Rangoli

9 nejnovějších a nových akrylových vzorů Rangoli s obrázky

Barevný prášek načrtnutý u každého vchodu do domu je okouzlující dekorací, která se nejen pro zvláštní příležitosti, ale také jako každodenní dekorace. Aby to bylo pro dámy v tomto rychlém světě snadné, je snadné a rychlé načrtnout rangoli pomocí prefabrikovaných akrylových patchworkových akrylových rangoli? To zní rozhodně zajímavě, tento článek poukazuje na top 9 návrhů akrylových rangoli s obrázky.

Nejnovější návrhy akrylových Rangoli v roce 2018:

Získejte těchto 9 nejnovějších návrhů akrylových rangoli, které určitě jednou vyzkoušíte,

1. Akryl Dolphin Rangoli:

Akrylový delfín Rangoli

Návrhy delfínů jsou jednoduché a snadno se zdobí. Delfíni mají tmavě modrou barvu, ale aby byly věci zajímavé, design rangoli s delfínovým patchworkem je k dispozici v různých barvách a velikostech. Pokud máte bungalov, pak vám tento design poskytne klasický vzhled na bílých venkovních dlaždicích.

2. Domácí akrylové Rangoli:

Domácí akrylové rangoli

Pro dámy, které mají rády koncept „udělej si sám“ nebo přemýšlejí o tom, jak si doma vyrobit akrylové rangoli, je tato rangoli patch-work s nejnovějším designem rangoli rozhodně zajímavou prací. O barvě lze rozhodnout podle individuálního výběru a zájmu.

3. Swastik Rangoli Design:

Akrylový hákový kříž Rangoli

Symbol svastiku znamená štěstí a dobré zdraví, Indové kreslí symbol Swastiku před své dveře. Ale aby to bylo jednodušší, používá se tento nový design akrylových rangoli s hákovým křížem, který lze také přilepit na podlahu.

4. Design Diya Rangoli:

Akryl Diya Rangoli

Je to zajímavý design, který všechny dámy doma plánují dříve. Aby byl váš domov barevnější a atraktivnější, používají se tyto akrylové záplaty ve tvaru Diya při zdobení vstupu do domu. To je nejlepší nápad, jak ozdobit podlahu na jakémkoli indickém festivalu, což dává pozitivní energii, když vstoupíte do svého domu.

5. Lidský tisk Rangoli:

Lidský tisk Akryl Rangoli

Pro ty umělecké lidi, kteří tráví hodiny replikou tvaru lidské bytosti a také skicováním barevných šatů, je rozhodně namáhavá práce. Pro ně je tento materiál nejlepší volbou, která má prefabrikovaný lidský potisk s barevnými šaty.

6. Plovoucí prsten Rangoli:

Akrylový plovoucí prsten Rangoli

Akrylové plovoucí rangoli jsou další možností designu Diwali rangoli. Vzor suroviny rangoli má kruhový tvar s atraktivními kameny. Střed tohoto barevného kamene zdobeného akrylovými rangoli je dodáván s malou kruhovou svíčkou nebo LED lampou.

7. Rangoli ve tvaru okvětního lístku:

Akrylové rangoli ve tvaru okvětního lístku

Květinové vzory jsou nejzajímavějšími a nejbarevnějšími vzory rangoli, aby byly věci jednodušší, dámy mohou malovat svůj dům vpředu dekorací akrylového rangoli ve tvaru okvětního lístku, což je rozhodně atraktivní design. Vypadá to trochu tvrdě, ale tohle bude vždy dobrá designová volba.

8. Peacock Rangoli:

Peacock Acrylic Rangoli

Peacock je indický národní pták, což je určitě atraktivní a krásný pták. Barevný pávový akrylový vzor rangoli by mohl být jedním z nejlepších způsobů, jak zvýraznit indický národní pták a přinést milost do domu.

9. Kundan Rangoli:

Akryl Kundan Rangoli

Kundanský kámen upoutal pozornost všech dam díky svému méně lesklému vzhledu a bohatému vzhledu. Dámy, které rády vytvářejí svůj vlastní nový design rangoli, pak by kundanský kámen rangoli mohl být tím nejlepším designem.

Dámám tento prefabrikovaný akrylový rangoli vykouzlí jasný úsměv na tváři, protože tento patchworkový design je jednoduchý a snadno ozdobitelný. Času je věnováno méně času, díky čemuž je tento akrylový rangoli nejlepší!