Rangoli

9 trendových návrhů indického umění Rangoli v roce 2021

Indické vzory rangoli jsou naprosto lichotivé. Pokud plánujete rangoli, můžete si vybrat z mnoha návrhů. Současně existují určité designy, které jsou velmi populární a jsou vhodné pro příležitosti, jako jsou festivaly a púdža nebo náboženské akce. Zde jsou některé z nejlepších designů rangoli, které vám vyrazí dech.

Moderní návrhy indického umění Rangoli:

1. Krásná indická květinová rangoli:

Krásné indické květinové rangoli

Mezi mnoha indickými vzory rangoli je tento nejlepší. Vyznačuje se jedinečným květinovým vzorem. Ve středu a v okolí je květina, kde je mnoho dalších květin tvořených mletou rýží a barevným práškem. Toto je jeden z nejkrásnějších designů indických rangoli, jaké kdy uvidíte. Cvičí se v jižní části země a je nezbytnou součástí festivalu „Pongal“.

2. Indian Rangoli Design for Pujas:

Indický design Rangoli pro púdže

Toto je další krásný design rangoli, který je vytvořen spojením čtyř konců v tomto designu. Střední část designu spatřuje strukturu podobnou x a na čtyřech okrajích tohoto designu jsou malé čtyřúhelníkové objekty, které jsou příčinami lákadla tohoto motivu.

3. Design indického páva Rangoli:

Indický páv Rangoli Design

Toto je jednoznačně jeden z nejlepších motivů indických rangoli vůbec. Tento konkrétní design oslavuje krásu ptačího páva, protože je to národní pták Indie. Kdo by nemiloval tento úžasný design? Vzadu je plný složitých vzorů, aby vypadal jako paví peří.

4. The India Peacock Rangoli Design 2:

Indie Peacock Rangoli Design 2

Toto je další design pang rangoli, který se liší od předchozího. Na rozdíl od předchozího má tento rangoli motiv dva pávy a barevné kombinace se také liší od předchozího designu. Toto tradiční rangoli je jedním z nejpraktičtějších návrhů rangoli, jaké kdy v Indii byly.

5. Indický páv Rangoli Design 3:

Indický páv Rangoli Design 3

Třetí indický paví rangoli design je mistrovské dílo. Zde je nakreslen pouze jeden pták, ale detailům tohoto motivu je věnována dostatečná pozornost. Trs peří v páva je zobrazen nádherným způsobem. Indové rádi dělají tento design ve svých chodbách.

6. Design Ganesha Rangoli:

Design Ganesha Rangoli

Tento indický design rangoli je vyroben na počest lorda Ganeshy. Tomuto designu je věnováno velké úsilí, což je vidět na kráse tohoto designu. Řada lidí tento design zanedbává a důvodem je komplikovaná struktura tohoto motivu.

7. Indický tečkovaný design Rangoli:

Indický tečkovaný design Rangoli

Mezi mnoha tečkovanými vzory má tento zvláštní význam. Uvnitř květinového designu jsou provedeny tečky, díky nimž tento motiv rangoli vypadá velmi lákavě. Design je vhodný téměř pro všechny příležitosti a lze jej provést velmi snadno.

8. Složitý indický design Rangoli:

Složitý indický design Rangoli

Oproti předchozím je tento design o něco složitější. Ale je to také velmi krásné zároveň. Tento čtyřstranný motiv rangoli vypadá úžasně, zejména díky květinovému designu uprostřed tohoto rangoli.

9. Kruhový indický rangoli:

Kruhový indický rangoli

Tento jedinečný design rangoli je plný složitých vzorů a na okraji tohoto designu jsou také prováděny malé návrhy.