Rangoli

9 různých vzorů olejové barvy Rangoli s obrázky

Rangoli je dnes pro účely dekorace trendovější. Ty opravdu vylepšují malou dekoraci a její dokonalost a vzhled zapůsobí na ostatní. Ty lze nalézt mimo dům, chrám a dokonce i kolem nějakého hlediště pro událost. Přehlídka rangolis dává rozkošný pohled, který lidé obdivují. Jedním takovým designem jsou designy olejových barev rangoli, ve kterých se používají olejové barvy. Tyto barvy jsou docela lesklé a působivé, což dodává chuti rangolis. Existuje mnoho takových návrhů pro návrhy olejových barev.

Nejoblíbenější vzory olejové barvy Rangoli s obrázky:

Zde je seznam nejlepších 9 návrhů olejových barev rangoli, abyste vyzkoušeli, že tyto návrhy jsou nejlepší dekorací u vás doma a také dodají klidnou atmosféru.

1. Krásné vzory Rangoli:

Krásné vzory Rangoli

Olejová barva rangolis má mnoho designů, které lze také nalézt na ulicích. Tyto krásné designy mohou být navrženy pro některé velké události. Nejlepší část spočívá v jeho lesku a použití tmavých olejových barev by pro to bylo nejlepší volbou.

2. Návrhy tmavé olejové barvy:

Návrhy tmavé olejové barvy

Olejovou barvu rangoli lze použít také v tmavém formátu. Tmavý formát by poskytl zářivější vzhled. Tmavé barvy jsou obecně navrženy na ulicích. Ty přidávají na barvě a chuti rangolis. Nejlepší volbou by mělo být použití vícebarevného.

3. Jednoduché vzory Rangoli:

Jednoduché vzory Rangoli

Jednoduché vzory rangoli jsou určeny pro malé události a příležitosti. Ty mohou mít malou velikost a lze je použít mimo domov. Jeden z obrázků jednoduchých rangoli je uveden ve zdroji obrázku. U vícebarevných vzorů lze také použít vícebarevné provedení.

4. Muggulu Rangoli Design:

Muggulu Rangoli Design

Jednoduché rangoli s olejovou barvou má jeden takový design spíše jako design Muggulu, který je jako kulatý kruh vytvořený z květin, srdcí a listů. Poskytnutý obrázek vymaže správný význam. Použití vícebarevných barev v tomto zvyšuje úroveň rangoli.

5. Design lehké olejové barvy:

Lehký design olejové barvy

Design olejové barvy lze také navrhnout pomocí světel. Použití „Diya“ může být docela efektivní, pokud jde o design páva. Světla a olejové barvy dohromady by poskytly lidem velkou radost z toho, že obdivují design.

6. Design Diwali Rangoli:

Design Diwali Rangoli

Rangolis jsou obecně určeny pro festival Diwali. Slavnostní se těší po celém světě spolu s navrhováním těchto rangolisů doma, aby se o festivalu zmínil a užil si ho. Jeden takový obrázek je uveden ve zdroji. Použití vícebarevných barev je opravdu úžasné.

7. Border Rangoli Design:

Border Rangoli Design

Vzory hraničních rangoli jsou navrženy poblíž dveří nebo chrámu, aby dodaly hranicím jiný vzhled. Olejové barvy mohou být také účinné při navrhování okraje. Použití vícebarevných barev by zvýšilo úroveň rangoli. Nejlepší volbou by bylo použít návrhy olejových barev se světly.

8. Design Flower Rangoli:

Flower Rangoli Design

Květinový rangoli design olejovou barvou může být součástí krásných rangoli designů. To mohou být nejlepší návrhy rangoli pro některé skvělé události. Použití květin opravdu dává krásný vzhled, který mohou lidé obdivovat. Také musí být použití více barev.

9. Design olejové barvy Peacock:

Peacock Oil Paint Design

S pomocí olejové barvy lze dokonce navrhnout páva. Krásný páv by opravdu poskytl nějaký rozkošný vzhled, který by na lidi zapůsobil. To lze také vyzkoušet v soutěžích rangoli. Použití více barev poskytne nejlepší výsledek, pokud jde o rangoli.

Návrhy olejové barvy rangoli mají mnohem více návrhů, ale tyto byly jedny z nejlepších. Nejlepší design může být květinový design spolu s námi se světly, ale pro některé malé příležitosti lze navrhnout jednoduché a jednoduché rangoli vzory.