Prsteny

Zlaté prsteny s kameny – 9 nejlepších a nová kolekce

Zlato je lesklý a hodnotný kov, který člověku dodává okouzlující a příjemnou osobnost a magnetickou sílu, která snadno přitahuje pozornost ostatních lidí. Zlaté prsteny s kameny jsou stále oblíbenější, protože prsty jsou nejviditelnější částí lidského těla. Jakýkoli prsten na něm odráží váš styl a také vaši osobnost vůči módě. Kameny osázené na prstenu mohou být diamanty, rubín, smaragdy nebo dokonce safír. Prsten lze nosit na jakémkoli prstu podle vaší módy a vnímání.

Krásné a trendové vzory zlatých prstenů s kameny:

Podívejme se na prvních 9 různých typů zlatých prstenů s kameny na kterých jsou posety.

1. Rozdělený prsten se třemi kameny:

Rozdělený prsten se třemi kameny

Tento typ děleného zlatého prstenu zdůrazňuje tři diamanty, které jsou na něm připevněny, díky čemuž působí jak na kámen, tak na prsty nositele, pozoruhodnou a ohromující brilancí a zároveň působí draho. Prsten je vyroben z 18k zlata, vypadá elegantně a lze jej s grácií nosit kamkoli.

2. Zlatý prsten s rubínem pro muže:

Zlatý prsten s rubínem pro muže

Muži také raději nosí zlaté prsteny, které jim vyhovují, a dokonce vylepšují jejich styl a dodávají jim žhavější vzhled. Jako rubín stojí silný kámen vesmíru a symbolizuje přátelství a lásku. Tyto prsteny typických vlastností jsou oceňovány muži a dokonce tak snadno se s nimi dá mluvit, že se staráte o své blízké.

3. Jediný diamantový prsten pro muže ve zlatě:

Jediný diamantový prsten pro muže ve zlatě

Někteří muži dávají přednost tomu, aby nosili prsteny z jednoho diamantu, protože to dává nositeli elegantní a královský vzhled. Prsten má velký čtvercový diamant posetý malými diamanty upevněnými na boku, což dodává prstům větší eleganci.

4. 18 K růžové zlato s modrým safírem:

18k růžové zlato s modrým safírem

Prsteny z růžového zlata mají narůžovělé odstíny a jsou o něco dražší než běžné zlato. Prsten má krásně modrý safír s hroty a rozdělená stopka ve tvaru hrušky dodává prstenu krásný vzhled. Prsten je vyroben z 18karátového zlata a při nošení na jakoukoli večírek nebo příležitost působí nádherně.

5. Zlatý prsten s diamantovým peřím:

Zlatý prsten s diamantovým peřím

Mladé dívky se chtějí osvobodit a létat vysoko jako ptáci a dobýt svět. Tento prsten ve tvaru peří je pro ně ideální a dává jim ohromující a přitažlivý vzhled. Na jedné straně peří jsou diamanty korunovány a druhá polovina vypadá tak, že vypadá úžasně a módně.

6. Více drahokamů prsten ve zlatě:

Několik drahokamů prsten ve zlatě

Mnoho lidí věří, že nošení drahokamů v prstech může jejich život zázračným způsobem změnit a přinést jim do života zázraky, pak je tento typ prstenu pro ně perfektní volbou. Na zlatém prstenu jsou osazeny lesklé drahokamy, takže při nošení na prstech vypadá kdokoli kdokoli.

7. Stylový zlatý prsten s barevnými kameny:

Stylový zlatý prsten s barevnými kameny

Tento typ stylového zlatého prstenu vypadá nádherně, když ho nosí ženy s prsty. Na okrajích prstenu je vytvořena krásná práce a barevné kameny jsou korunovány uprostřed, takže jsou atraktivní a přitažlivé pro oči.

8. Zlatý prsten ve zlatě pro dívky:

Zelený kamenný prsten ve zlatě pro dívky

Smaragdový kámen vypadá díky své živé barvě velmi atraktivně. Tento kámen přináší do života také mnoho intelektuálního pokroku a lepšího porozumění. Kámen pomáhá zlepšit lepší schopnost uchopení, takže ho mladé dívky kvůli těmto mimořádným vlastnostem zbožňují.

9. Vintage zlatý prsten s kamenem pro ženy:

Vintage zlatý prsten s kamenem pro ženy

Tento typ prstenu používají ženy po celá desetiletí a jejich prsty vypadají velmi krásně. Zlatý prsten má malé bílé diamanty poseté speciálním vzorem a je velmi vhodný pro každodenní použití a je vhodný i do kanceláře.

Zlaté prsteny s kameny vylepšují vzhled osoby a dodávají mimořádný vzhled. Tyto typy prstenů mohou nosit muži i ženy bez ohledu na věk a barvu. Prsteny pomáhají přidat člověku více vzhledu a dokonce pomáhají mladým vytvořit si vlastní styl.