Rangoli

9 nejlepších umělých vzorů Rangoli s obrázky

Umělé vzory rangoli jsou barevné vzory vyrobené z různých barevných materiálů. Tyto materiály nejsou práškové barvy jako obvykle rangolis. Jsou vyrobeny z korálků, šperků, okvětních lístků květin, listů, hotových samolepek rangoli a dalších chytrých způsobů výroby rangolisu. To přispívá k variacím umění a také usnadňuje práci.

Báječné umělé vzory Rangoli s fotografiemi:

Zde je seznam nejlepších umělých vzorů rangoli s obrázky, které lze snadno vyrobit a dává jemný vzhled okolí.

1. Vzor Rangoli ve tvaru srdce:

Rangoli vzor ve tvaru srdce

Na obrázku výše můžeme vidět krásně prošitý vzor rangoli. Tento vzor obsahuje kruhovou látku prošitou korálky a vzory a ohraničenou hnědým lanem. Uprostřed dvou okrajů vidíme rovnoměrně rozložené modré rangoli barvy a na vnější straně vidíme 8 prošitých vzorů ve tvaru srdce obklopujících celý kruh.

2. Odnímatelný vzor Rangoli:

Odnímatelný vzor Rangoli

Obrázek nám ukazuje oddělitelný vzor rangoli. Jedná se o zelené rangoli doplněné kaštanovými, červenými, stříbrnými a zlatými korálky. Kruhová část v rangoli je připevněna k různým částem okvětního tvaru na vnější polovině. Dále jsou doplněny malými designy „Pradeep“.

3. Peacock Design using Beads:

Peacock Design pomocí korálků

Návrhy pavích rangoli vypadají krásně díky dokonalosti, se kterou byly vyrobeny. To zahrnovalo různé tvary, aby tělo páva, okraj těla byl vyroben s malými žlutými korálky, křídla byla navržena se smíšenými barvami, peří vzadu bylo dokonale tvarováno, aby byl design výstižnější. Kulatý design uprostřed vyrobený z podobných korálků způsobil, že design přišel do správného tvaru.

4. Lord Ganesha Rangoli pomocí dřeva:

Lord Ganesha Rangoli pomocí dřeva

Dřevořez ve tvaru lorda Ganeshy byl pro základnu zbarven červenou barvou. Byly přidány designy s různými barvami žluté, oranžové, zelené, fialové atd. Díky tomu vypadal rangoli atraktivněji a je vhodný pro příležitosti jako Diwali nebo Ganesh Chaturthi.

5. Korálkový design Rangoli:

Korálkový design Rangoli

Toto je další korálkový rangoli, který má čtyři vzory se dvěma kontrastními barevnými kombinacemi a je umístěn ve čtyřech různých směrech. Ve středu je malý kruhový vzor a v jádru korálkové vzory. Jedná se o jeden z nejslavnějších a nejkrásnějších umělých vzorů rangoli s kundany ve tvaru kosočtverce.

6. Jednoduché nálepky Rangoli Designs:

Jednoduchá nálepka Rangoli vzory

Samolepka rangolis je hotová rangolis, kterou dostanete na trhu. Stačí je koupit, odlepit kryt a nalepit na podlahu, kde chcete mít svůj design. To nespotřebovává čas a úsilí, usnadňuje práci a lidé, kteří se bojí dostat své chaotické rangoli, na ně mají tendenci spoléhat. Tato umělá nálepka rangoli je hezká a barevná, protože byla vyrobena v zářivých barvách červené, žluté, modré, zelené a fialové.

7. Návrhy nálepky Rangoli na festivaly:

Samolepka Rangoli vzory pro festivaly

Rangoli nahoře je nálepka vhodná pro Laxmi Puja nebo Diwali. Znamení nohou je obvykle určeno pro bohyni Laxmi pro lidi, kteří chtějí, aby přišla do jejich domovů a požehnala jim prosperitou a štěstím. Jedná se o jednoduchý design rangoli s modrou, červenou, černou a žlutou barvou. Mezi oběma nohami je žlutý a zelený květ, který nenechává design vypadat prázdný.

8. Návrhy umělých květin Rangoli:

Umělé květinové vzory Rangoli

Umělé Rangolis jsou také vyrobeny z květin. Na obrázku výše vidíme okvětní lístky žlutého a oranžového měsíčku, růže, listy stromu a okvětní lístky bílého a purpurového květu. Byli rovnoměrně usazeni na rangolis, což je hvězda v kruhu a která má opět kruh uprostřed. Ty jsou nejprve navrženy křídou a poté přidány květinové materiály, aby vypadaly perfektně.

9. Umělé designy Kundan Rangoli:

Umělé vzory Kundan Rangoli

Výše uvedené rangoli byly vyrobeny z kundanů, které jsou oblíbené v jižní Indii, zejména v Bangalore. Jedná se o kompletní sadu designů, které se prodávají hotové nebo je lze sešít a vyrobit. Tento umělý vzor Kundan rangoli je velmi pěkný a atraktivní.