Prsteny

9 Populární vzory šperků ze starožitných prstenů

Šperkům se vždy dařilo oslavovat krásu žen, a když mluvíme o špercích, prsteny zaujímají místo kouzla a slávy, protože je to nejkrásnější a křehká závislost v šperkovnici pro ženy. V této krásné závislosti jsou v dnešní době velmi oblíbené starožitné prsteny.

starožitné prsteny

Jaký je tedy význam starožitností: „Starožitnost znamená staré nebo šperky, které dříve používali lidé v předchozí éře? Na trhu jsou k dispozici různé druhy a provedení starožitných prstenů, ale náš smysl pro módu líčí naše znalosti nošení správného prstenu pro správnou příležitost.

Různé typy starožitných prstenů:

Zde vám ukážeme některé krásné odrůdy starožitných prstenů, které si rozhodně získaly vaše srdce:

1. Starožitné střetnutí bez diamantového prstenu:

starožitný zásnubní prsten bez diamantu

Starožitné zásnubní prsteny bez diamantového prstenu jsou jedním z nejoblíbenějších typů zásnubních prstenů, díky těmto nízkým nákladům jsou dostupné pro každou věkovou skupinu. Prsten neobsahuje žádný diamant, je vyroben ze safírů, které jsou typicky modrým drahým kamenem. Tento prsten je velmi elegantní a odolný. Pokud jste dáma, která chce nosit něco nového a do kapsy, je to perfektní dárek pro vás.

2. Starožitný snubní prsten vyřezávaný starožitností:

umělecky vyřezávaný-starožitný-snubní prsten

Tento krásný design vyřezávaný z řemeslného umění zobrazuje vaši lásku k přírodě, což ukazuje, že jste nevěsta milující přírodu. Květ a listy jsou uspořádány ve velmi elegantním vzoru. Skládá se z bílého a žlutého zlata, které se určitě líbí každé ženě.

3. Jednoduchý starožitný zlatý prsten:

Jednoduchý starožitný zlatý prsten

Tyto elegantní prsteny připomínají paměť viktoriánského období. Je vyroben z kovu růžového zlata s krásným diamantovým brusem nebo tvarem. Kvůli této křehké povaze ji nosí hlavně dívka.

4. Starožitný diamantový prsten:

Starožitný diamantový prsten

Diamanty jsou jedním z nejkrásnějších drahých kamenů, které umocňují krásu žen a jejich jiskřivá povaha přitahuje každé oko. Je to zcela zlatý diamantový solitairový prsten sestávající z kulatého broušeného diamantu v tradičním nastavení drápů, který tomuto prstenu dodává krásný záblesk a jiskru.

5. Starožitný smaragdový prsten:

Starožitný smaragdový prsten

Krásný vintage prsten vyrobený z masivního zlata inspirovaný viktoriánským stylem minulé éry, který se skládá z přírodního zemního diamantu obklopeného přírodními okvětními lístky smaragdů a exotických motýlů vsazených do diamantů, což je určitě krásná závislost na pokladu na dámských špercích.

6. Starožitný alexandritový prsten:

Starožitný alexandritový prsten

Tento okouzlující vintage prsten tvořený ruskou laboratoří vytvořený z alexandritového kamene a mincovního stříbra. Má úžasné vlastnosti měnící barvu, které se jistě dotknou srdce každého. Prsten je dokonalým dárkem pro vaši speciální osobu.

7. Starožitný tibetský prsten:

Starožitný tibetský prsten

Tento jedinečný designový tibetský prsten vytvořený postříbřeným a mosazným prstenem, který připomíná vzpomínku na starověk. Vzhledem ke své nastavitelné povaze, kterou nosí kdokoli, vypadá váš úchvatnější, když nosíte tento elegantní prsten s párem indo-westernového oblečení.

8. Zlatý prsten Filigree Antique:

Starožitný zlatý prsten Filigree

Tento filigránový prsten ve vintage stylu vyrobený ze žlutého zlata. Prsten bude působivě působit na prst, když jej budete nosit při zásnubách nebo při jakékoli jiné funkci. Díky pohodlnému a elegantnímu vzhledu je prsten oblíbený u skupiny modních žen a dívek.

9. Starožitný prsten s květinovými perlami:

Starožitný prsten s perlami

Nádherně prsten ve viktoriánském stylu s okouzlujícími perlami určitě zvýrazní krásu vašeho prstu, když je sladíte se svými sarees a salwarovým oblekem. Je krásně navržen mušlovým mušlí s 11 sladkovodními bílými perlami, které vytvářejí elegantní vzhled prstenu. Vypadá to starožitně podle mil zrna, které je kolem každého kamene

Jednou z nejkrásnějších vlastností této starožitné náušnice je, že vám vždy poskytne elegantní a nádherný vzhled. Určitě je to jedna z nejvzácnějších a nejkřehčích ozdob ženských šperků. Krásný design se dotkne každého srdce, což rozhodně přináší krásu a štěstí do vašeho života.