Prsteny

9 Stylově vypadajících starožitných zásnubních prstenů

Starožitné zásnubní prsteny jsou krásou. Jsou jedinečné a stylové. Každý z těchto stylů kdysi nosil někdo, kdo byl zamilovaný, a díky tomu jsou tyto prsteny velmi žádané. Existuje několik typů návrhů, které spadají do sekce starožitnosti, a každý z nich je zde vysvětlen. Můžete si tedy vybrat to nejlepší pro svého blízkého z této nádherné kolekce zásnubních prstenů ve starožitném stylu.

Zásnubní prsteny ve starožitném stylu ve zlatě a diamantu:

1. Starožitný gruzínský zásnubní prsten:

Starožitný gruzínský zásnubní prsten

Tato nadčasová umělecká díla jsou vytvořena s jemným designem, který byl inspirován řeckou érou. Tento prsten bude uchován po dlouhou dobu a je nutné pečlivé plánování, abyste si vybrali ten správný. To se bude zvláště líbit těm, kteří mají rádi staré kouzelné efekty. Jsou to skvělé starožitné diamantové zásnubní prsteny.

2. Viktoriánský starožitný zásnubní prsten:

Viktoriánský starožitný zásnubní prsten

Časy královen jsou jedny z nejexotičtějších a každá pohádka zobrazuje princeznu nebo královnu. Každá dívka sní o zvláštní pohádce ve svém životě. Tento její nejlepší pohádkový den můžete udělat tak, že jí představíte viktoriánský zásnubní prsten, který je starožitným zásnubním prstenem.

3. Edwardianský starožitný zásnubní prsten ve stříbře:

Edwardianský starožitný zásnubní prsten ve stříbře

Jedná se o opravdu speciální prsteny, které mají lehký vzhled. V této době byla platina použita vůbec poprvé. Na prstenech mají vyleptanou filigránskou práci, což jim dodává velmi složitý vzhled. Jsou ideální pro vaši milovanou, pokud miluje jemné umělecké dílo.

4. Secesní starožitný prsten:

Secesní starožitný prsten

Tekoucí linie jsou nejpřirozeněji vypadajícími designy, které jsou začleněny do těchto prstencových designů. Jsou proto nejoblíbenější mezi starožitnými zásnubními prsteny. Díky přirozenému tématu těchto nádherných prstenů je nejatraktivnější pro všechny nevěsty.

5. Starožitný prsten ve stylu Art Deco:

Starožitný prsten ve stylu art deco

Art deco je symbolizováno geometrickými vzory. Tyto styly jsou vyryté do prstenů, aby jim propůjčily velmi trendový styl a něco, co se dnes dokonce používá a miluje. Dodává prstenu moderní vzhled a pocit feminismu. Patří sem starožitné zlaté zásnubní prsteny.

6. Retro starožitný zásnubní prsten:

Retro starožitný zásnubní prsten

Retro vzhled je vintage a zároveň moderní. Použité materiály, kov a styl pocházejí ze čtyřicátých let minulého století, což se odráží v prstencích, které jsou vytvořeny. I když jsou starožitné, vzhled je nádherný a elegantní.

7. Starožitný zlatý zásnubní prsten v růži:

Starožitný zlatý zásnubní prsten v růži

Růžové zlaté starožitné zásnubní prsteny jsou krásné prsteny, které používají kov z růžového zlata. Barva těchto prstenů poskytuje jedinečnou a okouzlující luminiscenci. Růžové zlato je velmi ženské, a proto se líbí většině žen.

8. Old Miners Cut Antique Ring:

Old Miners Cut Starožitný prsten

Jedná se o cenné prsteny pro fanouška Die Hard Vintage. Jsou jedineční a mají jedinečný styl. Jsou velmi cenné, protože je těžké je najít. Jsou jako sběratelský předmět, a proto jsou nejvíce jedineční.

9. Staroevropský starožitný prsten:

Starý evropský starožitný prsten

Tyto prsteny mají střih, který má kulatý opasek. Z vrchu vypadají kulaté. Mají fasety, které jsou trojúhelníkovými bloky. Vyzkoušejte tyto styly a získejte kouzlo starého světa.

Starožitné zásnubní prsteny byly módní před mnoha lety a nyní se ve velkém vrací. Působí na ně nadčasově a to je také důvod, proč jsou nejvyhledávanější. Tyto zásnubní prsteny jsou tou nejkrásnější kolekcí, a proto jsou ideální volbou pro to, aby byl váš zásnubní den nejpamátnější.