Rangoli

5 krásných 8 teček Rangoli s obrázky

Rangoli je tradiční praxe v Indii během festivalové sezóny. Toto je přivítání bohyně ve vašem domě. Existuje mnoho typů návrhů Rangoli. Tradiční Rangoli je hlavně Rangoli design s tečkami. 8 teček rangoli vzory jsou důležité. Když kreslíte kolam pomocí tečky, je snadné jej nakreslit jednoduše spojením bodů podle pokynů. Kdokoli může nakreslit tento typ designu Rangoli.

Nejlepší návrhy 8 teček Rangoli/Pulli Kolam:

Zde jsou některé z návrhů Rangoli s 8 tečkami a způsob, jak je nakreslit. Jedná se o snadné a jednoduché rangoli návrhy pro každého začátečníka.

1. Kolam pomocí 8 × 8 bodů:

 a) Butterfly Kolam pro začátečníky:

Butterfly Kolam pro začátečníky

Jedná se o velmi snadný a krásný Rangoli s tečkami 8 x 8. Můžete to udělat pouhým spojením teček. Takhle to můžete nakreslit. Nejprve je třeba umístit 8 x 8 bodů svisle a vodorovně. Můžete jednoduše spojit 3 body z každého rohu svisle a vodorovně pomocí zakřivených čar. Z rohu nakreslete čáru dvě křivky do jednoho bodu a spojte je. Udělejte to na svislých a vodorovných bodech. Po dokončení na všech čtyřech stranách získáte tvar motýla. Střed, ke kterému se můžete připojit, je zakřivený a vyplnit do něj příslušné barvy.

b) Složitý design mřížky 8 × 8 bodů:

Složitý design mřížky 8x8 bodů

Když hledáte nějaký složitý design Rangoli s 8 tečkami, můžete vyzkoušet tento květinový design 8 bodů kolam. Rozumět souvislostem je trochu složité a musíte pochopit nějaký čas. Zde stačí spojit tečky a vyrobit květiny. Můžete to udělat barevným vyplněním barev. Jedná se o malý design Rangoli a vhodný pro toho, kdo miluje složité návrhy.

2. Rangoli art design pomocí 15 × 8 bodů:

a) Jednoduchý design květin pro začátečníky:

Jednoduchý květinový design pro začátečníky

Toto je květina Rangoli s body 15 x 8. Tento design můžete snadno nakreslit podle jednoduchých kroků. Nejprve vložte 15 × 8 bodů. V každém rohu udělejte květiny. Proto musíte udělat 6 květin. Květiny můžete snadno kreslit spojením sousedních teček. Uprostřed můžete nakreslit další dvě květiny. Jedná se o atraktivní kolam s tečkami 15 až 8. Toto je design, který si začátečníci mohou vyzkoušet bez jakýchkoli složitostí.

b) Komplexní květinový design:

Složitý květinový design

Pokud chcete komplexní design s použitím 15 × 8 bodů, můžete vyzkoušet tento květinový design. Je to trochu obtížné pochopit. Chvíli bude trvat, než pochopíte, jak spojení probíhá, můžete jej rychle nakreslit. Po nakreslení obrysu můžete design vyplnit barvami, díky nimž bude design rangoli krásnější. Jedná se o jednoduchý design pro toho, kdo chce nakreslit 8 teček rangoli.

3. Design Bird Rangoli:

a) Jednoduchý design ptáků pomocí 15 × 8:

Jednoduchý design ptáků pomocí 15x8

Pro ty, kteří hledají jednoduchý design Rangoli o 8 bodech, vyzkoušejte tento krásný ptačí design. Jedná se o jednoduchý a barevný design, který lze vyzkoušet. Představu získáte pouhým pohledem na obrázek. Stačí spojit body podle schématu a vytvořit krásné ptáky. Získáte 6 ptáků a uprostřed je můžete nakreslit a oddělit.

b) Komplexní pták Chukki Rangoli 15 až 8:

Složitý pták Chukki Rangoli 15 až 8

Chukki Rangoli 15 až 8 bodů je druh velké. Pochopit design je trochu komplikované. Ale jakmile dostanete nápad nakreslit to, je to velmi jednoduchý design. Po vložení 15 x 8 bodů můžete spojit 3 body v každém rohu a spojit body, které jsou vodorovně nad počátečními body v každém rohu. Získáte uzavřený tvar, takže uvnitř tvaru zůstanou 4 tečky. Nyní se můžete připojit ke zbývajícím 4 bodům, které tvoří peří součástí ptáka. Chcete -li nakreslit obličejovou část, jednoduše spojíte body, jak je znázorněno na obrázku. Získáte šest ptáků takto a uvnitř můžete vytvořit libovolný tvar, který chcete nebo jak je znázorněno na obrázku.

4. Kolam ve tvaru Diya:

a) Jednoduché rangoli ve tvaru Diya:

Jednoduchý Rangoli ve tvaru Diya

Když hledáme návrhy Rangoli s 15 až 8 body, je to jednoduché a méně komplikované. Vše, co musíte udělat, je nakreslit sousední body, abyste vytvořili tvar Diya. Zde nemusíte kreslit žádnou složitou čáru. Získejte 6 diy a design květin kolem. Aby byl design jednoduchý Můžete začít od každého rohu spojením 4 sousedních bodů a 3 teček těsně nad ním. Nyní se můžete připojit ke koncovým bodům. Takto nakreslete design Diya a květiny, který k němu přiléhá. Získáte tak představu o tom, jak snadno můžete tento design nakreslit. I začátečníci snadno pochopí tento kolam design a tentokrát to mohou vyzkoušet.

b) Komplexní Diyas Rangoli:

Složitý Diyas Rangoli

Jedná se o komplexní design Diya, který můžete vyzkoušet. K tomu potřebujete nějaký umělecký talent. Nejprve musíte pečlivě sledovat design a musíte kreslit podle daného obrázku. Spojení jsou trochu komplikovaná. Uvnitř je 6 Diyas a 6 Diyas zvenčí. Kolem něj můžete kreslit květiny uprostřed designu rangoli.

5. Pulli kolam:

a) 8 teček Rangoli pro začátečníky:

8 teček Rangoli pro začátečníky

Pulli kolam je velmi jednoduchý a tradiční design, který si každý vyzkouší před prahem. Mezi nimi 8 teček muggulu je velmi populární a jednoduchý design. Na výše uvedeném obrázku můžete vidět jednoduchý design pomocí 8 bodů. Můžete to nakreslit jednoduchým spojením sousedních bodů. Postupujte podle nákresu podle obrázku. Neexistuje žádné složité kreslení. Kdokoli to dokáže nakreslit bez zvláštního talentu. Není třeba trávit tolik času na výrobu muggulu s 8 tečkami. Design bude vypadat jako květiny.

b) Komplex 8-2 teček Kolam:

Komplex 8-2 teček Kolam

Můžete vyzkoušet tento komplex 8 x 2 pulli kolam. Zde se musíte zaměřit na to, jak design probíhá. Postupujte podle obrysu uvedeného na obrázku a můžete vyrazit. Věnujte nějaký čas tomu, abyste se nejprve seznámili s designem a řádně se jím řídili.

Zde zahrnuty jednoduché a složité návrhy Rangoli pomocí teček. Můžete je vyzkoušet podle své potřeby. Pokud máte nějaký umělecký talent a chcete vyzkoušet složité návrhy, můžete do toho jít. Jediné, co musíte udělat, je jednoduše sledovat matematiku a kreslit podle vzorového diagramu. Stačí znát body, které potřebujete připojit, a podle toho postupovat.