Pupínky

6 nejlepších obličejů na akné

Co získáte obličejem? Vaše odpověď může zářit? Máš pravdu! Zkoušeli jste někdy pleť na akné? Obličej je souborem procedur prováděných estetikem, které mají odstranit odumřelé kožní buňky a vyčistit póry na tváři. Obličeje lze získat ve většině lázní, kromě toho, že metody pro provádění každého postupu jsou jiné.

Nejlepší obličeje pro akné

Obličej zlepšuje jasnost pokožky a podporuje zdravou a jasnou pleť; snižuje kazy a také zklidňuje záněty pomocí našeho speciálně přizpůsobeného akné obličeje. Tato úspěšná léčba akné hovoří o mnoha obavách z počtů kazů, suchosti a předčasného stárnutí. Obtížná kůže může mít nesmírně negativní dopad na to, jak se cítíme – dlouhodobé problémy mohou způsobovat nízké sebevědomí, nervozitu a někdy, ve velkých případech, depresi.

Obličeje pro akné:

Zde je 6 nejlepších ošetření obličeje pro akné následujícím způsobem.

1. Pleťová čisticí pleť na akné:

Hluboké čištění pórů

Vyrovnává vaši pokožku a ducha. Během toho probíhá exfoliace pod okysličovacím napařovačem, aby připravila pokožku na akci a uvolnila póry. Poté se provede ruční extrakce, aby se odstranily bílé tečky, černé tečky, jinak nečistoty, které se mohou na kůži vyskytovat. Vysoká frekvence pak eliminuje bakterie pod kůží a podporuje uklidňující pocit. Při ukončení se použije maska ​​v závislosti na typu pokožky a stavu. Tento postup dokončí zvlhčovač a budou poskytnuty rady pro domácí péči. Je nejlepší na obličej pro aknózní pleť.

2. Přírodní leštidlo na obličej:

Dermisová vrstva vaší pokožky neustále generuje čerstvé, mladé kožní buňky, které vylézají na povrch pokožky. Zatímco stoupají, postupně umírají a plní se obranným proteinovým keratinem, který chrání vaši pokožku před poškozením vnějšími činiteli. Akné se vyvíjí, zatímco se tyto buňky hromadí a ucpávají póry. Přirozeným obličejovým buffem jinak exfoliujte pomoc při odstraňování kožních nečistot a nečistot.

Ošetření obličeje

Exfoliace je navíc mechanický, jinak chemický proces: Mechanická exfoliace je drhnutí nebo jiné kurzové produkty, které opotřebovávají mrtvou kůži. Chemický peeling jsou kyseliny a enzymy, které se vyhýbají odumřelé pokožce.

3. Přírodní křoviny:

Drhnutí

1 šálek ovesných vloček, jinak mandlí, jemně rozdrťte v mixéru nebo kuchyňském robotu. Přidejte 3 až 5 kapek levandule, tymiánu nebo oleje z čajovníku. Ovesné vločky plus mandle jsou klidné defoliátory, které usnadňují odstranění ucpaných pórů spojených s pupínky s černými tečkami. Esenciální oleje z levandule, tymiánu a čajovníku jsou přírodní antimikrobiální látky, které pomáhají pokožce odhalit nečistoty způsobující akné. Je to nejlepší domácí obličej pro akné.

4. Extrakce:

Extrakce

Kůra ovocných enzymů odstraní odumřelé kožní buňky a povrchové nečistoty. Extrakce je tělesné uvolnění ucpaného póru. V tomto estetik pohání nástroj, který volá extraktor kolem každého řezu akné, nutí bakterie, hnis a také někdy krev skrz ucpaný otvor folikulu. K osvěžení vašeho vzhledu bude užitečná maska ​​přizpůsobená vašemu typu pleti. Bohatý zvlhčovač naplní tento relaxační i hodnotný obličej. Toto je jeden z nejlepších obličejových krémů na akné.

5. Teen Facial For Acne:

Obličejová maska ​​28

Určeno pro dospívající akné a přizpůsobené vašim potřebám. Hloubkově čisticí rozpuštěný olej odstraňuje nečistoty a nečistoty a navíc připravuje pokožku na exfoliaci. Shromažďování odumřelých kožních buněk přispívá k akné. Pečlivá exfoliace eliminuje buňky a stimuluje nový obrat buněk. Akné s černými tečkami se extrahují a vysoká frekvence je užitečná k vymazání bakterií, které zhoršují akné. Čisticí maska ​​je užitečná k intenzivnímu procházení póry a ke zlepšení akné jako zdroje. Vyhodnocení uchování je volitelné pro zásadní změnu pokožky.

6. Přírodní maska ​​na obličej:

Obličejová maska ​​27

Vytvořte pastu smícháním ovesných vloček, jablek, neloupané okurky a 2 polévkových lžic. odstředěného mléka v mlýnku. Tuto pastu namažte na obličej asi 20 minut. Omyjte masku teplou vodou, pokračujte studenou vodou, abyste zamkli póry. Tato maska ​​pomáhá redukovat zarudnutí, olej a černé tečky spojené s akné. Je to nejlepší obličej na jizvy po akné.