Rangoli

9 nejlepších návrhů růžových květů Rangoli, které můžete vyzkoušet doma

Květiny jsou standardní provedení pro všechny druhy rangolis. Mohou být sečteny v jakékoli formě a samy vytvářejí tvar vzoru pro rangolis. Rose je jednou z nejoblíbenějších květin lidí a rangolis růže se v současné době stává docela běžným. Dnes mluvíme o designu rangoli s růžovými květy.

Krásné vzory Rose Rangoli s obrázky:

Níže jsou uvedeny nejoblíbenější vzory rangoli květů růží s fotografiemi pro vás.

1. Big Rose Rangoli Design s listy:

Velký Rose Rangoli Design S Listy

Vidíme velkou růži nakreslenou na chodníku ulice. Hranice listů byla nejprve nakreslena bílými rangoli a poté následoval tmavý odstín zelené pro vnější okraj listů. Na vnitřní straně byly listy vybarveny světlejší zelenou barvou a poté byla uprostřed nakreslena růže. Obrys byl zbarven tmavě červenou barvou a uvnitř byla směs červené a žluté barvy.

2. Kytice růží Rangoli Design:

Kytice Růží Rangoli Design

Na obrázku je nakreslená kytice růží a obsahuje žluté a červené růže spolu se zelenými listy růží. Součástí kytice jsou také malé květy v modré a růžové barvě, které umocňují krásu umění. Růže byly obrysy s okraji, jako bílá pro červenou a oranžovou pro žluté růže, a pak byly zbarveny uvnitř. Košík je zbarven hnědou barvou a je na něm napsáno Šťastný Valentýn. To růže rangoli užitečné pro účast v soutěži.

3. Design Rose Rangoli s „Diyasem“ pro Diwali:

Rose Rangoli Design s „Diyas“ pro Diwali

Na obrázku výše máme nakreslenou velmi jednoduchou růžovou rangoli. Obsahuje otevřené okvětní lístky růží obklopené zelenými listy, díky čemuž je výraznější. Nad listy následují „Diyas“ a jsou růžové. Existují podobné tvary v hnědé a oranžové, které těsně sousedí s růžovými. Tento typ rangoli můžete vytvořit z růžových květů s tečkami.

4. Různé Rose Rangoli Design pro soutěž:

Rose Rangoli Design pro soutěž

Uprostřed byla nakreslena velká růže a na vnější straně je ohraničena zelenými listy. Kolem velké růže je menší růže se správnými stonky a listy, které jsou zbarveny purpurově, žlutě a růžově. Stonek a listy jsou samozřejmě zelené a hraniční linie byla bílá, což lze rozeznat. Celé umění bylo provedeno na základě jeho hranice. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších vzorů rangoli s růžovými květinami s listy pro soutěže.

5. Unikátní růžový design se 3 barvami:

Unikátní růžový design se 3 barvami

Jedná se o velmi jedinečnou růži nakreslenou pomocí barev rangoli. Jsou použity pouze tři barvy, a to červená, žlutá a černá. Všechny jsou lesklejší než obvykle a díky černé základně vypadá portrét hezčí. Základna byla nerovnoměrně rozetřena červenými a žlutými barvami a poté byl použit štětec, aby byl tvar růže na červené straně a stonek a listy na žluté barvě.

6. Pink Rose Rangoli Design Kolam:

Růžová růže Rangoli Design Kolam

Vidíme růžové a dvě červené růže vyrobené na obrázku výše. To nevypadá moc úhledně ani profesionálně a obrys je trochu širší, než jaký měl být. Růžová růže byla obarvena dvěma odstíny a červené růže jsou menší. Tady na tomto obrázku růže také krásně obsahují listy. Jedná se o barevný růžový květ rangoli kolam design s listy.

7. Rose Tree Rangoli Design:

Rose Tree Rangoli Design

Na obrázku výše je úhledná kresba rangoli. Barvy květů a listů jsou velmi hezky zastíněné a vypadají nesmírně pestře. Spolu s velkou červenou růží je modrá a purpurová růže a jsou vyrobeny pomocí bílého obrysu.

8. Kruhová růže Rangoli vzor:

Kruhový vzor růže Rangoli

Kruhový vzor byl nakreslen žlutě jako základ a půlkruhy uvnitř byly růžové a zelené. Je tu velká růže, která byla nakreslena bílým obrysem, a má také stonek níže spolu se dvěma listy.

9. Plain Rangoli pomocí růží a diyas:

Prostý Rangoli pomocí růží a diyas

Jedná se o obyčejné rangoli vyrobené s jasnými barvami fialové, oranžové, žluté a zelené. Do středu byly přidány přírodní růžové květy, které přidávají na kráse. Toto je další jednoduchý design růže rangoli s festivalem Diyas pro Diwali.