Prsteny

9 nejkrásnějších designů zlatých prstenů pro ženy

Kov, který nikdy nevyjde z módy a je používán po celá desetiletí, je zlatý. Zlatý ornament vždy vypadá báječně a nádherně na každé ženě bez ohledu na jeho věk a barvu. Lesklé a lesklé pohledy zlatých šperků vždy vypadají přitažlivě a přitažlivě. Je vyrobeno mnoho druhů zlatých ozdob, z nichž prsteny prstů mají zvláštní podobnost v hinduistické mytologii. Proto prsten na noze nosí speciálně vdaná žena a nosí ho na obou chodidlech.

Říká se, že nerv přechází z druhého prstu nohou do dělohy a poté do srdce. Dokonce reguluje správný průtok krve a udržuje zdraví ženy v dobré kondici.

Návrhy prstenů ve zlatě:

Pojďme se tedy podívat na top 9 zlatých prstenů pro ženy v Indii:

1. Elegantní motýlí zlaté prsteny:

Elegantní zlaté prsteny s motýly

Díky prstům na noze působí tento člověk působivě a tento typ zlatých prstenů vytvořených v motýlech vypadá nadčasově a má nádech modernosti. Na bocích prstenů prstů je vytvořeno umělecké řemeslo, díky kterému vypadá krásně na prstech.

2. Zlatý prsten s visícím srdcem:

Zlatý prsten s visícím srdcem

Na jakýchkoli špercích, na kterých visí jakýkoli dangler, to vypadá docela okouzlující a atraktivní, to samé platí pro zlaté prstencové prsteny, na kterých visí roztomilé srdíčko, které dává přitažlivý pohled na prsty. Jak se také říká, prsteny na prstech se připojují k nervům srdce, takže tento prsten na prstech také zdůrazňuje vaši lásku.

3. Retro Look zlaté prsteny:

Zlaté prsteny retro vzhledu

Tento druh prstenů zlaté špičky má retro vzhled, nádech modernosti a tradiční záblesk. Prsten je vyroben ve dvou vrstvách a vypadá velmi roztomilý a elegantní, když ho nosí mladé dívky.

4. Zlatý prsten s květinovým designem:

Zlatý prsten s květinovým designem

Špičkový prsten má nahoře vytvořený malý květ, který při nošení poskytuje senzační vzhled. Květina má osm okvětních lístků, takže vypadá efektně a je ideální pro ženy středního věku. Lze jej také nosit při jakékoli příležitosti a na jakémkoli místě.

5. 14 K zlaté prsteny s krouženými konci:

14 K zlaté prsteny s krouženými konci

Prsten je vyroben ze 14karátového ryzího zlata a má úžasný a módní vzhled. Tento typ prstenů na prstech milují mladé dívky nebo čerstvě vdané, protože jim propůjčuje okouzlující a atraktivní vzhled.

6. Nastavitelné 22k zlaté prsteny:

Nastavitelné prsteny prstů o velikosti 22 K zlata

Tyto vzory prstů na noze se velmi pohodlně nosí, když si je upravíte podle svého pohodlí. Je vyroben z 22k čistého zlata a má tradiční vzhled. Je to ideální pro nevěsty a dokonce i jako krásná možnost pro mladé dívky, které se brzy vdají.

7. Prsten na prstenu designéra 14 K zlatý prsten:

Designový prsten na prsten 14 K zlatého prstu

Nyní o dny chtějí mladé dívky nosit prsten, který je činí výjimečně nádhernými. Tento druh 14k zlatého prstenu, který má na sobě navrženou malou nohu, by pro ně mohl být perfektní, protože vypadá velmi elegantně a vypadá módně a chytře.

8. Zlaté prsteny Double V:

Zlaté prsteny Double V

Prstový prsten je vytvořen ve tvaru „V“ a má dvojité vrstvy vyrobené z čistého zlata, ale s dvojitými vrstvami. Díky barevné kombinaci vypadá velmi krásně a při nošení má fascinující vzhled.

9. Zlatý prsten s embosovanou hvězdou:

Zlatý prsten s embosovanou hvězdou

Tento typ embosované hvězdy vypadá velmi elegantně a velmi snadno přitahuje oko ostatních. Zlatý prsten na prstech má na obou okrajích korunované malé hvězdičky, takže je nadčasový a elegantní, když ho na nohou nosí mladé dívky.

Zlatým prstenům na prstech se jen těžko odolává, jakmile je uvidíte, vždy vás svede pokušení vlastnit jeden a přidat si ho do své šperkovnice. Protože je zlato spojeno s láskou, vášní, silou a dokonce připomíná bohatství a prosperitu, budete působit okouzlujícím dojmem. To samé platí pro prsten zlatého prstu, který uklidňuje a dodává vaší duši obrovskou sílu a díky kterému se budete cítit klidně a chladně.