Prsteny

15 párů párů pár zlatých prstenů v Indii

Páry tolik přemýšlejí při výrobě a výběru zásnubních prstenů pro svůj speciální den. A proč ne! Neexistuje žádný jeden nebo dva návrhy, které se provádějí s různými prsteny, ale zázrak mnoha návrhů, které by vás určitě zmátly při výběru sady prstenů pro páry. Krásné prsteny ladící se srdcem nebo smíšené kovové prsteny. Diamantové prsteny solitaire nebo neuvěřitelné návrhářské diamantové prsteny. Velké množství designů v páru prstenů vás přiměje vybrat si jeden a milovat jiný.

Ve skutečnosti si můžete vybrat nejen zásnubní prsteny, ale také krásné a různé vzory snubních prstenů a prstenů pro zvláštní příležitosti. Ryté prsteny se jmény, údery srdce, zvukové vlny jejich kouzla se jménem, ​​prstence ve tvaru DNA nebo počáteční prsteny. Páry si většinou vybírají odpovídající prsteny, aby si navzájem vyjádřily lásku. Spíše je to krásný způsob, jak spojit dvě srdce nejen na jeden den, ale na celý život.

Pár návrhů zlatých prstenů:

Zde sdílíme několik nejnovějších párovacích zlatých prstenů pro páry s krásnými vzory a jmény.

1. Zlaté prsteny pro páry ve zlatě:

Páry prsteny ve zlatě

Páry prsteny ve zlatě s polovičními srdíčky na každém z prstenů jsou staré a velmi obdivované provedení pro páry odpovídající prstenům. Poloviční srdce se spojí v jedno. Z prstenů se atraktivně třpytí diamant ve své nejmenší velikosti.

2. Pár designových pár zlatých prstenů:

Designově sladěný pár zlatých prstenů

Odpovídající páry prstenů legovaných zlatem vždy bohatě zasáhnou prsty nositele. Diamant osázený krásným designem lemovaný tak, že když jsou oba prsteny spojeny dohromady, vytvoří jeden design.

3. Exkluzivní pár zlatých prstenů:

Exkluzivní pár zlatých prstenů

Zlaté páry prstenů navržené na dvou stranách vypadají úžasně fantasticky. Vnitřní strana prstenů má broušený a dutý design, zatímco horní povrch má hladké zakončení a diamanty v nich. Mužský a ženský prsten fantasticky vypadá spárovaně, ale navzájem se brání.

4. Prsteny s odlišenými titanovými zlatými embosovanými páry:

Prsteny s odlišenými titanovými zlatými embosovanými páry

Působivé a úžasné prsteny z titanového zlata pro páry také způsobí zastavení srdce. Nádherné prsteny s reliéfním designem na horním povrchu prstenů s tmavým odstínem vypadají neuvěřitelně.

5. Prsteny pro páry prsteny ve zlatě:

Prsteny pro páry prsteny ve zlatě

Páry návrhů zlatých prstenů jsou přeneseny na jinou úroveň přizpůsobených návrhů, jako jsou otisky prstů na zlatě. Lidé si vyryjí hluboké otisky svých otisků prstů na zlato a navzájem si krásně slibují, že spolu budou žít život pravdivě navždy jako otisky prstů na prstenech slibu.

6. Zlaté prsteny Diamond Stud pro páry:

Zlaté prsteny Diamond Stud pro páry

Neuvěřitelné vzory čelistí, jako jsou diamanty ve zlatých párech, také získaly mnoho srdcí. Páry ve velkém si obecně pro svůj den závazku vybírají diamantové prsteny. Nádherně cvočené diamanty princezny broušené zasazené uprostřed prstenového pásku vypadají exkluzivně.

7. Vlnité zlaté prsteny pro páry:

Vlnité zlaté prsteny pro páry

Zlaté páry prstenů s vyřezávaným novým vzhledem mohou váš den rozzářit. Vlnitý design vyrobený ze zlata vypadá fantasticky pro páry odpovídající prstenům. Prsteny se mohou lišit jedním diamantem s hroty a prsteny pro muže prostými.

8. Širokopásmové prsteny pro páry ve zlatě:

Širokopásmové páry prsteny ve zlatě

Široké prstenové pásky páry prstenů ve zlatě neuvěřitelně září na ruce párů. Široké prsteny jsou jasně viditelné z dálky a jsou vyleštěny na hladkém povrchu. Mužský a ženský prsten se liší jediným diamantovým čepem uprostřed ženského prstenu.

9. Pásy matných dokončovacích prstenů pro páry:

Tupé dokončovací prsteny Kapely pro páry

Krystalický půvab z matného, ​​ale jiskřivého designu vytvořeného na zlatých párových designech vypadá nádherně. Lesk prstenů elegantně vypadá skvěle pro prsteny odpovídajících párů. Rohy prstenů jsou hladké a zrcadlově lesklé.

10. Nejlepší párové zlaté prsteny:

Nejlepší párové zlaté prsteny

Zlaté prsteny pro páry vypadají okázale ještě více, když jsou jednodušší a velkolepější a nemají přehnané designérské aspekty. Dámský prsten posetý diamanty lemovaný dlážděnými diamanty, zatímco mužský prsten je vyleštěný kartáčovaný odstín.

11. Pár prstenů s vnitřním zámkem, zlato:

Vnitřní zámek pár prstenů zlatý

Zlato designy párových prstenů jsou tak úžasné s některými zvláštními tvary. Návrhy vnitřních zámků prstenů spárovaných párů jsou z toho důvodu tak romantické. Dívčí prsten má ve středu uzel a mužský prsten má prostor, aby pro něj nedostal místo.

12. Dvojité zlaté prsteny:

Dvojité zlaté prsteny

Dva zlaté prsteny vypadají nádherně ve dvou tónech při jejich výrobě. Bílé a žluté odstíny prstenů vypadají velkolepě a designově. Vlnovka, která odděluje dvě barvy zlata a stříbra, zvýrazňuje design.

13. Krásné návrhářské zlaté prsteny:

Krásný designový zlatý pár prstenů

Zlaté páry prstenů se vzorem vyrobeným na povrchu prstenů se symbolem uzlu vypadají skvěle. Vzor je zdoben hlubokým kartáčovaným odstínem. Prsteny se navzájem úžasně podobají a perfektně padnou do rukou páru.

14. Zlatý prsten pozlacený rhodiem:

Zlatý prsten pozlacený rhodiem

Zlaté páry prstenů se dvěma tóny s rhodiovým povlakem jsou báječné designy, které si lidé vybírají pro své zvláštní vzpomínky. Diamant osazený uprostřed a rhodiové vzory jako listové nervy z nich vypadají neuvěřitelně.

15. Zlatý prsten pro páry vyrytý v Bibli:

Prsten se zlatými páry pro gravírování Bible

Páry prstenů ve zlatě jsou také přizpůsobeny biblí vyrytou na horním povrchu prstenů, které vypadají skvěle. Páry, které si navzájem slibují a předkládají jim prsteny se sliby, vyryjí na prsteny biblické sliby. Holistické myšlenky prstenů si získaly mnoho srdcí.

Kromě žlutého zlata je v párových prstenech velmi proslulé růžové zlato, titanové zlato a platinové zlato a také wolframové zlato. Nově si svatební páry rády udělají nezapomenutelný den s podobnými prsteny, které se jim krásně usadily na prstech. Koneckonců, prsten, který se přímo dotýká srdeční žíly, takže prsten by měl být také plný lásky. Páry v dnešní době také rády vytvářejí prsteny, které se navzájem spojují, když jsou spojeny a tvoří konkrétní design. Poloviční srdce nebo prsteny klíčů a zámků, srdce bije a blokové srdce bije každý příslušný prsten, vytváří krásné vzory.