Prsteny

9 stylových designů ve žlutých diamantových prstenech pro nabídku

Diamanty jsou široce vybraným kamenem pro návrhy šperků pro muže i ženy. Nechť je to pouze krystalový kámen, diamanty, skutečné diamanty nebo rodný kámen; dodávají šperkům nový vzhled s okouzlujícím nádechem. K dispozici v různých různých odstínech a barvách, lze tvarovat do požadovaných šperků. Mezi všemi jsou dnes velmi trendové prsteny žlutých diamantů. Prsteny poseté zlatem, stříbrem nebo platinou poskytují nezapomenutelný okamžik, když jsou obdarováni.

Speciálně navržený katalog žlutých diamantových prstenů:

Zde je několik milujících designů, které se široce nosí, aby přidaly plusový bod osobnosti.

1. Design bílého a žlutého diamantového prstenu:

Design bílých a žlutých diamantových prstenů

Široce vybraný design zásnubního prstenu ze žlutých diamantů je také složen z cz bílých diamantů. Základ prstenu je platinový pro roztomilý vzhled. Žlutý diamant je obklopen bílými drobnými diamanty a také po stranách. Chromý žlutý kámen má své vlastní kouzlo s dokonalou shodou v bílé.

2. Jednoduchý safírový žlutý diamantový prsten:

Jednoduchý safírový žlutý diamantový prsten

Chcete jednoduchý a propracovaný vzhled! Safírový diamant osázený jednoduchým zlatým prstenem je to nejlepší, co hledáte. Zlatý prsten ze žlutého diamantu má pouze malý a tenký prsten, který je tak jemný. Může to být nejlepší dárek pro malou příležitost pro vaši dámu.

3. Zlatý diamantový prsten ve zlatě:

Zlatý diamantový prsten

Chcete něco jedinečného a inspirativního! Zde je kombinace tří, která dává jednotný design prstenů. Prsten je vyroben ze zlata, které vpředu drží žlutý diamant oválného tvaru. Je široce vybrán jako snubní prsten pro nevěstu, která se zajímá o módu.

4. Žlutý diamantový prsten navržený pro list:

Leaf Designed Yellow Diamond Ring

Zásnubní prsteny žlutý diamant ve tvaru listu mohou být nejlepší pro návrhářský vzhled. Zlatý prsten ve tvaru listu má žlutý diamant ve tvaru listu, který je dále potažen bílými diamanty. Bílé diamanty také dávají žlutý efekt díky zlaté základně.

5. Třívrstvý žlutý diamantový prsten:

Třívrstvý žlutý diamantový prsten

Katalog snubních prstenů ze žlutých diamantů září novým designem pro pánský prsten. Třívrstvý prsten je vyroben z platiny, kde středový žlutý safír ve čtverci je pokryt dvěma okraji bílých diamantů. Tloušťka prstenu je ideální pro svatební dar.

6. Curvy Yellow Diamond Ring Design:

Curvy Yellow Diamond Ring Design

Chcete darovat prsten s křivkami! Tady jsme s prstenem, jehož pás je vyroben z několika křivek, které dávají cikcak design. Prstencové křivky jsou vyrobeny z růžového zlata a jsou ozdobeny bílými krystalovými diamanty a vycentrovány žlutým diamantem ve čtverci.

7. Crown Design Yellow Diamond Ring:

Korunní prsten se žlutým diamantem

Chcete svému králi darovat něco královského? Vyzkoušejte design vyrobený z platiny pomocí designu korunky. Koruna je vyrobena z několika bílých diamantových tkaniček, které se v místě spojují žlutým safírem ve tvaru diamantu. Je to nejlepší prsten pro ženicha na svatbě s etnickým oblečením.

8. Prsten Trinity Yellow Diamond Ring:

Prsten Trinity Yellow Diamond Ring

Trojitý design v katalogu prstenů ze žlutého diamantového zlata je pro nevěsty docela populární. Jak název deklaruje, růžovému zlatému prstenu jsou dány tři žluté diamanty vycházející ze tří různých větví. Střední větev je také obdařena malými žlutými diamanty, zatímco zbytek má bílé diamanty pro nádherný vzhled.

9. Slunečnicový prsten se žlutým diamantem:

Slunečnicový prsten se žlutým diamantem

Květinové vzory jsou pravděpodobně vybrány v návrzích šperků. Prsten inspirovaný slunečnicí je vyroben z platiny. Okvětní lístky jsou vyrobeny z bílých diamantů, zatímco střední část je tvořena kruhovým žlutým diamantem. Poskytuje stylový a mírný vzhled pro malé příležitosti.

Žluté diamantové prsteny v různých odstínech je úžasné nosit i na běžné nošení. Prsteny jsou k dispozici v diamantech, jako jsou diamanty, kanárské diamanty, safírové diamanty, cz diamanty a mnoho dalšího na výběr podle vašeho výběru a designu šperků.