Pupínky

Top 9 potravin, kterým je třeba se vyhnout, které způsobují akné dívkám

Akné je nejběžnější ze všech kožních onemocnění, nemluvě o těch nejnechutnějších. Myslím tím, kdo chce, aby jeho kůže byla pošpiněna ošklivými výčnělky, které po sobě zanechávají stejně ošklivé stopy? Nyní většina lidí připisuje nevítané vyskakování z těchto zlých přisluhovačů příčinám, jako je dospívání, hormonální změny, těhotenství, drsná a nehygienická péče o pleť.

Potraviny, kterým je třeba se vyhnout Příčina akné u dívek

Jednou z nejdůležitějších z těchto příčin je však jídlo. To, co jíte, pomáhá nejen regulovat všechny vaše další tělesné systémy, ale také pečuje o vaši pokožku. Zde je 9 druhů potravin, kterým se musíte vyhnout, pokud se chcete vyhnout akné.

Nejlepší potraviny způsobující akné:

Podívejme se, jaká jídla způsobují akné na obličeji, které jim pomáhá vyhnout se.

1. Mléčné výrobky způsobující akné:

Jaké potraviny způsobují mléčné výrobky z akné

Jednou z hlavních příčin akné je nadměrná konzumace mléčných výrobků. Přestože jsou mléčné výrobky samy o sobě extrémně zdravé a nemají žádnou souvislost s akné a jinými kožními chorobami, kombinace, ve kterých je konzumujeme, výrazně mění naše tělesné funkce. Například jogurt. Je to slazený jogurt, který způsobuje náhlé rozšíření růstu a šíření akné. Také výrobky na bázi syrovátky vedou ke zvýšení hladiny inzulínu.

2. Čokoládové potraviny, které způsobují akné:

Jaké jídlo způsobuje pupínky Čokoládová tyčinka Sladký dezert Cukr

Nyní není mnoho důkazů, že čokoláda způsobuje akné. Zatímco mnoho lidí na toto prohlášení přísahá, mnozí jej také s vervou vyvracejí. Čokolády, které jsou primárně výrobkem na bázi cukru, vedou ke zvýšení hladiny cukru. To údajně způsobuje akné.

3. Rychlé občerstvení, které způsobuje akné:

Rychlé občerstvení, které způsobuje akné

Rychlé občerstvení má nejvyšší obsah sacharidů. Jsou nezdravé, mastné a poškozují vaše tělo nesčetnými způsoby. Jsou však snadno dostupné a dělají z toho sakra chutné jídlo. Jejich vysoká hladina sacharidů a nízká nutriční hodnota však způsobují řadu problémů s hříchem, přičemž akné je jedním z nich. Jedná se o potraviny způsobující akné.

4. Potraviny z rajčat, které způsobují akné:

Rajčata Potraviny, které způsobují pupínky

Rajčata jsou bohatým zdrojem vitaminu C a dalších kyselin. Mnoho domácích prostředků navrhuje aplikaci rajčatové dužiny na pokožku, aby byla hladká a bez kazů. Při orální konzumaci však rajčata způsobují nárůst akné. Především proto, že způsobuje zvýšení obsahu kyselin v těle.

5. Salsa potraviny, které způsobují akné:

Jaké jídlo způsobuje pupínky na obličeji Salsa

Pokud milujete mexické jídlo, a proto jíte salsu téměř denně, budete muset podstoupit výraznou změnu životního stylu, aby se vaše akné snížilo. Salsa, i když lahodně lahodná, způsobuje snadné vzplanutí stále přítomného akné. Je to hlavně proto, že salsa je pokrm na bázi rajčat a rajče, jak je uvedeno výše, je jednou z hlavních příčin akné.

6. Lepkové produkty jako pšeničný chléb:

Jaké potraviny mohou způsobit akné Pšeničný chléb

Mnoho lidí je alergických na pšenici a to často způsobuje jejich akné. Ale hlavním důvodem, proč by se pšeničnému chlebu mělo vyhýbat, aby se zabránilo akné, je jeho vysoký obsah lepku.

7. Koblihy a bagely Potraviny, které způsobují akné:

Donuts and Bangels Foods Příčiny akné

Koblihy a rohlík mají vysoký glykemický index. Takže i když chutnají lahodně, vypadají lákavě a usnadňují příjemnou snídani – na dlouhou trať způsobují vaší pokožce velké škody. Volba je tedy na vás. Přejete si stimulovat své chuťové pohárky nebo udržet pokožku bezchybnou?

8. Potraviny ze slámy, které způsobují akné:

Jahodové potraviny, které způsobují akné

S velkou nelibostí vás informuji, že jahody, nejlepší ze všech bobulí, skutečně způsobují velké akné. Je to kyselé ovoce, které zahřívá vaše nitro – změna, která se projeví tím, že zkazí vaši dokonalou pleť. Nemusíte se však jahod úplně vzdát. Stačí je konzumovat v kontrolovaných množstvích a doplnit je dalším ovocem bohatým na antioxidanty.

9. Pomeranče Jídlo, které způsobuje akné:

Oranžové jídlo může způsobit akné

Stejně jako jahody jsou pomeranče také kyselé a bohaté na vitamín C. Stejně jako ostatní ovoce uvedené v tomto seznamu, i pomeranče mají co doporučit. Jsou zdravé a důležité pro vaše tělo.

Nakonec, jak bylo uvedeno výše, některé potraviny mohou způsobit akné nebo pupínky, pokud však máte tato jídla příliš rádi a máte časté problémy s pokožkou, možná budete chtít omezit jejich příjem. Příliš mnoho čehokoli je špatné. Totéž platí pro výše uvedené potraviny!