Prsteny

15 oblíbených diamantových prstenů solitaire pro muže a ženy

Dobré věci vždy přicházejí v malém balení a tato fráze se zdá být přesně správná, pokud jde o solitairový prsten. Diamantový solitairový prsten je pro zásnubní prsteny preferován po mnoho let; zejména diamantové prsteny designéra solitaire jsou velmi populární mezi muži i ženami. Ohromující solitairové prsteny vyžadují pouze solitairový kámen s diamantovým zasazením uprostřed prstenu.

populární-diamant-solitaire-prsteny-pro-muže-a-ženy

Solitaire Diamond Ring Designs:

Solitairový prsten dokonale zvyšuje půvab a eleganci nositele. Existuje tolik návrhů, které jsou k dispozici v solitairových prstenech, ale tady máme seznam 15 nejlepších návrhů diamantových solitairových prstenů, ze kterých si můžete vybrat. Pojďme se rychle podívat.

1. Diamantový solitairový prsten ve tvaru srdce:

Diamantový solitairový prsten ve tvaru srdce

Solitaire ve tvaru srdce je nejlepší způsob, jak vyjádřit lásku a náklonnost své milované. Mít v prstenu solitair ve tvaru srdce může být symbolem vaší hluboké lásky. Pokud jste ve svém životě našli někoho výjimečného, ​​komu jste dali srdce, pak tento solitér ve tvaru srdce může být pro něj ideální.

2. Platinový solitairový prsten pro muže a ženy:

Platinový prsten solitaire pro muže a ženy

Přidejte solitaire s královským nádechem platiny. Platinové prsteny solitaire jsou široce používány v zásnubních prstenech pro muže i ženy. Středový solitairový diamant perfektně sedí na vrcholu platiny a v každém případě z vás udělá poutavou osobnost.

3. Prsten ze žlutého zlata s diamantem Solitaire:

Prsten ze žlutého zlata s diamantem Solitaire

Zlatý prsten má svůj vlastní význam, pokud jde o prsteny. Nosení zlatého prstenu může osobě nositele dodat punc elegance a šarmu. Přidání solitairového diamantu ke zlatému prstenu může dotvořit celý vzhled vašeho prstenu. Tento diamantový prsten ze žlutého zlata bude ideální volbou solitairových prstenů pro muže.

4. Pearl Solitaire Ring:

Pearl Solitaire prsten

Chcete -li přidat klasický nádech vaší solidarity s podporou prstenu, pak můžete jít na tento solitérový perlový prsten. Malé kameny solitairu jsou posety kolem perlového drahokamu, zvýrazňují krásu prstenu a tím i osobnost nositele. Pokud tedy máte náladu se připravit na svůj elegantní styl, vyberte si perlový prsten solitaire.

5. Square Cut Solitaire Ring:

Square Cut Solitaire Ring

Čtvercový diamantový solitairový prsten nikdy nevyjde z trendu. Velký solitaire se čtvercovým výbrusem drží sílu upoutat pozornost lidí směrem k vašemu velkému diamantu. Čtvercový solitairový prsten může vašemu stylu dodat bohatou atmosféru.

6. Oválný solitairový prsten v platině:

Oválný solitairový prsten v platině

Oválný prsten solitaire je široce slavným designem v kategorii diamantových prstenů solitaire. Dát si s tímto oválným solitérem královský vzhled bude v každém případě skvělý nápad. Tento oválný solitérový prsten mohou nosit i muži a ženy.

7. Filigree Solitaire Ring for Engagement:

Filigránový solitérový prsten pro zasnoubení

Filigránové prsteny jsou považovány za tradiční prsteny, ale přidání diamantového kamene solitaire k filigránskému designérskému prstenu vám může dát nádech etnického a tradičního vzhledu. Pokud tedy někdy chcete vypadat tradičně, nošení tohoto filigránového solitairového prstenu vám rozhodně pomůže.

8. Jednoduchý a barevný solitairový prsten:

Jednoduchý a barevný solitaire prsten

Je načase provést nějaké experimenty s barvou čirého solitairu a zde pro vás přinášíme barevný solitairový prsten. Kámen solitaire v barvě šampaňského je zcela jedinečný ve svém vlastním stylu.

9. Emerald Cut Solitaire prsteny pro muže:

Smaragdově broušené solitérové ​​prsteny pro muže

Smaragdově broušené diamantové prsteny solitaire jsou mezi muži velmi oblíbené. Nosit smaragdový solitairový prsten s dvojitou stopkou může dokonale odrážet odvážnost vašeho stylu. Tento vysoce lesklý prsten smaragdového střihu může být dokonalým solitairovým prstenem pro muže.

10. Pánský kruhový solitairový prsten:

Pánský kruhový solitairový prsten

Udělejme, aby celá struktura návrháře prstenu a prstenového korálkového prstenu toto tvrzení dokonale ukázala. Okraje prstenů jsou krásně navrženy s malými korálky se srdcovými tvary, které mohou být nejlepším zásnubním prstenem pro muže.

11. Pave Solitaire Ring:

Připravte prsten Solitaire

Pave solitaire prsten efektivně zvýrazňuje středový kamenný pop, který dodává vaší osobě zvláštní jiskru. Udělejte si proto jiskru navíc s tímto nádherným prstenem solitairu.

12. Svatební prsten Halo Solitaire:

Svatozářský prsten Halo Solitaire

Halo solitaire ring má ohromující středový kámen, který je obklopen malými solitairovými kameny, díky nimž se středový kámen jeví větší. Pokud tedy chcete přitáhnout pozornost lidí k vašemu středovému kameni, pak pro vás může být tento halo solitaire prsten tou nejlepší volbou.

13. Bezel Set Diamond Solitaire Ring:

Bezel Set Diamond Solitaire Ring

Bezel set ring solitaire ring je díky svému modernímu a propracovanému vzhledu velmi známým nastavením prstenů. Tenký kov těsně obepíná solitaire, takže se vždy hodí k vašemu aktivnímu životnímu stylu. Pokud chcete nosit solitairový prsten jako ozdobu pro každodenní nošení, pak musíte jít do solitaire pro nastavení lunety.

14. Nastavení Bar Solitaire:

Bar Solitaire Nastavení

V nastavení baru je více kamenů a každý kámen je dokonale oddělen kovovými tyčemi. Nosit barový solitaire prsten při každé příležitosti může vyniknout z davu.

15. Zásnubní prsten Cathedral Solitaire:

Zásnubní prsten Cathedral Solitaire

Katedrální solitérový prsten je jedním z nejklasičtějších a nejelegantnějších zásnubních prstenů. Diamantový solitér katedrály sloužící ke zvednutí vysoko nad prst, který je dostatečně silný, aby upoutal oko kohokoli k vašemu prstu.

Zde máme všechny návrhy prstenů solitaire od jednoduchých po trendy. Můžete si vybrat jednoduchý solitairový prsten pro své nebo pro své milované, protože někdy může být nejjednodušší prohlášení silnější k vyjádření vašich pocitů. Diamantové prsteny Solitaire jsou nadčasové ozdoby na šperky a při každé příležitosti vždy dodají svému nositeli kompletní vzhled.

Doufáme, že se vám všechny designy solitairových prstenů líbily a nyní si můžete snadno vybrat ten, který vám bude vyhovovat. Slibujeme vám, že naše nejlepší výběr prstenů dokáže dostatečně zdůraznit diamant vašeho prstu.