Prsteny

9 různých barev kamenů prstenu indické nálady

Náladový prsten je prsten, který obsahuje nějaký termochromní prvek, který mění svou barvu na základě teploty prstu osoby, která ho nosí. Ty přicházejí spolu s barevným grafem, který ukazuje náladu odpovídající barvě uvedené na prstenu. Náladové prsteny jsou zábavné šperky, které fascinují lidi po mnoho let.

Náladové prsteny

Nálada Kamenné prsteny Šperky:

Mnoho lidí rádo ví o svém stavu mysli, což naznačují barvy prstenu nálady. Zde je několik nejlepších prstenů s náladou:

1. Luxusní náladový kamenný prsten pro ženy:

Luxusní prsten s náladou pro ženy

Tento náladový prsten má vintage a módní vzhled se třpytivými kamínky. Je pohodlné pro každodenní nošení. Lesklé kameny vypadají krásně a vypadají pěkně umístěny v prstenci ve tvaru čtverce.

2. Jednoduchý design prstenu nálady:

Jednoduchý design prstenové nálady

Kroužky náladové kapely jsou nejjednodušší prsteny. Jedná se o klasický náladový prsten měnící barvu. Prsten se skládá z jednoho pásku, který mění svou barvu podle nálady nositele. Je lehký a mohou ho nosit i děti. Na prstech to vypadá jednoduše a roztomilě.

3. Prsten ze stříbrné nálady pro dívky:

Stříbrný prsten s náladou pro dívky

Tento návrhářský prsten je jedním z nejlepších náladových prstenů všech dob. Je vyroben ze sterlingového stříbra a má krásný design obklopující krystal. Korunkovitý tvar držící krystal vypadá velmi pěkně. Tento druh prstenu náladového kamene si zamilují teenageři.

4. Náladový prsten se starožitnou povrchovou úpravou:

Náladový prsten se starožitnou povrchovou úpravou

Tento starožitný náladový prsten vyrobený z mosazi je mimořádně krásný a dodává prstům okouzlující vzhled. Uprostřed má květinu, která drží prsten náladového kamene. Kámen je v něm perfektně umístěn a má uklidňující vzhled.

5. Kamenný prsten se zlatou náladou:

Prsten se zlatou náladou

Tento prsten má opravdu kouzelný vzhled. Je pozlacený a má tvar koruny, který drží kámen měsíčního prstenu. Je elegantní a vypadá jako šperk. Je odlišný od prstenů prosté nálady.

6. Náladový prsten mramorové Indie:

Náladový prsten z mramorové Indie

Tento prsten je vyroben z čirého mramoru a má elegantní vzhled. Lze jej nosit denně. Je nastavitelný, takže jej lze upravit podle velikosti prstu. Lze ji nosit i pro teenagery. Je k dispozici také online a lze jej hledat v indickém náladovém prstenu.

7. Náladový prsten pro děti:

Náladový prsten pro děti

Děti jsou často fascinovány myšlenkou náladových prstenů a milují, když vidí, jak mění barvu. Tento měsíční a hvězdný prsten je ideální pro děti. Měsíc je vyroben z mramoru a má kouzelný vzhled.

8. Oválný prsten nálady pro mládež:

Oválný prsten nálady pro mládež

Tento módní prsten má zlaté pokovování a odvážný vzhled. Je větší než normální prsteny. Má elegantní vzhled a mohou ji nosit teenageři i ženy. Působí nejen jako prsten nálady, ale také jako ozdobný šperk. Lze jej nalézt v indickém náladovém kruhu. Lze jej nosit na večírky a zvláštní příležitosti.

9. Starožitný prsten české nálady pro ženy:

Starožitný prsten české nálady pro ženy

Tento náladový prsten je vyroben z bronzu a má filigránový design. Je to jedinečný designový kousek a má cikánský vzhled. Provedení na prstenu vypadá opravdu pěkně a má starožitný vzhled. Tento prsten bude vypadat dobře u žen, protože má elegantní vzhled.

Náladové prsteny jsou slavné šperky inspirované 70. lety. Lidé rádi znají svůj aktuální stav mysli a milují, když to ukazují barvy prstenu nálady. Náladové prsteny jsou stále populární a jsou k dispozici online i v exkluzivních obchodech.