Prsteny

9 Nová kolekce stříbrných diamantových prstenů pro speciální dny

Stříbro je velmi měkký a křehký kov, který je snadno náchylný k poškrábání a po určitou dobu po pravidelném nošení se prsten může proměnit v jiný tvar a ošuntělou texturu. Ale dokončení stříbrných šperků je velmi univerzální, což zase vypadá velmi jasně a leštěně. Pokud jde o cenu, stříbro je mnohem méně nákladné a může si ho dovolit kdokoli.

Mnoho lidí se rozhodlo koupit krásné vytvořené diamantové stříbrné prsteny pro své zásnubní a svatební obřady a vytvářet si vzpomínky. Krásný začátek prstenu se stříbrnými diamanty se může stát krásným důvodem pro příslib drahého prstenu pro příští výročí.

Speciální provedení ve stříbrných diamantových prstenech:

Zde sdílíme několik nejlépe vypadajících zásnubních a snubních diamantových prstenů pro muže a ženy.

1. Silver Diamond Cluster Ring:

Clusterový prsten Silver Diamond

Stříbrný diamantový prsten s designovým vzhledem klastru v nejvyšším středním vrcholu prstenového pásu je laskavý design. Prstencový pás také posetý dlažební diamanty a klastr s malými kulatými dlažební diamanty vypadají báječně.

2. Twisted prsten Silver Diamond:

Stříbrný diamantový kroucený prsten

Design diamantových stříbrných prstenů může být vyroben kroucením při výrobě prstenu. Celý stříbrný diamantový prsten posetý dlažební diamanty v každém zkroucení designu vypadá okouzlující.

3. Stříbrný diamantový křížový prsten:

Stříbrný diamantový křížový prsten

Zásnubní prsteny se stříbrnými diamanty mají nádherný design, který okouzlí vaši osobnost. Crossover diamantový stříbrný prsten s dlažebními diamanty po celých prstenech vypadá úžasně a poutavě. Trvanlivost stříbrných prstenů se také zvyšuje s diamanty v nich.

4. Prsten inspirovaný stříbrnou diamantovou krajkou:

Prsten inspirovaný stříbrnou diamantovou krajkou

Snubní prsteny ze stříbrných diamantů mohou být speciálně navrženy s motivy inspirovanými krajkami, díky nimž prsten vypadá neuvěřitelně jako ze světa. Dokonale vyražené diamanty ve střední části prstenu uzavřené krajkovým diamantovým prstenem na obou stranách vypadají úžasně.

5. Stříbrný diamantový dlažební klastr Pyramidový prsten:

Stříbrný diamantový dlažební klastr s pyramidovou páskou

Krásné sbírky v diamantových stříbrných prstenech kradou srdce mnoha. Stříbrný lesk a shluk diamantů zasazený do pyramidové podoby vytvářejí úžasný vzor, ​​díky kterému se ruce lesknou diamanty ve stříbře.

6. Snubní prsten Silver Diamond:

Snubní prsten se stříbrným diamantem

Snubní prsteny se stříbrnými diamanty speciálně navržené s královským vzhledem mohou být navrženy s diamantem uprostřed a dlážděním diamantů, takže zbývající část je krásná. Spárovaná sada dvou prstenů ve stříbře se může stát svatební sadou prstenů.

7. Zásnubní prsten Silver Diamond:

Zásnubní prsten se stříbrným diamantem

Diamant uprostřed zdůrazňující půvab prstenu vypadá úžasně. Sada dvou, zásnubní prsteny se stříbrnými diamanty vypadají neuvěřitelně, když jsou navrženy s třpytivým bílým diamantem uprostřed krásně zasazených diamantů.

8. Stříbrný a roztroušený diamantový prsten:

Stříbrný a roztroušený diamantový prsten

Velkolepý a rozlišovací vzor stříbrného diamantového prstenu lze vybrat jako prstenový pás s nerovnými okraji a nerovnoměrným nastavením drobných diamantů po celém pásmu. Stříbrný prsten bude také jiný a lehký.

9. Stříbrný diamantový prsten pro ženy:

Stříbrný diamantový prsten pro ženy

Stříbrné diamantové prsteny pro ženy speciálně navržené s motivy páva nebo podobného ženského designu vypadají neuvěřitelně. Páv je navržen s krásně vytvořeným peřím v prstenu. A diamanty na každém konci a krásný červený rubín v očích vypadají, jako by foukaly.

Stříbrné diamantové prsteny mají ve sbírce svých vzorů širokou škálu vzorů. Lidé si mohou ve srovnání se zlatými nebo bílými zlatými prsteny dovolit nejen jeden, ale i mnoho prstenů se stříbrným diamantem. Stříbro je kov, který najdete všude a je ho spousta po celém světě. Řemeslo se stříbrem je také velmi snadné. A tak lze ve stříbrných špercích najít nejrůznější provedení.

Stříbrné prsteny se obecně vyrábějí s určitým procentem palladia v něm smíchaného a považují se za odolnější. Stříbro je směsí kovů, ve které je 92,5% čistého stříbra. Stříbro se směsí palladia obsahuje určité množství platiny. Proto má více lesklého faktoru.