Rangoli

10 nejlepších návrhů Rangoli ke 75. dni nezávislosti – 15. srpna 2021!

Rangoli je indické lidové umění, které se vyrábí z různých barev. Tyto barvy jsou ve formě prášku a jsou navrženy příležitostně. Různé obrázky, znaky a symboly jsou kresleny pomocí vzorů a barev rangoli. Dnes mluvíme o designech rangoli indického dne nezávislosti, které souvisejí s indickou vlajkou, 15. srpna a třemi barvami. Tyto vlastenecké vzory rangoli můžete vytvořit doma, v kanceláři nebo na jakémkoli veřejném místě, abyste ukázali své vlastenectví vůči Indii.

15. srpna RangoliZdroj obrázku: Ashwini Rangoli

10+ nejlepších návrhů indických rangoli pro Pandrah srpen (पन्द्रह अगस्त) 2021:

Zde máme 10+ nejlepších návrhů Rangoli z 15. srpna s obrázky, které byly vytvořeny jako pocta nezávislé Indii.

1. Krásný den nezávislosti Rangoli:

Den nezávislosti Rangoli

2. Den květinové nezávislosti Rangoli:

Den nezávislosti RangoliZdroj obrázku: easyrangolidesign.com

3. Peacock Rangoli s indickou vlajkou:

Den nezávislosti Rangoli

4. Den nezávislosti Rangoli Design indické vlajky:

Den nezávislosti rangoli designy

Rangoli na výše uvedeném obrázku byl vyroben ve tvaru květiny a okvětní lístky květiny byly navrženy jako indická vlajka. Velikost rangoli je malá, ale vypadá velmi slušně, protože je úhledně provedená. Pro Ashok čakru byly použity umělé modré květy a uprostřed je navržena další květina.

5. Velký kulatý den nezávislosti Rangoli Design:

Den nezávislosti Rangoli

Toto je roztomilý speciální design rangoli ke dni nezávislosti. Bylo provedeno velké kolo s kurkumovou žlutou barvou a uprostřed obsahuje barvy indické vlajky. Důvodem, proč nebyla Ashok čakra uprostřed, bylo to, že vlajka byla obklopena odstíny modré a na nich bílé vzory. Celé rangoli bylo ohraničeno okvětními lístky měsíčku a poté nasekanými listy stromů.

6. Nejlepší den nezávislosti Rangoli:

Den nezávislosti Rangoli

Byla vytříděna obdélníková oblast, která byla rovnoměrně rozdělena v barvách šafránu, bílé a zelené. Tvar země byl vytvořen ve třech barvách s hnědými rangoli a Ashok čakra byla vytvořena uprostřed s modrou a hnědou. Nejlepší návrh, který ukázal koncept nezávislosti, byla otevřená klec a bílý holub letící nad ní, což ukazuje, že nyní byla osvobozena. K rangoli byly také přidány návrhy armádních mužů, počítač, počítadlo a továrna.

7. Tvar Flower Rangoli v Den nezávislosti:

Den nezávislosti Rangoli

Toto je krásný vlastenecký design rangoli a je opět ve tvaru květiny. Zelená dominuje designu, ohraničená černou a zlatou barvou a zahrnuje také provedení s bílou. Uprostřed zelených lístků je vyrobeno 6 indických vlajek a uprostřed je malý design s červenou, bílou a zlatou.

8. Květ ibišku Rangoli ke Dni nezávislosti:

Den nezávislosti Rangoli

Vidíme krásné rangoli vyrobené na 65. nezávislosti země. Rangoli ukazuje design dvou otevřených rukou s červenými a žlutými následovníky ibišku. Ruka také drží design vyrobený v barvách indické vlajky a vedle rangoli jsou listy.

9. Jednoduché Rangoli Design Den nezávislosti:

Den nezávislosti Rangoli

Barvy rangoli vypadají leskle a třpytivě. Existuje design kolam rangoli vyrobený v bílé barvě, který byl ohraničen modrou na vnější straně a zelenou, bílou a šafránovou v interiéru. Zelená a šafránová mají také různé vzory bílé.

10. Citát Slovo „hrdý na to být indiánem“ Rangoli:

Den nezávislosti Rangoli

Rangoli začíná kruhem uprostřed, který je vzorem slunečnice a byl zbarven šafránem, bílý a zelený pro okvětní lístky. Uprostřed je motiv motýla a jeho křídla byla zbarvena jako indická vlajka s tvary vytvořenými kontrastními barvami uvnitř. Výše citovaný text „Hrdý na to, že jsem Ind“ dodá designu jiskru. Jedná se o jeden z nejlepších návrhů rangoli pro den nezávislosti s čakrou Asoka a pavími pery, které jsou užitečné při zdobení.

11. Indická vlajka vyrobená na podlaze nákupního centra:

Den nezávislosti Rangoli

Rangoli byly vyrobeny v Ampa Skywalk, nákupním středisku v Chennai. Je to úhledný a čistý design indické vlajky vyrobený na podlaze nákupního centra. Celý design byl položen na bílý základ rangoli. Jedná se o jeden z krásných návrhů rangoli na Den nezávislosti s indickou vlajkou.

12. Rangoli s různými barvami pro Den nezávislosti:

Den nezávislosti Rangoli

Koncept designu je podobný tomu, který jsme viděli výše. Klec je navržena tak, aby pták letěl vysoko, a klec vyvěšuje indickou vlajku, která ukazuje, že je nyní volná. Design rangoli byl krásně vyzdoben různými barvami pro Den nezávislosti kolem předávané zprávy.

Doporučené články:

  • 15 jednoduchých návrhů Rangoli s tečkami – krok za krokem pro začátečníky!
  • 9 speciálních 15 teček Rangoli Designs k vyzkoušení v roce 2021!
  • 5 krásných 13 teček Rangoli s obrázky!