Rangoli

16 nejlepších návrhů Rangoli na vodě s obrázky

Návrhy Rangoli na vodě jsou mimořádně kreativní nápad. Nejenže dodává starodávné technice nový nádech, ale také působí velkolepě. Tuto myšlenku nyní přijímají rodiny, které nemají příliš času na dekorace. Snaží se to udržet jednoduché, ale elegantní a poutavé. Hledají snadné metody, které nespotřebovávají mnoho času a poskytují lepší výsledky. Tento druh rangoli ani nevytváří mnoho nečistot a také se snadno čistí. Také nezabírají prostor na podlaze. Lze jej snadno sestavit na hrnec s vodou. Lze dále použít kreativní nápady, aby byl barevný a dobrý.

Úžasné návrhy Rangoli na vodě s fotografiemi:

Následuje nejslavnější návrhy rangoli na vodě s obrázky pro vaše festivaly, které jsou velmi vhodné do obývacích pokojů a na verandu.

1. Květinové plovoucí vzory Rangoli ve vodě:

Květinové plovoucí vzory Rangoli ve vodě

Malé květiny nebo okvětní lístky lze použít k vytvoření obrovské květiny jako celku. To může být trochu komplikované, ale konečný výsledek stojí za spotřebovaný čas. Složité detaily tohoto rangoli mohou vypadat nádherně. Kontrastní barva na pozadí ještě více zvýrazní hlavní design. Tenký okraj na okraji doplní vzhled rangoli.

2. Svíčky a růžové lístky ve vodě:

Svíčka A Růžové Lístky Ve Vodě

Do vody lze také umístit malé plovoucí svíčky. Díky tomu vypadají rangoli jasně a také krásně. Několik okvětních lístků růží obklopujících svíčky může vypadat ještě lépe. Plavidlo umístěné na stojanu, jak je uvedeno výše, zvýrazňuje celé rangoli a téměř nespotřebovává čas. Několik diyas a malých svíček na podlaze lze také použít k přidání více světla do rangoli. Tento typ vodních rangoli designů s diyas se perfektně hodí pro festival Diwali.

3. Barevné květinové rangoli ve vodě:

Barevné květinové rangoli ve vodě

Výskyt rangoli na vodě uvedený výše je trochu složitý, ale dává skvělý účinek. Nevytváří nečistoty a snadno se čistí. Čerstvé květiny jsou snadno dostupné a také vypadají velmi dobře. K výrobě rangoli lze použít různé druhy barevných lístků. Tento druh rangoli dává velmi svěží vzhled a potěší oči.

4. Listy Rangoli ve vodě:

Listy Rangoli ve vodě

Materiály potřebné pro tento rangoli jsou k dispozici všude. Stačí získat listy a barevný prášek rangoli. Hlavní design je vyroben z čerstvých listů. K zakrytí pozadí lze použít prášek rangoli nebo barevnou rýži. K získání krásného vzhledu lze také použít různé druhy listů. Vypadá to nejlépe, když je použit značkový hrnec nebo nádoba.

5. Kruhové květinové rangoli ve vodě:

Rangoli ve tvaru kruhového květu ve vodě

Okvětní lístky lze použít k vytvoření kruhového vzorovaného rangoli. Použitou nádobou může být květináč naplněný vodou. Jedna celá květina může být použita uprostřed a zbytek povrchu může být naplněn různými druhy okvětních lístků a vytvořit vzor. Listy lze také použít k přidání barvy do tohoto rangoli. Tento druh rangoli dává velmi organický vzhled a bude nejlépe vypadat na zahradě.

6. Flower Rangoli ve vodě:

Květinové Rangoli Ve Vodě

Tento druh rangoli vypadá jednoduše a je také docela snadný. Stačí dát květiny do nádoby plné vody. Chcete -li tomu dodat více barev, může osoba také provádět dekoraci na podlaze. Díky tomu bude plavidlo vypadat výrazněji a dodá mu kreativní nádech. Člověk se však musí ujistit, že na podlahu nepoužívá hodně prášku rangoli, protože bude moci napájet hlavní rangoli.

7. Glitter Rangoli ve vodě:

Třpytivé rangoli ve vodě

Tento druh rangoli je nejlepší pro sváteční období. Pokud budete postupovat podle několika jednoduchých technik, bude vzor vypadat jazzově a barevně. Třpytivý prášek se používá k vytvoření vzoru na vodě. Při práci s třpytivým práškem musí být člověk trpělivý. Svíčky lze také použít k ozdobení rangoli. Díky jasným barvám a správnému designu může tento druh rangoli vypadat velkolepě. Nesmíme však očekávat, že bude velmi čistý, protože třpytivý prášek se snadno šíří po vodní hladině.

8. Návrhy umělých květin Rangoli na vodě:

Umělé květinové vzory Rangoli na vodě

Rangolis lze také vyrobit pomocí umělých květin. Toto je nejjednodušší způsob, jak připravit rangolis. Stačí si vybrat umělé květiny a uspořádat je jako kruhovou nádobu. To vypadá designově a je to skvělý způsob, jak vyzdobit domy. Na květiny lze také umístit světlé a barevné kameny, aby vypadaly atraktivněji. Lze použít i malá světla.

9. Lotus Rangoli ve vodě:

Lotus Rangoli Ve Vodě

Do středu květináče lze umístit umělé nebo skutečné rangoli a pozadí lze pokrýt jediným barevným okvětním lístkem. Tento vodní rangoli design vypadá elegantně a elegantně. Tento vzor je také snadným východiskem. Podlahu lze také ozdobit pomocí diyas nebo plovoucí rangolis, což jsou hotové rangolis. Místo lotosu lze jako středový kus použít také jakýkoli jiný druh květiny. Tento rangoli na vodě vypadá nejlépe v malých květináčích.

10. Rangoli práškový design na talíři:

Rangoli práškový design na talíři

Jedná se o jednu z nejjednodušších metod, jak vytvořit krásný design dekoru za několik minut pomocí oleje. K tomu normální velikost ocelové desky podle osobní volby a navržená otvorová deska, která může mít jakýkoli květinový vzor nebo jakýkoli obraz Boha. Na desku se nanese barevný prášek a na desce namazané olejem se vytvoří design. Poté se nalije voda. Voda se vznáší nad práškem a vytváří úžasný výhled.

11. Vyřezávané zeleninové rangoli na vodě:

Vyřezávané zeleninové rangoli na vodě

Roste poptávka lidí po řezbářství zeleniny. V současné době je tento druh uměleckých děl k vidění nejen během manželství, ale také doma během svátků. Vyřezávání zeleniny lze také použít jako návrhovou práci Rangoli umístěním vyřezávané zeleniny na vodu a zdobením spolu s barevnými oblázky nebo malými kulatými svíčkami, které se vznášejí a zvýrazňují vyřezávanou zeleninu.

12. Palmový list s květinami Rangoli Design:

Palmový list s květinovým designem Rangoli

Květinové aranžmá provedené na palmovém listu, který plave na vodě na obrovské měděné misce, je okouzlujícím momentem k pohledu. To přináší tradiční způsob použití palmového listu při jakékoli slavnostní příležitosti a jeho předvedení jako dekorativního materiálu.

13. Spirálové plovoucí květinové uspořádání na vodě:

Spirálové plovoucí květinové uspořádání na vodě

V tomto typu designu jsou použity okvětní lístky různých barevných květin, které jsou uspořádány na zelené trávě jako základ, což pomáhá uspořádat okvětní lístky spirálovitě, které plave na velké misce s vodou. Tento druh dekorace lze použít jako uvítací poznámku pro hosty, kteří přicházejí na návštěvu nebo během svátků.

14. Práce s korálky Rangoli plovoucí na vodě:

Práce s korálky Rangoli plovoucí na vodě

V tomto typu dekorace se používá skleněná mísa nebo skleněná nádoba, která je naplněna vodou a do vody jsou vloženy barevné korálky různých velikostí. Aby to mělo uklidňující účinek při večerní večeři nebo festivalových svíčkách, jsou umístěny uvnitř této sestavy, která dává jemné barevné prostředí. Tento typ dekorace se používá hlavně v období Vánoc a Nového roku.

15. Plovoucí držák Diya s designem Spoon Rangoli:

Plovoucí držák Diya s designem Spoon Rangoli

Rangoli dekoraci lze provést pomocí květin, barevného prášku, listů, ale lze je také vyrobit pomocí plastové lžíce. K výrobě této dekorace je zapotřebí balíček plastových lžiček, barvy ve spreji a lepidla a plastová deska pro základnu. Hroty lžíce jsou nařezány a tyto špičky jsou nastříkány barvou a použitá barva je na osobním výběru. Tyto špičky lžíce jsou nalepeny podle kdysi potřebného vlastního designu a do středu je umístěna svíčka. To lze přinutit plavat ve vodě. Tato jednoduchá dekorace mluví o kdysi vlastní kreativitě.

16. Plovoucí držák Diya s designem Kundan Rangoli:

Plovoucí držák Diya s designem Kundan Rangoli

Jedná se o typ držáku svíček, který je vyroben z kamene Kundan jako dekorační základna a do středu je umístěna malá svíčka, která se poté kape do vody, která plave. Světlo svíčky dopadající na barevné kameny je blaženým okamžikem k pohledu, zejména ve večerních hodinách. Tento typ dekorace lze použít na večeři nebo jako dekorativní kousek pro jakékoli sváteční období.

Rangoli je rozhodně kreativní způsob zdobení domu. To lze provést nejen s květinami, ale také s jinými dostupnými předměty doma, které lze převést jako dekorativní kus. Tyto kreativní práce místo toho, aby se uchovávaly ve skleněné skříni, vystavovaly se během svátků nebo na večírcích pomocí vody a mísy, aby bylo možné předvést umělecké dílo, je velmi jednoduché, protože může.