9 speciálních návrhů Raksha Bandhan Rangoli pro rok 2021!

Raksha Bandhan je slavná každoroční oslava a festival. Ženy nebo dívky dávají speciální bavlnu vyrobenou jako náramek bratrovi, který ji jako bratr ošetřuje, podporuje nebo vede. Rakhi je ochranný uzel a je to jako slib bratra, který podporuje život její sestry. Raksha Bandhan je emocionální pouto mezi sourozenci. Tento oslavný den je zvláštním dnem pro všechny bratry a sestry, rangoli vzory pro Rakhi jsou součástí tohoto dne, který malé děvčátko odborníkům ženám v tento den vyhovuje. Prostřednictvím tohoto článku jsou sestaveny a prezentovány nejlepší návrhy rangoli Raksha Bandhan, aby byl váš domov v den rakhi krásnější.

Nejlepší návrhy Rangoli pro Rakhi s obrázkem:

Získejte svůj oblíbený materiál pro navrhování rangoli pro Rakhi a vyzkoušejte těchto 9 nejlepších návrhů rangoli pro Raksha Bandhan, s radostí pozvěte svého bratra.

1. Jednoduchý design Raksha Bandhan:

Jednoduchý design Raksha Bandhan

Raksha Bandhan je oslava, která vytváří bezpečné emocionální pouto mezi vztahem sestra a bratr. Rangoli bude vynikající volbou pro speciální den na festivalu. Jednoduchý jednoduchý design Raksha Bandhan rangoli s citátem na přání v Marathi na rovném povrchu vám může pomoci vyjádřit vaše přání slovy.

2. Úžasný krásný design Rangoli:

Úžasný krásný design Rangoli

Toto je vzor rangoli, který je užitečný pro kreativní designéry a také speciální design rangoli Raksha Bandhan. V den Rakhi můžete tento typ designu vytvořit pomocí prstů v křivkovém pohybu. Uprostřed je design typu lotosového květu s kruhovými barvami v bledé barvě. To je zvláště dobré rangoli pro Rakshabandhan. Smíšené barvy mohou v den Rakhi poskytnout klasickou přílohu.

3. Barevná Raksha Bandhan Rangoli:

Barevný Raksha bandhan Rangoli

Pokud máte malý prostor před vchodem dveří, můžete vyzkoušet tmavě zbarvené modré čtvercové rangoli rakhi designu, pomocí smíšených tmavých barev můžete upoutat pozornost příbuzných nebo hostů. Různé odstíny se symbolem Rakhi a citátem Raksha Bandhana mohou dosáhnout uznání od vašeho bratra.

4. Symbol Rangoli v den Rakhi:

Symbol Rangoli v den Rakhi

Rakhi je hlavní oslavou v hinduistické kultuře a definuje emocionální pouto mezi bratrem a sestrou. V rangoli můžete použít symbol rakhi, což je nejlepší volba, pokud jste začátečník v navrhování rangoli. Vyzkoušejte také tento jednoduchý a snadný design s různými barvami a vzory.

5. Ganesha Rangoli na Raksha Bandhan:

Ganesha Rangoli na Raksha bandhan

Dívky, které nemají žádného bratra a chtějí oslavit Raksha Bandhan; pak je lord Ganesha tou nejlepší volbou, jak z něj udělat svého bratra. Ganéša rangoli vám dává pozitivní vliv na vaše myšlení. Použití zelené barvy na rangoli může váš den Raksha Bandhan určitě ozvláštnit.

6. Květ měsíčku na Raksha Bandhan:

Květ měsíčku na Raksha bandhan

Pokud doma nemáte žádné položky rangoli, nemusíte si dělat starosti, můžete zkusit vyrobit rangoli pomocí dostupného materiálu. Získejte květiny a vytvořte speciální design rangoli na Raksha Bandhan. Tento design dodá vašim dveřím svěží vzhled, pro toto rangoli budou užitečné žluté a červené květy. Zkuste to určitě.

7. Zvláštní Rangoli, abychom se dali dohromady na Raksha Bandhan:

Speciální Rangoli, aby se dali dohromady na Raksha Bandhan

Mnoho lidí rádo slaví svátky s rodinou a plánují to podle tohoto setkání. Pokud děláte speciální den na Raksha Bandhan, udělejte Raksha Bandhan speciální rangoli pomocí tohoto designu. Lidé, kteří se rádi připojí k této funkci v hale nebo na banketu, pak u vchodu do haly můžete dát tento design s oblíbenými barvami. Může to vypadat trochu obtížně, ale můžete si pomoci s dalšími odbornými designéry rangoli.

8. Kreativní Raksha Bandhan Rangoli:

Kreativní Raksha Bandhan Rangoli

Získejte své kreativní myšlení v designu rangoli; tento bude dobrou volbou pro vaše kreativní prsty. Pomocí prstů můžete použít jednoduchý kruhový a oválný tvar vzoru. Získejte tento design s přáním citátu. Nechte to zářit jinými barvami; nezapomeňte nakreslit tmavé ohraničení pro design.

9. Květinové tečky Jednoduché Rangoli:

Květinové tečky jednoduché rangoli

Malé dívčí děti, které jsou ze dne Raksha Bandhan velmi nadšené a chtějí si vyzkoušet den rangoli v den Raksha Bandhan, pak si mohou tento květinový design vyzkoušet na začátečnické úrovni. Určitě si užijí tento jednoduchý druh rangoli. Tyto návrhy rangoli pro Rakhi budou dobrým nápadem, jak udělat radost svým rodičům a bratrovi.

Souhrn:

Vztah mezi bratrem a sestrou je němý; nemůžete je zmínit jedním slovem. Někdo je se mnou je příslib od bratra jeho sestře. Rangoli návrhy pro Rakhi jsou hlavním typem kreativní myšlenky, která vyjadřuje přání místo slov.