou a výrazy Toma a Jerryho, která zprostředkovává její dialogy, je tato karikatura k popukání a je velkým oblíbencem mnoha z celého světa! Rangoli design s Tomem a Jerrym vypadá skvěle na novoroční párty!

3. Dora The Explorer Rangoli Design:

Dora The Explorer Rangoli Design

Průzkumník Dora je dětská karikatura, která se odehrává v nickelodeonu. Dokonce i ti, kteří tuto karikaturu neviděli, o ní určitě slyšeli. Dora je vzdělávací série a zdá se, že ji děti milují, přestože se je prostě snaží naučit věci. Dora rangolis se ve srovnání s ostatními kreslenými postavičkami vyrábí snadněji.

4. Shin Chan Cartoon Rangoli Designs:

Shin Chan Cartoon Rangoli Designs

Shin-chan je japonská karikatura, která je mezi dětmi nová oblíbená. Bylo to v zemi mnohokrát zakázáno a znovu zavedeno. To bylo také zakázáno ve spoustě domácností! Ačkoli je extrémně roztomilý, není pochyb o tom, že zlobivá postava shin chan má na děti nepříznivý vliv. Shin chans charakter je opět jednodušší a jednodušší. Shin-chan rangolis vypadá roztomile a nikdy nepřestane přitahovat pozornost dětí. To je velmi perfektní kreslený rangoli design pro všechno nejlepší k narozeninám.

5. Kreslený Chota Bheem Rangoli Kolam:

Kreslený Chota Bheem Rangoli Kolam

Chota bheem je vyobrazením legendárního bheema z indické epiky. Bheem byl známý jak hrubou silou svých svalů, tak silou své postavy. Bheem milují všechny děti, které ho sledují, a proto by bylo vynikajícím předmětem pro rangoli. Toto je design od ruky kreslené rangoli kolam s jasnými barvami.

6. Nové návrhy Mickey Cartoon Rangoli:

Nové návrhy Mickey Cartoon Rangoli

Mickey Mouse je nejlepší výtvor Walta Disneyho! Mickey mouse je známý nejen na konkrétním kontinentu, ale na celém světě. Kdo neslyšel o Mickey Mouse? Takže zatímco Mickey by byl vynikajícím předmětem pro rangoli, je to také ten, který si vybere mnoho.

7. Easy Cartoon Angry Birds Rangolis:

Snadná karikatura Angry Birds Rangolis

„Angry Birds“ je arkádová hra, která vzala celý svět kreslených a dětských počítačových her do víru. Každé dítě nyní hraje tuto hru alespoň několik hodin. Trička, krabičky na tužky, tužky, pera a další zboží jsou žádané všude. Tyto obrázky jsou roztomilé a díky jejich atraktivním barvám jsou dokonalými motivy pro rangoli! Ačkoli byste měli být varováni, není snadné je vyrobit, jak vypadají.

8. Abstrakt Cartoon Rangolis:

Abstraktní kreslený Rangolis

Kreslené vzory rangoli lze použít také k přenosu hlubších zpráv! Nemusí obsahovat pouze slavné kreslené postavičky. Mohou to být jednoduché karikatury, symboly jednoty, míru atd. Tento typ kresleného rangoli designu můžete udělat pro Diwali.

9. Roztomilý kreslený pes Rangoli:

Roztomilý kreslený pes Rangoli

Psi jsou nejlepšími přáteli lidí a většina dětí je zbožňuje. Dokonce i ti, kteří se bojí, souhlasí s tím, že obrázky jsou roztomilé. Tento design je jednoduchý a přesto není vůbec snadné jej vyrobit!