Rangoli

9 nejlepších návrhů slona Rangoli

Rangolis jsou barevné vzory a vzory vyrobené na festivalech a příležitostech. Je to forma lidového umění, která zahrnuje různé vzory, mezi nimiž jsou vyráběny tvary květin, listů a různé vzory. Sloní rangolis jsou konkrétně ty rangolis, které mají na sobě nakreslené tvary slonů.

1. Slon Rangoli s Lotusem:

Slon Rangoli S Lotusem

Na obrázku výše máme design sloního rangoli. Existují čtyři lotosy nakreslené růžově a zeleně ve čtyřech směrech a těsně nad nimi jsou obklopeny čtyřmi slony. Rangoli vypadá barevně, protože má pro tělo slona hnědé odstíny, na slonu modrou látku a na zadní straně všech slonů, na kterých se mají lidé vozit, byl zbarven zeleně, oranžově a červeně.

2. Jednoduchý design slona Rangoli:

Jednoduchý design slona Rangoli

Máme podobný design sloních rangoli, jaký jsme viděli v předchozím. I toto má čtyři slony nakreslené ve čtyřech směrech a jsou vybarveny kontrasty fialové a žluté. Uprostřed je květinový vzor, ​​který byl proveden v růžové a zelené barvě.

3. Dva roztomilí sloni s Diyou:

Dva roztomilé slony s Diyou

Dva roztomilé slony, které troubily na trubky, byly hustě obrysy bílými rangoli a poté byly vybarveny do dvou různých odstínů modré. Na zadní straně slonů jsou nakreslené dva deštníky a také přes ně mají látku. Nahoře je „diya“ ve žluté a rumělkové barvě a nad ním je nakreslený lotos, nad nímž je nakreslena polovina slunce.

4. Slon a květinový vzor Rangoli:

Slon a květinový vzor Rangoli

Na obrázku výše máme velmi atraktivní a krásný design rangoli. Bylo provedeno s velkou péčí a byla předložena úhledná práce. Kolem květinového vzoru uprostřed jsou nakresleni čtyři sloni. Jejich sloni byli dále obklopeni pávy a nádobím, které se zdá být plné sladkostí. Celkově můžeme říci, že design je velmi barevný a pávi jsou tím, co přispívá k životnosti designu.

5. Rangoli obklopeni slony:

Rangoli obklopeni slony

Nakonec tento design ukazuje, že dostane slonovi zpět jeho skutečné barvy a dokonce i když je šedá matná; to ještě neznamená, že jsou rangoli bez života. Uprostřed je nakreslený květinový vzor obklopující další květinu. Byli dále obklopeni sloním rangolisem, který měl na zádech sametový hadřík a za trubkami držel lotos.

6. Zdobený slon Rangoli:

Zdobený slon Rangoli

Slon byl ve velkých rangoli výše nastíněn bíle a poté vyplněn šedým nebo světlým odstínem černých rangoli. Slon byl dobře vyzdoben a tkanina přes zadní část slona je hezky namalovaná. Hlavy a nohy byly také ozdobeny věncem drženým na trubce.

7. Malý slon Rangoli:

Malý slon Rangoli

Šedý malý slon byl pro látku nakreslen oranžovou a zelenou barvou a na zádech má zlatý materiál. Hlava zvířete byla zbarvena do růžova jako látka a díky očím vypadá opravdu roztomile.

8. Komplikované bílé rangoli:

Komplikované bílé rangoli

Složitý design uvnitř s bílými rangoli byl obklopen slony na šesti stranách. Má tvar šestiúhelníku a na vnitřní straně jsou nakreslené víry obklopující květinový vzor.

9. Pohled na Big Rangoli:

Pohled na velkého rangoli

Máme letmý pohled na velké rangoli, na které se klikalo, když práce stále pokračovala. Slon byl nakreslen v tmavě modré barvě a byl dobře vyzdoben růžovou, červenou, oranžovou atd. Zvenku dostal kontrastní směs jasně žluté barvy, díky níž rangoli vypadají jasně.