Prsteny

9 krásných zásnubních prstenů pro dívky

Jedním z nejdůležitějších dnů života dívek je, když je navržena. Zásnuby utěsňují pouto mezi dívkou a chlapcem. Chlapec nebo muž budou vždy hledat ten nejkrásnější prsten, který dívce navrhne při této velmi zvláštní příležitosti. Zásnubní prsteny jsou zdaleka nejdůležitějším šperkem, který si muž koupí, a to může být také velmi zastrašující.

Nejlepší zásnubní prsteny od designérů:

Níže jsme uvedli krásné designérské zásnubní prsteny pro dívky.

1. Diamantový zásnubní prsten Solitaire od designéra:

Zásnubní prsten Solitaire Diamond od designéra

Jedná se o nejcennější diamantové zásnubní prsteny od návrhářů, protože ve středu prstenu obsahují obrovský diamant solitaire. Karátová hodnota každého solitaire je vysoká, a proto velmi cenná a drahá. Ty jsou jedinečně vytvořeny a obvykle zasazeny do platiny, aby získaly zcela královský vzhled.

2. Designový zlatý zásnubní prsten:

Designový zlatý zásnubní prsten

Zlato jako kov mělo vždy větší přitažlivost mas. Díky vysoké hodnotě a použití se většina lidí rozhoduje pro zlaté ozdoby. Zásnubní prsteny ve zlatě jsou proto nejvyhledávanější, protože vypadají elegantně a elegantně. Tyto zlaté zásnubní prsteny jsou vyrobeny se složitými vzory a lze je doplnit dalšími drahými kameny, jako jsou diamanty, smaragdy, rubíny, perly atd..

3. Zásnubní prsten návrháře princezny:

Designový zásnubní prsten princezny

Prsteny broušené prsteny jsou nejmodernější a nejkvalitnější. Čisté linie drahokamů použitých v prstenech princezny jsou jednou z nejoblíbenějších možností moderních nevěst. To má moderní vzhled a používají to špičkoví návrháři zásnubních prstenů.

4. Zásnubní prsten Emerald Cut:

Zásnubní prsten Smaragd

Stejně jako princeznovský střih existují i ​​smaragdově broušené diamanty zasazené do prstenů. Jedná se o obdélníkové fasety drahokamů a to přináší klasický, elegantní vzhled do návrhářského zásnubního prstenu. Platinový prsten, ve kterém je obalen, působí delikátně a královsky zároveň. To určitě zapůsobí na vašeho blízkého.

5. Zásnubní prsten Girls Infinity:

Zásnubní prsten pro dívky

Jedná se skutečně o vrchol zásnubního prstenu, který je podstatou zásnub, protože v tomto nadčasovém kousku krásy je zachycena myšlenka navždy. Symbol nekonečna je v prstenu krásně vyrytý obvykle malými diamanty, které tvoří samotný symbol. Nejlepší návrháři zásnubních prstenů používají jako volbu kovu zlato nebo platinu.

6. Halo Ring Design pro zapojení:

Halo Ring Design pro zapojení

Mezi nejlepší návrhářské prsteny patří tento prsten ve stylu svatozáře, který má mikro diamanty obklopující centrální diamant. To vytváří efekt podobný halo a přidává ke světelnému efektu. Jedná se o nejelegantnější a esteticky nejkrásnější design, který je široce používán k tomu, aby prstenu a nositeli prstenu poskytl nádherný vzhled..

7. Design tří kamenných prstenů pro zasnoubení:

Tři kamenné prsteny pro zasnoubení

Toto je obrat v designu nekonečna, kde máte tři kameny, které jsou zasazeny do prstenu. Tři kameny symbolizují včera, dnes a navždy. Kameny jsou zasazeny do středu prstenu a dodávají lesk jako žádný jiný.

8. Zásnubní prsten s bočním designem:

Zásnubní prsten s bočním designem

Nejlepší návrháři zásnubních prstenů mají rádi více veselejší efekt. Ve středu je prsten pokrytý jedním diamantem a poté je na bocích prstenu zasazeno několik diamantů. To dává prstenu plnější vzhled a vypadá elegantně.

9. Růžový zlatý zásnubní prsten pro dívky:

Zásnubní prsten z růžového zlata pro dívky

Růžové zlato je nyní jedním z nejlepších návrhářů zásnubních prstenů. Důvodem je, že ženský odstín lichotí všem tónům pokožky a dává svému nositeli záři. Prsteny z růžového zlata jsou nyní nejžádanější.

Ať už si vyberete zásnubní prsten, ať už je váš výběr jakýkoli, určitě udělá vašemu blízkému radost a potěšení. Tento seznam zásnubních prstenů pro návrháře vám poskytne první znalosti o typech, které jsou k dispozici. Poté si můžete vybrat, který vám nejlépe vyhovuje, a pamatovat na to, co se vám líbí nebo nelíbí od vašeho blízkého.