Rangoli

5 krásných a tradičních designů 11 teček Rangoli

Rangoli je složitá umělecká forma, kterou mnoho žen dělá denně. Některé příležitosti vyžadují podrobnější rangolis, které jsou přesné a jasně zbarvené. Tyto rangolis jsou obvykle velké velikosti. Rangoli s 11 tečkami je jednou z možností, kde můžete vytvořit velkou rangolis. Rangoli s 11 body vám poskytne potřebný prostor pro výrobu květin, listů, motýlů atd. Možností je tolik, že si můžete vybírat.

Nejlepší návrhy 11 teček Rangoli s obrázky:

Zde je seznam nejpopulárnějších návrhů rangoli s 11 tečkami s obrázky. Vyzkoušejte tyto druhy kolamů, které se změní na domácí atmosféru.

1. Speciální 11 teček Rangoli:

Speciální 11 teček Rangoli

Tento nádherný kolam s tečkami 11 až 6 je skvělý na festivaly a jiné příležitosti. Rangoli lze dát na vchod do vašeho domu. Můžete jej také přidat do místnosti puja. Jedná se o symbolický design, který většina žen ráda vyrábí. Barvy tohoto rangoli jsou dokonalé, protože jsou jasné a krásné.

Rangoli s 11 tečkami je speciální velké rangoli, které většina lidí používá pro příležitosti. Dokončení tohoto rangoli vyžaduje více času, protože je složitější a delikátnější. Tento kolam můžete udělat jako muggulu s 11 tečkami, abyste mohli vytvářet diyas v rozích. Květinový vzor spolu s geometrickým designem lze také velmi snadno replikovat na ostatních stranách. Přidejte krásné doplňkové barvy, které budou celkově vypadat dobře. Festivalový kolam vyrábí více než jedna osoba, protože je to něco velkého a chce to čas. Tak neváhejte a vyzkoušejte toto speciální rangoli.

2. Flower Kolam s 11 tečkami:

Flower Kolam s 11 tečkami

Zde je květinový kolam, který pomocí 11 bodů vytvoří nejkrásnější obrázek. Tento 11bodový rangoli nebo kolam je skvělá věc pro každou příležitost. Toto rangoli s 11 až 6 body vytvoříte pomocí přímek. Květiny můžete vyrobit pomocí diamantových tvarů pro okvětní lístky. Obraz centrálního spirálového obrazu je také vyroben z diamantových tvarů.

Tento 11bodový rangoli nebo kolangal vám poskytne představu o tom, co můžete s tímto nastavením rangoli udělat. Obrázek je velmi pěkný a barevný. Barvy pro všechny květiny můžete dát jako různé nebo můžete dát stejnou barvu pro opačné květiny. Centrální spirálový obraz lze také vyrobit v různých barvách. Jako ohraničení pro každý z objektů použijte bílou. Střed může být bílý, stejně jako kontrast. Tento kolam design se velmi snadno vyrábí a můžete si vyzkoušet různé styly, které můžete vytvořit.

3. Butterfly Rangoli s 11 tečkami:

Butterfly Rangoli s 11 tečkami

Jedním z nejsložitějších a nejbarevnějších rangolisů je tento motýlí rangoli. Jedná se o květinové rangoli, které můžete vytvořit s květinami a motýly. Sikku kolam s 11 body je dokonalým nastavením pro tento složitý design. Motýli také vznikají spojováním teček. Křivky, které vytvoříte pro křídla motýla, by měly být úhledné a čisté. Stejný obrázek motýla je pak zkopírován ještě pětkrát kolem kruhu.

11 pulli kolam je ideální pro příležitosti. Můžete to mít i pro nějakou soutěž rangoli. To vám jistě poskytne výhodu v soutěži, protože je tak komplikovaná a krásná. Design bude snadné vytvořit, ale bude vypadat velkolepě. Každý z prvků tohoto designu by měl být barevně odlišen, aby celý obraz vypadal velkolepě. Motýli jsou klíčem k tomuto designu, protože nejsou běžným prvkem. Vzhledem k tomu, že většina rangolisů obsahuje střední květ a listy, motýli budou určitě hlavním bodem, který vám poskytne skvělé známky pro soutěž.

4. Kolo 11 Dot Rangoli:

11. kolo Dot Rangoli

Zde je jednoduchý a snadný design kulatých květinových rangoli, který si můžete zkusit vyrobit pro svůj domov. Tuto chukki rangoli 21 až 11 může snadno vytvořit jakákoli osoba. Kulaté květiny, které můžete vytvořit spojením bodů, vám poskytnou iluzi velké zahrady. Tečka rangoli 11 až 6 je vyrobena se střední částí 21-11.

S tímto designem se snažte udržet ruce v klidu, protože je složitý a delikátní. Bílý prášek můžete dát do souvislé řady pro kulaté květiny. Ostatní části nechte tak, jak jsou, a přidejte více prášku, aby tečky vypadaly správně. To vytvoří 7 kulatých květinových segmentů, které jsou vzájemně propojeny. Pokud chcete, aby květiny vypadaly zvláštně, můžete do nich přidat barvu. Můžete to také nechat bílé. Toto je základní metoda a vypadá to velmi pěkně. Kulaté květiny mají jednoduchý design. Do středu tohoto rangoli můžete přidat další prvky. Část 21–11 vám dává možnost přidat do ní jakýkoli jiný designový prvek.

5. Prokládané tečky v 11 formaci:

Prokládané tečky v 11 formaci

Některé návrhy rangoli s tečkami 11 až 6 jsou dokonalými způsoby, jak vytvořit nádherné festivalové vzory. Rozdíl v této formaci je prokládání bodů. Zde máte několik bodů, které jsou spojeny dohromady a vytvářejí souvislý obraz. Barvy můžete přidávat také prokládaným způsobem.

Zde použili pro květiny červenou a oranžovou barvu tak, že to vypadá, že jste zastínili okvětní lístky. 11 chukkala muggulu lze provést s hezkými barvami, které jsou jasné. Barvy můžete použít na květiny i listy. Vytvořte bílou barvu okraje, aby vynikla. Jedná se o jednoduchý design kolam, který můžete použít pro jakýkoli festival. Velký prostor, který rangoli zaujímá, je důvodem, proč se to děje v chrámech a také pro soutěže. Pokud vyzkoušíte prokládaný efekt, určitě získáte body v jakékoli soutěži rangoli. Je to skvělý způsob, jak udělat radost přihlížejícím.

Rangoli vyrobený s 11 tečkami je určen pro slavnostní příležitosti a pro velké rangolis. Jsou skvělé pro detaily, jako jsou květiny a další prvky. Můžete vyzkoušet prokládané i kulaté tečky.