Pyžama

15 moderních a stylových pyžamových souprav pro muže, ženy a děti

Noční čas je nejlepší čas na to, abyste se cítili pohodlně a byli svobodní. Noční prádlo by také mělo odrážet tento druh svobody. Pyžamové soupravy jsou dobrým způsobem, jak vypadat stylově a být pohodlná. Vzhledem k tomu, že mají kalhotky a top, je dobré se v nich pohybovat. Krátké a dlouhé kalhoty jsou dobrou volbou. Zde vám ukážeme různé styly pyžamových souprav z bavlny, saténu atd.

Nejnovější & Nejlepší sady pyžama s obrázky:

Podívejme se, pyžamová souprava znamená kombinaci vrchního a spodního oblečení. Jedná se o způsob, jak vypadat stylově, a také se budete cítit pohodlně.

1. Sada pyžama s límečkem:

Souprava pyžama s límečkem

Jedna z nejpopulárnějších pyžamových souprav obsahuje topy s límečkem košile. Pyžamo je vyrobeno z čistě bavlněného materiálu, který je černé barvy. Celé bílé lemování dodává pyžamové soupravě skvělý propracovaný vzhled. Vyberte si tento nádherný pyžamový set pro sebe a budete se v něm cítit extrémně pohodlně.

2. Souprava tepelného pyžama:

Tepelná sada pyžama

Mnoho lidí žijících v chladnějších oblastech potřebuje něco víc, aby je udrželo v teple. Tepelné opotřebení je v těchto chladných místech nejvyhledávanější. Tepelné oblečení udržuje vaše tělo v teple a dává vám svobodu nosit další vrstvu vlny. Tato dámská souprava pyžama je skvělý způsob, jak vás v noci zahřát.

3. Sada saténového pyžama:

Saténová souprava pyžama

Satén je skvělý materiál, který lidé používají k něčemu bohatému a okouzlujícímu. Satén má měkký a chladivý pocit a lesk na materiálu mu dodává velmi efektní vzhled. Můžete si vybrat tento klasický saténový pyžamový komplet pro ženy a cítit se sexy.

4. Sada kapesního pyžama:

Kapesní pyžamová sada

Jednou skvělou funkcí této roztomilé pyžamové sady je přidání kapes do kalhot. Kapsy také vypadají skvěle a sexy. Pyžamovou soupravu si můžete vybrat v jakékoli barvě nebo potisku. Kontrastní podšívka pyžamové soupravy jí dodává styl. Pyžamová sada může přijít i s kreslenými potisky pro děti.

5. Sada krajkového pyžama:

Sada krajkového pyžama

Krajka se vždy používá ke zvýšení krásy oděvu. Díky tomu je ženštější a také vypadá cool. Krajkový pyžamový set je nádherná sada, která má po celém povrchu potištěný lesklý materiál. Kontrastní krajka je široká a složitá. Je umístěn jako V límec a také na okrajích rukávů. ¾. Rukáv je také velmi pohodlný.

6. Sada krátkých pyžam:

Šortky Pyžama Set

Buďte v pohodě a pohodlí v této dámské pyžamové sadě, která má poloviční rukáv a šortky. Top má límeček a kapsu na tričku. Rukávy jsou krátké a kontrastní bílé lemování po celém obvodu je také fantastické. Kraťasy jsou skvělé do teplého počasí, protože vám zajistí pohodlí. Také šortky mají kontrastní bílé lemování, které dodává stylu.

7. Sada kostkovaného pyžama:

Kostkovaná souprava pyžama

Plaid je další materiál, který je mezi lidmi populární. Tato barevná kombinace červené, černé a bílé je nejběžnější, ale elegantní. Kostkovaný vzor je navlečen na kalhoty. Top je bílý raglán s černými rukávy. Tato sladěná pyžamová souprava vzbuzuje mezi ženami vztek.

8. Sada pyžama Capri Pant:

Sada pyžamových kalhot Capri

Capri je skvělou alternativou k plným kalhotám, zejména do teplého počasí. Souprava kalhot Capri se špičkovým límečkem košile je skvělou možností pyžamové sady pro ženy, které by chtěly mít něco sofistikovaného a přitom pohodlného. Vybírat můžete z bavlny, saténu nebo jiného materiálu. Top s plným rukávem může být také dokonalý.

9. Sada flanelového pyžama:

Sada flanelového pyžama

Flanel je měkký materiál, který je skvělý do chladnějšího počasí. To má nejlepší výtisky a barvy, které na vás vypadají opravdu dobře. Flanelová pyžamová souprava má potisky kreslených postav a může být s plným rukávem. Potisky mohou milovat dospělí i děti.

10. Sada pánského pyžama:

Pánská pyžamová souprava

Nejlepší možností, jak se v noci muži cítit pohodlně, je obléknout si kompletní pyžamovou soupravu s rukávy. Tato sada bavlněného pyžama je skvělá pro pohodlí i pocit. Měkkou bavlnu lze nosit za každého počasí. Můžete je získat v pruhovaném, kontrolovaném nebo rovinném vzoru.

11. Sada Wrap Around Pajama:

Zabalte sadu pyžama

Stylový pyžamový set pro ženy bude zahrnovat vzor zavinutí. To má látkový pás, který můžete použít k zavázání vpředu a cítit se pohodlně. Barevný kontrast použitého materiálu je silný a sexy. Černá a bílá jsou vždy oblíbenou volbou.

12. Sada dětského pyžama bez rukávů:

Dětská pyžamová souprava bez rukávů

Děti milují svobodu a rádi skáčou pořád dokola. Nejlepší pyžamová souprava pro ně je ta, která jim dává svobodu pohybu. Horní část sady bez rukávů je ideální pro horké dny a vlhké počasí. Skvělou volbou jsou také šortky této sady. Dobrou volbou je také obyčejný a tištěný kontrast.

13. Sada Jersey Pajama:

Jersey pyžamová sada

Dres je dobrou volbou do každého počasí, protože je měkký a pohodlný. Je prodyšný a nejlépe absorbuje pot. Tento dresový pyžamový set je ideální pro ženy. Top s krátkým rukávem a plné kalhoty mají stejnou barvu. Tato jednoduchá sada je tak elegantní, že si ji zamilujete.

14. Sada kresleného pyžama:

Kreslená sada pyžama

Děti milují kreslené postavičky a zejména v oblečení, které nosí. Kreslené postavičky, které jsou vytištěny na pyžamových soupravách, jsou většinou ze slavných, které se promítají v televizi. Tento kreslený tisk je také něco, co dívky milují. Můžete si vybrat barvy z růžové, modré, fialové atd., Které většina dívek miluje. Pro chlapce můžete mít ty modré, které mají bojové postavy.

15. Rodinné sady pyžama:

Rodinné pyžamové soupravy

Dobrou možností dárku pro celou rodinu je rodinná sada pyžama. To může mít stejné výtisky pro všechny sady. Můžete si je koupit na Vánoce, Diwali nebo jinou zvláštní příležitost. Odpovídající rodinná pyžamová sada je skvělá i pro děti, protože ji milují, když mají stejnou sadu jako jejich rodiče.

Pyžamové soupravy jsou skvělý způsob, jak se na noc stylizovat. Tyto sady obsahují kalhotky a top. Top může být s plným rukávem a může mít límeček košile. Stylové a efektní pyžamové soupravy jsou vyrobeny ze saténu.