Prsteny

15 nejnovějších návrhů perlových prstenů pro zvláštní příležitosti

Prstýnky jsou tím šperkem, který každý prostě miluje a nemůže odolat nákupu a nošení. Dámy se rády chlubí krásnými prsteny. Zlato, stříbro, platina posetá drahokamy a perlami jsou neodolatelné. Perlové prsteny s perlovými sadami jsou velmi jemné, jednoduché, ale mají své vlastní kouzlo a půvab. Jsou poutavé.

Různé vzory perlových prstenů pro indické ženy:

Níže je uvedeno několik perlových prstenů, které vám pomohou vybrat ten nádherný do vaší sbírky.

1. Akoya Pearl & Diamantový prsten:

Akoya Pearl & amp; Diamantový prsten

Podívejte se na tento jemný prsten Pearl Diamond. Je vyroben z japonské perly Akoya vložené do bílého zlata. Je to lahůdka. Na obou stranách středního peal má dva kulaté broušené diamanty, které prstenu dodávají extra glam.

2. Bílý perlový prsten:

Prsten z bílého perla

Jedná se o nádherný bílý perlový prsten. Tento prsten má krásnou 8 mm neošetřenou perlu osázenou 18karátovým zlatem. Lesklá bílá perla je obklopena nádherně broušenými diamanty. Prsten má také vložené diamanty. Tento prsten je jedním z nich, kde se určitě ztratíte, protože má úžasnou krásu

3. Růžový perlový prsten:

Růžový perlový prsten

Dívky mají zvláštní zálibu v růžové barvě. Takže tento design perlového prstenu je perfektní. Tato krásná kulatá 9 mm sladkovodní kultivovaná perla je zasazena do 14 k růžového zlata. Spolu s perlou jsou také osazeny třpytivým hruškovitým morganitovým kamenem a diamanty.

4. Bamboo Pearl Ring:

Bambusový perlový prsten

Zde je nádherný a jedinečný kousek zásnubního nebo snubního prstenu. Tento nádherný perlový snubní prsten je vyroben ze světle zelené perly s načernalým nádechem. Perla je vsazena do bílého zlata se vzorem bambusového designu. Je to velmi jednoduché, ale vzácné a neotřelé dílo pro nezapomenutelný okamžik vašeho života.

5. Sladkovodní perlový prsten:

Sladkovodní perlový prsten

Tento perlový prsten ze sterlingového stříbra je osazen kultivovanou sladkovodní perlou ve tvaru knoflíku. Prsten má jedinečný design „Sultan“ se složitou mřížkovou prací a je velmi stylový. Určitě se budete při nošení cítit velmi výjimečně a nadšeně. Budete milovat tento stříbrný design perlového prstenu.

6. Černobílý perlový prsten:

Černobílý perlový prsten

Tento krásný klasický perlový prsten má moderní nádech. Tento prsten má elegantní oslnivý vzhled. Je vyroben ze 14 karátového bílého zlata a jsou v něm dvě kulaté sladkovodní perly – černá a bílá. Neostříhané diamanty jsou umístěny po stranách perel, které jsou v horní části překříženy.

7. Pearl and Marcasite Ring:

Prsten s perlou a markazitem

Pokud chcete na párty vypadat úchvatně a krásně elegantně, oblékněte si tento nádherný prsten Pearl a Marcasite. Tento prsten má působivý vintage nádech. Prsten má design podobný bludišti vytvořený z krásných marcasitových kamenů a ohromující oválné perleťové královny uprostřed.

8. Snubní prsten s perlou a diamantem:

Snubní prsten s perlou a diamantem

Tento nádherný perlový a diamantový prsten si pro svou svatbu určitě vyberete. Kultivované sladkovodní perly jsou navlečeny přes pás posetý diamanty. Tento krásný prsten je vyroben ze 14 k růžového zlata a celková hmotnost diamantů je 15 karátů.

9. V- perlový prsten:

V- perlový prsten

Tento unikát je perlový a diamantový prsten ve tvaru V. Kovový prsten z růžového zlata je posetý diamanty a uprostřed je kultivovaná sladkovodní perla. Prsten vypadá křehce a luxusně. Zpracování je nádherné a dodává ladnost vašemu jemnému vzhledu.

10. Přírodní perla a starý broušený diamantový snubní prsten:

Přírodní perla a starý broušený diamantový snubní prsten

S tímto nádherným prstenem ve viktoriánském stylu vypadejte na své svatbě mimořádně úžasně. Tento perlový snubní prsten je osazen krásnými starými broušenými diamanty a zářícími přírodními perlami. Má šachovnicové uspořádání s diamanty a perlami střídavě uspořádanými ve třech řadách. Prsten má široký horní konec se zužujícím se páskem.

11. Perlový prsten s náramkem:

Perlový prsten s náramkem

Indové rádi během svatební sezóny vystavují okázale krásné šperky. Zde je okouzlující kousek prstenu připevněný k náramku, který dokonale odpovídá indickým svatebním outfitům. Krásný prsten je spojen s řetízkem květin vloženým do perel k náramku podobného designu.

12. Zlatý prsten Pearl Engagement:

Zlatý prsten Pearl Engagement

Jedná se o jednoduchý a krásný perlový zásnubní prsten. Prsten je ručně vyroben z perly ve tvaru hrušky. Použité zlato je 14 k. Tento prsten může být také skvělým překvapením pro příležitosti, jako jsou narozeniny, Valentýn, Vánoce atd.

13. Pánský černý perlový prsten:

Pánský černý perlový prsten

Pojďme se nyní podívat na současný černý pánský perlový prsten. Jednoduchý, ale klasicky navržený prsten je vyroben ze 14 k žlutého zlata. Černá perla v horní části je umístěna takovým způsobem, že přes ni přechází tenký zlatý proužek. Na obou stranách černé perly jsou do pásu vloženy tři malé diamanty.

14. Pískovaný perlový prsten:

Pískovaný perlový prsten

Tento nádherný design perlového prstenu ve zlatě ukazuje nádherné vzory a textury. Prsten má arabské drsné broušené perly a diamanty. Použitý kov je 18k růžové zlato. Horní část prstenu byla hrubě pískována a vnitřek je lesklý. To dává jedinečný kontrastní efekt.

15. Snubní prsten Pearl Teardrop:

Snubní prsten Pearl Teardrop

Tento krásný perlový snubní prsten je vyroben ze 14 K žlutého zlata. Jedná se o stohovací prsten. Má čtrnáct kulatých broušených diamantů se 2 kulatými sladkovodními perlami. Horní část prstenu má rhodiované otevřené tvary slz s diamanty. Perlový prsten je uprostřed naskládaný a lze jej nosit i samostatně.

Najdeme mnoho návrhů a vzorů a často jsou matoucí, protože všechny jsou krásné. Perlové prsteny jsou tu pro každou příležitost – pravidelné nošení, zásnuby, svatby a večírky. V prstenech Pearl také získáváme různé designy a ceny jsou stanoveny na základě jejich hmotnosti a stáří.