Rangoli

9 tradičních návrhů Rangoli pro festivaly v roce 2021

Žádná jiná země nemá tolik festivalů jako Indie. Jakkoli je to rozmanité, je důvod všechno oslavovat. Od barvy po světla a sladkosti je Puja zábavná, ale zcela neúplná bez Rangolis. Zde jsou uvedeny nejlepší z 9 nejlepších nápadů na návrhy festivalových rangoli s obrázky, což vám usnadní práci, takže se můžete plně soustředit na zábavu během celého procesu..

9 nejlepších návrhů Rangoli pro festivaly s obrázky:

Najdeme zde ukázané návrhy indických festivalových rangoli, které vám poskytnou představu o tom, jak vytvořit design vašich rangoli.

1. Unikátní kulatý festival Rangoli Design:

Unikátní kulatý design Rangoli -Festivalový design Rangoli

Je to jeden z nejpodrobnějších a nejmalebnějších vzhledů a je výhodný, když máte hosty, které potěšíte. To lze snadno provést vytvořením velkého kruhového tvaru a poté květinovými vzory uprostřed. Ozdobte jej za pochodu, ale ujistěte se, že používáte kontrastní barvy tam, kde se překrývají dva obrysy.

2. Vasant Panchami Rangoli Design:

Vasant Panchami Rangoli - Festival Rangoli Designs

Saraswati Puja je čas, kdy se všechny děti v rodině scházejí, aby uctívaly Božstvo učení. Aby byl festival ještě lepší, můžete vždy použít rangoli se správnými okraji a tvary k vytvoření labutě nebo vény, kterou bohyně nese.

3. Hindský ručně vyráběný náboženský design Rangoli:

Hinduistický ručně vyráběný náboženský design Rangoli

Od om po svastiku, tento Rangoli je univerzální, který lze použít pro všechny příležitosti. Obvykle se snadno vyrábí, implementuje se, když nechcete, aby bylo vaše umění sundáno, jakmile skončí festival.

4. Umění Durga Puja Rangoli:

Durga Puja Rangoli - Festival Rangoli Designs

Aby byl tento festival rangoli, tvář bohyně Durga ve stylu bengálského stylu je tím správným způsobem, jak začít. Začněte s hrubým náčrtem a poté přidejte barvy. Nezapomeňte portréty lemovat světlými vzory všude kolem.

5. Shining In The Dark Onam Festival Rangoli:

Shining In The Dark Onam Rangoli - Festival Rangoli Designs

Můžete se rozhodnout udělat rangoli pro Onam, abyste označili začátek sklizně. Krásně vypadající Kathakali můžete vytvořit pomocí svých oblíbených tmavých barev a přetvořit je pomocí štětců. Ujistěte se, že uhasíte diyas všude kolem, protože tmavé barvy by tím upoutaly velkou pozornost.

6. Lord Ganesha Round Rangoli Design:

Lord Ganesha Round Rangoli Design - Festival Rangoli Designs

Používá se ve většině domácností v příznivý den Ganesh Chaturthi a je to velké šílenství v některých částech Bombaje, kde uctívání Pána Ganesha Rangoli má zásadní význam. Začněte vytvořením hrubého obrazu lorda Ganéša uprostřed a poté jej ozdobte podle vlastní vůle.

7. Festival Shivaratri Rangoli:

Shivaratri Festival Rangoli

Není třeba hádat, když si uvědomíte, že tento Rangoli bude používat symbol Om, aby dal zvláštní nádech slavnosti příležitosti, kdy se modlíte za dlouhé zdraví svého manžela. Bude to vypadat úžasně a můžete začít s vytvářením symbolu Om a poté jej obklopit vzory a vzory v jasných barvách.

8. Radha Krishna Rangoli Art For Krishnashtami:

Krishna Rangoli - Festival Rangoli Designs

Něco skvělého pro umění Rangoli může být design Radha Krishna Rangoli. Obraz těchto milenců je pro Rangoli tak krásný pro festival. Barvy by měly být jasné a Krishna by měla být v modré barvě, aby vzhled vypadal autenticky.

9. Design Diyas Rangoli pro festival Diwali:

Diwali Rangoli Design - Festival Rangoli Designs

Diwali je nejjasnější festival v indickém kalendáři a nic se nerozlévá tak jasně jako Rangoli. Během slavnostní příležitosti můžete získat všechny chvály pouhým nakreslením diyas a umístěním malých žárovek na místo.

V naší kultuře je důležité označit svatý začátek festivalu Rangoli a těchto 9 návrhů by mělo mít zcela jistě nastavené vaše záznamy a sloužit jako konečný průvodce všemi oslavami roku.