Prsteny

9 nejlepších návrhů opálových kamenných prstenů pro muže a ženy

Šperky z opálu patří k exotickým a poutavým šperkům, které můžete nosit. Opály blikají barvami duhy fascinovanými drahokamem oxidu křemičitého. Díky vnitřní hře barev a okouzlujícím zábleskům je těžké vytrhnout oči z dobrého vzhledu. Stále více zásnubních párů nyní hledá opálové prsteny. Opál nikdy nezklame, protože vás překvapí a odhalí nové barvy a vzory pro nadcházející roky. Je to jeden z nejvíce konvertovaných drahokamů na světě a kámen října.

Různé typy prstenů s opálovým kamenem:

Tento článek vám pomůže vybrat správné exkluzivní opálové prsteny s různými vzory.

1. Zlatý opálový prsten:

Zlatý opálový prsten

Z pohledu barev, úžasných vzorů a zobrazení byly opálové prsteny v minulosti považovány za slavné. Elegantní provedení opálových prstenů zdůrazňuje touhu lidí po jejich vynikající volbě v oblasti šperků. I jako svatební dary a prsteny lásky jsou opálové prsteny milovány a obdivovány pro svůj jedinečný vzhled. Malý prsten s cvočky z opálového kamene může dát vašemu prstu brilantní vzhled.

2. Unikátní měsíční opálový prsten:

Jedinečný měsíční opálový prsten

Pro muže i ženy je k dispozici celá řada opálových prstenů. Tyto jedinečné měsíční opálové prsteny dodávají vašim prstům jas a lesk. Jeden malý kamínek je umístěn ve středu prstenu a zatlučený půlměsíc rámuje otevřené nastavení jemného prstenu, tento prsten je perfektní pro vaše pravidelné používání. Opálové prsteny jsou mnohem měkčí než diamanty, i když si je lze vybrat pro zásnubní prsteny

3. Ring of Life Ring:

Prsten stromu života

Tento strom prstenů života je navržen ze sterlingového stříbra a má povrch 3 ½, dopadá na něj velmi světlo a obsahuje skvělou kvalitu. Získání prstenu tohoto stromu života dává nositeli atraktivní vzhled. Tento prsten je k dispozici také z jiných kamenů, jako je granát, tyrkys a ametyst. Může to být perfektní doplněk pro každodenní nošení.

4. Zásnubní prsten s větvičkou a listem:

Zásnubní prsten s větvičkou a listem

Opál spojený s diamantovým prstenem dodá poutavý vzhled a vysokou kvalitu. Sada snubních prstenů s větvičkami a listy je ručně vyrobena ve dvou tónech po 18 k a je vyrobena ze surového kovu. Pásek prstenu je potažen černým rhodiem a nabízí trendový vzhled

5. Černý opálový prsten:

Černý opálový prsten

Na trhu je celá řada opálových prstenů, jsou to černý opál, bílý a modrý, růžový atd. Černé opálové prsteny jsou nazelenalý typ opálu s černými a zlatými skvrnami. To lze převrhnout hladkým a řezaným kabošonem. Pro muže je nabízeno nespočet vzorů opálových prstenů. Černý opálový prsten s bílými kameny dodá tradiční vzhled.

6. Růžový opálový prsten:

Růžový opálový prsten

Růžový opál vibruje na jemnější frekvenci a zvyšuje uklidňující a relaxační účinek na emocionální tělo. Tento růžový opálový prsten je vhodný pro velmi citlivé lidi. Střed prstenu obsahuje růžový opálový kámen a pásek je vyroben z tučného materiálu ze stříbra.

7. Opal Leaf Ring:

Prsten s opálovým listem

Tento prsten z opálového listu se stal nejoblíbenějším prstenem než ostatní a tento prsten z opálového listu má třpytivý opálový kámen. Může to být pohodlné pro váš prst a vypadá krásně. Poskytne jednoduchý a elegantní pohled na nositele. Tento prsten můžete nosit k jakémukoli oblečení.

8. Výročí Opal Ring:

Výroční opálový prsten

Modré opálové prsteny jsou poměrně vzácné a jsou velmi průsvitným kamenem, který dává atraktivnější vzhled než jiné designy prstenů. Tento výročí opálový prsten zobrazuje skvělé barvy se spoustou neonově modré, oranžové a zelené skvrny. Jedná se o krásnou alternativu k tradičnímu snubnímu prstenu nebo prstenu pro svatbu.

9. Opálový prsten se symbolem nekonečna:

Opálový prsten se symbolem nekonečna

Bílé opálové prsteny jsou oblíbenější. Při porovnávání ostatních prstenů dává úhledným a dokonalým vzhled nosícím osobám. Tento ručně vyrobený prsten zvýrazňující nekonečný uzel je vyroben ze 4 mm opálu. Tento prsten můžete darovat svému nejlepšímu příteli nebo blízkým, což vám udělá nekonečnou radost.

Opály dělají senzační šperky. Hmotnost opálu je také důležitá. Dobrý opál pro prsten bude mezi jedním a třemi karáty. Přirozeně existují drobné kameny, které jsou krásné. Pokud hledáte ohromně krásný a naprosto jedinečný zásnubní prsten s mytickým starožitným nádechem a opálový prsten by pro vás mohl být perfektní.