Prsteny

9 Speciálně navržených diamantových snubních prstenů pro rok 2021

Snubní prsten je prsten, který nosí vdaná osoba. Obecně platí, že v manželství si manželé navzájem darují prsteny. Spojuje je oba do jednoho vlákna. Umožňuje jim to, aby se k sobě navzájem připojili po celý život. Snubní prsteny se obvykle vybírají s diamanty. Diamant byl pro dámy vždy speciální. Většinou se snubní prsteny nosí v prsteníčku levé nebo pravé ruky. Věří se, že prsteníček se přímo dotýká srdce. A diamantový snubní prsten váže uzly obou srdcí.

Ohromující snubní prsteny s diamanty:

Snubní prsten zůstane pro pár drahocenný až do věčnosti. Zde jsme narukovali pod nejkrásnější diamantové snubní prsteny pro ženy a muže v Indii.

1. Diamantový snubní prsten ve tvaru srdce:

Diamantový snubní prsten ve tvaru srdce

Tento diamantový snubní prsten má dvě srdce spojená navzájem. Má dohromady bílé a žluté zlato. Mezi každým srdcem je diamant a na obou stranách je řada několika diamantů. Je prostě nejlepší.

2. Diamond Diamond snubní prsten:

Postranní diamantový snubní prsten

Tento diamantový snubní prsten je pro muže nadané jejím manželem. V bočních liniích má tři diamanty. Na pánské ruce to bude opravdu vypadat úžasně. Design není tak delikátní, aby se člověk styděl nosit prsten. Je vhodné pro muže.

3. Snubní prsten s malými diamanty:

Snubní prsten s malými diamanty

Tento diamantový snubní prsten je vyroben z růžového zlata s malými diamanty připevněnými v intervalu. Vypadá to tak hezky. Design je opravdu roztomilý a dobře sedí na ruce. Je to nejlepší pro ty dámy, které mají rády jemné vzory.

4. Designer Diamond snubní prsten:

Designový diamantový snubní prsten

To je opravdu úžasný designový diamantový snubní prsten. Musí to být také drahé, protože je to zejména designový kousek. V tom je diamant fialové barvy, který září jako cokoli jiného. Design je tak neobvyklý a ohromující.

5. Snubní prsten Pink Diamond:

Snubní prsten s růžovým diamantem

Tento diamantový snubní prsten má růžový barevný velký diamant. Květinový vzor byl proveden se zlatem kolem velkého růžového diamantu. Je to těžké v designu a také elegantní. Tento prsten bude v dámské ruce vypadat jedinečný a vzácný.

6. Diamantový snubní prsten s designem koruny:

Diamantový snubní prsten s designem koruny

Jedná se o úžasný diamantový snubní prsten se třemi kulatými diamanty a krásným srdcem. Design tohoto prstenu je jako korunka princezny. Díky tomu bude váš manžel cítit hrdost díky designu koruny. Lidé uvidí design s úžasem.

7. Diamantový snubní prsten ve stylu Lotus:

Diamantový snubní prsten ve stylu Lotus

Jedná se o jedinečný design diamantového snubního prstenu. Vypadá to, že mezi lotosem je vyražen diamant. Vzor lotosu je proveden tak krásně, že vypadá jako skutečný. Každý diamant jasně září. Je prostě nejlepší.

8. Diamantový snubní prsten s designem Peacock:

Diamantový snubní prsten s designem Peacock

Tento zlatý prsten má na sobě vyrytého páva s několika diamanty. Toto je opravdu klasické umělecké dílo. S tímto prstenem bude prst dámy vypadat těžce. Tento design bude pokrývat polovinu jejího prstu. Prsten vypadá nádherně s pávím vzorem.

9. Nastavitelný diamantový snubní prsten:

Nastavitelný diamantový snubní prsten

Tento diamantový snubní prsten má nádherný design stromu s mnoha malými diamanty. Je to nastavitelný prsten. Upravuje se podle velikosti vašeho prstu. V dámské ruce pokrývající téměř polovinu jejího prstu bude vypadat efektně. Je to poutavý design.

Diamantové snubní prsteny jsou v mnoha odrůdách a vzorech. Pomáhají při svazování uzlů dvou srdcí a spojování dvou duší. Některé designy diamantového snubního prstenu jsou jemné, ale na prstu vypadají tak pěkně. Dámy rády nosí diamantový snubní prsten, protože je nadaný jejím manželem. Snubní prsten se pro páry stává tak vzácným, že ho neradi sundávají. Označuje to právo, které na sebe mají.