Rangoli

9 krásných návrhů Galicha Rangoli s obrázky

Slovo galicha znamená rohož nebo koberec. Proto by galicha rangoli měla být vyrobena velmi úhledně a měla by v ní mít dobrou práci. Složité detaily vypadají krásně a vypadají velmi podobně jako koberec. Použití jasných barev způsobí, že bude atraktivnější. Tento druh rangoli je časově náročný, ale konečný výsledek je vynikající.

Krásné návrhy Galicha Rangoli s obrázky:

Podívejme se na 9 nejlepších návrhů Galicha rangoli, které můžete vyzkoušet v jakékoli festivalové sezóně.

1. Galicha Rangoli ve tvaru půlkruhu:

Galicha Rangoli ve tvaru půlkruhu

Galicha rangoli lze provádět v různých tvarech. Aby to vypadalo jinak, lze vytvořit půlkruh. Tento design vypadá nejlépe před dveřmi nebo vstupním prostorem. Jasné a kontrastní barvy vypadají nejlépe. Lze jej také vyrobit pomocí plakátových barev. Nejlépe však vypadá, když je hotový s práškem rangoli. Mnoho detailů s bílým práškem může vypadat velkolepě.

2. Tradiční design Galicha Rangoli:

Tradiční design Galicha Rangoli

Obraz bohů nebo bohyň lze také vytvořit na podlaze. Pro každého může být obtížné kreslit, ale na festivalech to vypadá opravdu dobře. Tento druh vzoru se ukazuje jako velmi tradiční. Velikost rangoli se může lišit. Může to být provedeno ve velkém měřítku nebo na malé ploše. Na výše uvedeném obrázku je lord Ganesha v kruhu s obrovskými obdélníkovými plochami vybíhajícími ze dvou stran. Tento vzor vypadá dobře, když je proveden na cestě.

3. Galicha Rangoli pro Diya:

Galicha Rangoli pro Diya

Galicha rangoli lze vyrobit kolem stojanu diya nebo diya. Tím se zvýrazní diya a váš dům bude vypadat krásně. Provedený design je obecně jednoduchý a provádí se na malých povrchových plochách, takže nezabírá mnoho místa. Dva z takových galicha rangolis na dvou stranách stejných dveří s diyas na to vypadá velkolepě. Podrobnosti o designu rangoli lze provést podle pohodlí.

 [ Vidět víc: Rangoli Portraits Designs]

4. Design Galicha Rangoli ve tvaru čtverce:

Galicha Rangoli Design ve tvaru čtverce

Galicha rangoli design může být také vyroben ve čtvercovém tvaru. Obecně se to má provádět uprostřed domu nebo u vchodu. Kromě náměstí lze vzory vytvářet i mimo hranice. Díky tomu vypadají rangoli ještě lépe. Aby to vypadalo atraktivně, měly by být použity kontrastní barvy. Je třeba se vyvarovat používání příliš mnoha typů barev a zvolit tři až čtyři odstíny.

5. Floral Galicha Rangoli Design:

Květinový design Galicha Rangoli

Květinu lze vyrobit pomocí různých barev jako rangoli. Aby to bylo krásné, detaily lze provést pomocí různých odstínů a design květiny se může lišit. Vzhled doplní ohraničení podél hlavních květin. Okraj také může mít listy a malé květy. Tento druh rangoli lze vyrobit u vchodu nebo ve středu domu.

6. Fluorescenční barevná Galicha Rangoli:

Florescent Colored Galicha Rangoli

Místo použití obyčejného prášku rangoli lze použít fluorescenční prášek. Díky tomu budou rangoli nejen atraktivnější, ale také budou vypadat výrazně. Současně se tento druh barvy nepoužívá často, takže rangoli bude automaticky vypadat jinak. Náboženské symboly mohou být vyrobeny tak, aby vyhovovaly příležitosti.

[ Vidět víc: Snadné návrhy Rangoli s obrázky]

7. Galicha Rangoli ve tvaru páva:

Páv ve tvaru Galicha Rangoli

Galicha rangoli lze připravit pávy. To dává velmi tradiční vzhled. Vypadá to nejlépe, když to děláte na velké ploše. Místo mnoha detailů je třeba správně vybrat odstíny. Podrobnosti musí být provedeny pouze s použitím bílého prášku, protože to pak udělá prominentní design. Stínování lze provádět uvnitř páva, což páva odlišuje od běžného vzoru.

8. Rainbow Colored Galicha Rangoli:

Galicha Rangoli v duhové barvě

K výrobě rangoli lze použít odstíny duhy. Jeden může použít odstíny ve středu a poté použít bílý prášek k vytvoření detailů mimo kruh. Tento druh designu není běžný a vypadá velmi trendově. Atraktivní je nejen barva, ale také detaily provedené bílým práškem. Velká plocha by pro tento druh vzoru byla nejlepší.

 [ Vidět víc: Dřevěné obrázky Rangoli]

9. Galicha Rangoli pro velký prostor:

Galicha Rangoli pro velký prostor

Tento druh rangoli vypadá nejlépe, když se provádí na velké ploše. Je zabráněno použití různých odstínů; místo toho se na různé odstíny použije bílý prášek. Stínování odstínů lze provést, jak je uvedeno výše. To tomu dá výhodu. Krása tohoto rangoli se odráží pouze tehdy, když se provádí na velké ploše. Bílý prášek lze použít k vytváření vzorů mimo kruh také podle výše uvedeného obrázku.