Prsteny

9 nejnovějších modelů slibných prstenů pro páry

Přemýšlíte o tom, že navrhnete svou lásku! Nebo hledáte na Valentýna vzácný milostný sprchový dárek pro ni nebo pro něj! Chcete -li vyjádřit svou lásku jako slib, že bude trvat věčně, je k dispozici několik designových prstenů pro páry. Ano, tradiční zásnubní prsteny jsou nyní nahrazeny slibnými prsteny, které mohou mít malý design, ale obsahují každý rozkošný vzor pro vyjádření lásky.

Odpovídající prsteny slibu pro páry:

Projděme si některé ze smyslných návrhů prstenů, abychom poznali jejich důležitost.

1. Sapphire páry slibují prsteny:

Páry safírové slibují prsteny

Platinové prsteny slíbené pro páry s malým safírovým diamantem upevněným uprostřed jsou ideální pro novomanžele. Prsten také nese slibná slova navždy láska, která ukazuje hloubku lásky, kterou navzájem sdílejí.

2. Prsten slíbeného diamantového srdce:

Prsten s diamantovým srdcem pro pár

Skutečným designem, který vaší valentýnce v této sezóně dá dárek, je prsten zdobený dvěma srdíčky s červenými a fialovými diamanty. Srdce jsou spojeny s květinovou větví, zatímco prsten také obsahuje skrytý poselství lásky k ní.

3. Sdílení prstenu srdce pár:

Sdílení srdce pár prsten slibu

Slib prstenů design páru v platině s designem sdílejícího srdce je nejlepší k prezentaci novomanželského páru. Obsahuje design srdce vytvořený napůl v obou prstenech, což znamená, že jsou oba neúplní jeden bez druhého.

4. Páry prstenů slíbených králem a královnou:

Král a královna slibují pár prstenů

Chcete vyjádřit, že ona je královnou vašeho života a on králem? Zde je design korunního prstenu pro královnu a krále. Slibný prsten je nejlepší, když navrhneš svou lásku jako svou královnu. Prsten pro ni dostal design korunky srdce s diamanty, zatímco jeho prsten dostal křížový design.

5. Nabídka prstenu pro pár:

Nabídka páru prsten slíbením

Jedinečný způsob, jak navrhnout na jakýkoli speciální den, je nabídnout prsten se sliby, který drží srdce rukama. Prsten je vyroben ze stříbrného kovu. Prsten má také silnou klikatou texturu s designem láskyplné ruky.

6. Přizpůsobený prsten pro pár:

Personalizovaný prsten s příslibem pro pár

Chcete udělat nezapomenutelný den jako dárek pro svou milovanou! Zde je slib pár prstenů design, který je vyražen s datem dne paměti spolu se jmény páru. Platinový prsten lze dát jemu i jí.

7. Prsteny prstenu z růžového zlata:

Prsteny prstenů z růžového zlata

Pár prstenů z růžového zlata navržený se symboly srdce a nekonečna je tím pravým pro slibnou lásku. Provedení Srdce v prstenu dostalo od středu upletený design s nekonečnými diamanty. Prsten je symbolem pravé lásky, přijetí, smyslnosti a nikdy nekončícího vztahu.

8. Mickey Mini Couple Ring Design:

Prsten Mickey Mini

Proměňuje se vaše přátelství v lásku? Zde jsou roztomilé prsteny slíbené pro páry určené přímo pro takové páry. Prsten nese design Mickeyho a mini tváří, které se navzájem líbají. Uvnitř také nese tajnou zprávu o přijetí lásky.

9. prsten slíbeného srdce pro pár:

Prsten se srdcem pro pár

Chcete sdělit zprávu, že je vaše srdce tlukot a naopak! Hledáte pár designově sladěných prstenů ze slitiny stříbra. Černý prsten dostal design srdečního tepu v bílé barvě, což také znamená, že jejich životy jsou nyní propojeny.

Roztomilé slibné prsteny pro páry mohou být vyrobeny ze zlata, stříbra, platiny nebo jiného kovu. Když je prsten darován páru, přeje jim život plný lásky jako požehnání. Novým trendem v prstenech slibujících páry je magnetický slibný prsten s vlastními slovy. Přichází s magnetickým efektem, který přitahuje oba prsteny k sobě.