Rangoli

9 nejlepších návrhů a vzorů Kundan Rangoli s obrázky

Rangoli je dekorativní lidové umění v Indii, které navždy zdobilo podlahy domů a nádvoří hinduistického lidu během festivalů, sňatků a jiných slavnostních příležitostí v jejich neochvějném stylu a designérských technikách. V nedávné minulosti se však tradiční rangolis vyvinul do novějších forem, které pozvedly jeho vzhled do vyšší dimenze.

Kundan rangolis jsou nejnovější v této umělecké inovaci. Tyto rangolisy, vyrobené z kamínků, korálků, plastových drahokamů a dalších ozdobných kusů, lze vyrobit v jakémkoli tvaru nebo velikosti a vypadají efektně, ať už jsou na zdi nebo na podlaze vašeho domu. Každý rangoli vyrobený z kundan má svou vlastní krásu a kouzlo. Podívejte se níže a podívejte se na našich 9 nejlepších návrhů.

1. Kundan Rangoli ve tvaru slzy:

Kundan Rangoli ve tvaru slzy

Toto kundánské rangoli ve tvaru slzy je klasickým příkladem toho, jak nejjednodušší věci mohou působit úžasně. Slza je krásně definována vnitřní podšívkou z malých perel zasazených mezi drobné zlaté korálky, zatímco hnědé barevné kamínky tvarované do listu a květu zapůsobily na celý vzhled.

2. Kruhový design Kundan Rangoli:

Kruhový design Kundan Rangoli

Tento kruhový design vrstvený ozdobnými červenými kameny, malými zlatými korálky a kontrastem zlatých, zelených a červených kamenných sekvencí je naprostá krása. Díky svému bejeweled vzhledu je vhodný pro zvláštní příležitosti a zároveň by působil velkolepě na zeď.

3. Tradiční Kundan Rangoli:

Tradiční Kundan Rangoli

Okázalý styl tohoto kundanského rangoli má všechny předpoklady pro tradiční rangoli design. Nenechte se zmást jeho propracovaným vzhledem, design ve tvaru manga je vyroben z červených papírových řízků, které jsou přilepeny na kruhovou základnu. Byl obkreslen bílými perlami a uprostřed ještě ozdoben kamínky. Tři prsteny kontrastních barevných kamínků ze střední části obklopené korálky zlaté barvy a korunní sláva je osvětlená lampa, která jí dodává slavnostní vzhled.

4. Blue Stones Kundan Rangoli:

Modré kameny Kundan Rangoli

Pokud je vaším barevným motivem modrá, pak vám tento kundanský rangoli určitě padne do oka. Téměř vše bylo krásně navrženo s modrými kamínky s bílými perlami použitými na vnější a vnitřní podšívku. Větší červené kamínky ve střední kruhové sekci vynikají v pozoruhodném kontrastu s menšími modrými kameny, zatímco červené a zelené slzy se zlatým nádechem jsou skvělým doplňkem tohoto nádherného exponátu.

5. Pink Stones Leaf Rangoli:

Pink Stones Leaf Rangoli

Použití růžových kamenů je opulentní volbou pro tento design květového cum listu. Nejpozoruhodnější je, jak se konec vzoru ve tvaru listu zakřivuje směrem ven a tvoří vnitřní design ve tvaru květiny. Drobné zlaté korálky, které tvoří obrysy, dodávají grandióznímu vzhledu, který je doplněn ozdobnými modrými a zelenými kamínky, nádech elegance.

6. Kundan Rangoli ve tvaru srdce:

Kundan Rangoli ve tvaru srdce

Tento rangoli ve tvaru srdce je dokonalou ozdobou pro vchod nebo místnost puja během slavnostní příležitosti. Srdce navržená z modrých plastových drahokamů jsou pro větší efekt definována zlatými korálky, ale výjimečnou funkcí je vnitřní práce se stejnými plastovými drahokamy v tyrkysově modrém a červeném kamínku.

7. Kundan Rangolis ve tvaru svastiky:

Svastik ve tvaru Kundan Rangolis

Rangolis ve tvaru svastiku, když je hotový s Kundanovými, je roztomilý pohled. Tento design, obložený levandulovými kameny, bílými perlami, růžovými a zelenými kamínky a zlatými korálky, je zcela jedinečný svými jednoduchými detaily a jako stěna by vypadal výjimečně.

8. Diya Kundan Rangoli:

Diya Kundan Rangoli

Tato Kundan rangoli inspirovaná Diya je ideální k ozdobení vašeho domova na Diwali. Použití růžových a tyrkysových kamínků pro plamen dobře sedí proti rámu Diya’s navrženého s modrými a růžovými metalickými korálky s tyrkysově modrými plastovými drahokamy ohraničujícími vnitřní část. Rámeček se zlatými korálky, jako obvykle, doplňuje skvostné dílo.

9. Nejnovější Kundan Rangoli:

Nejnovější Kundan Rangoli

Tento kundanský rangoli ve tvaru manga vyrobený ze zelených a žlutých kamínků, navržený na akrylovém skle, zaujme svým stylem i vzhledem. Nejlepší na tom je, že je to víceúčelový kundanský rangoli, který můžete použít jako podlahový kus, středový díl stolu nebo pro jakýkoli jiný dekorativní účel, který uznáte za vhodný.