Prsteny

15 nejlepších návrhů smaragdových prstenů pro ženy a muže

Dnes získání jakéhokoli druhu šperků bude pro vás jako pro módní osobu velmi důležité, ať už to bude muž nebo žena. Díky obrovským dostupným možnostem lze získat jakýkoli druh šperků, jako jsou prsteny, náušnice, náramky, náhrdelníky atd. Zvláště pokud jde o prsteny, můžete mít spoustu vzorů a velikostí od malých dětských prstenů po snubní prsteny. Chcete -li použít drahokamy jako rubín, diamant, smaragd a safír, je to nejlepší způsob, jak jej nosit jako prsten pro muže a ženy, kteří měli rádi módní doplňky. Jeden velmi oblíbený a trendový typ prstenů zahrnuje různé druhy a styly smaragdových prstenů, které jsou již řadu let oblíbené z mnoha důvodů.

smaragdový prsten

Smaragdy jsou drahé kameny, které by vám pravděpodobně napadly, když pomyslíte na drahokamy. Tmavě zelená barva bude jen úžasně osvěžující oči diváků a mystika přicházející se smaragdem je prostě lákavá. Jsou velmi brilantní a mohou být velmi cenné svým vzhledem a elegantním vzhledem. Smaragdové prstenové vzory můžete získat v mnoha tvarech, jako jsou kulaté, oválné, bilionové a hranaté. Samozřejmě, prsteny vyrobené ze smaragdových kamenů se často používají pro svatby a zásnuby, protože zůstalo tradicí dávat prsteny ze smaragdových kamenů manželskému páru při oslavě jejich výročí.

Různé typy prstenů se smaragdovým kamenem:

Začněte zkoumat 15 nejlepších moderních designů diamantových a zlatých smaragdových prstenů pro zasnoubení a jiné příležitosti, jak je uvedeno níže.

1. Prsten s bílým zlatým diamantem Emerald Eternity:

Prsten s bílým zlatým diamantem Emerald Eternity

Prsten z bílého zlata s diamantem a smaragdovou věčností se zářivými kulatými diamanty a smaragdem je jiskřivý design, který lze nosit během svateb a který je připomínkou vašeho závazku. Tento prsten byl opatřen vysoce lesklou povrchovou úpravou a lze jej rozkošně nosit v ruce.

2. Stříbrný smaragdový prsten se zlatem Black Hills:

Stříbrný smaragdový prsten se zlatem Black Hills

Tento smaragdový prsten byl krásně navržen ze sterlingového stříbra a černého zlata v kulatém střihu. Smaragdový kámen vložený do tohoto prstenu přitáhne lidi, aby získali také listový design.

3. Prsten se zlatým a stříbrným prstenem Black Hills:

Prsten se zlatým a stříbrným prstenem Black Hills

Získání prstenu u porodních kamenů bude docela hezké, protože odpovídá jejich povaze a charakteru. Toto je také jeho typ vyrobený v zářivé zelené barvě s černým zlatem uprostřed. Kolem něj byly vyrobeny listové zelené vzory se 14 karátovým zlatem. Prezentovat to svým milovaným bude perfektní.

4. 1/4ct TDW Diamond Emerald Designer Ring:

1/4ct TDW Diamond Emerald Designer prsten

Dodejte svému manželství dokonalý styl a krásu s tímto 1/4ct TDW Diamond Emerald Designer Ring, jak byl vyroben s ohromujícím diamantovým a smaragdovým prstenem. Tento prsten byl zakončen leštěným povrchem odborníků.

5. Žluté zlato s oválným výbrusem Zambijský smaragdový zlatý prsten s diamanty:

Prsten ze žlutého zlata s broušeným smaragdovým zlatem s diamanty

Chcete se hýčkat v prstenu? Pak volba tohoto žlutého zlata s oválným broušeným zambijským smaragdovým prstenem s diamantovými drahokamy bude tou správnou volbou, protože vás rozmazluje poutavými výraznými barvami a nadčasovou zambijskou funkcí.

6. Bílé zlato Ruby Emerald Diamond safírový prsten:

Diamantový safírový prsten z bílého zlata se smaragdem

Jedná se o jeden z klasických designů vyrobených jemně pomocí rubínových kamenů a smaragdové kameny skončily s jemným zpracováním a vysoce leštěným povrchem. Díky nošení tohoto prstenu si je diváci zamilují.

7. Medieval Emerald Sterling Silver Ring:

Středověký prsten ze smaragdu

Středověký stříbrný prsten ze smaragdu je zajímavý prsten, který má ve skutečnosti přihrádku, která se automaticky otevírá a zavírá. Měří ovál přibližně ½ ”x 5/8” a lze jej použít v době svateb a večírků. Ve středověku byl používán k ukrytí silného jedu, který mohl být vklouznut do nápoje nechtěné oběti.

8. 10K zlatý diamant & Zelený smaragdový prsten:

10K zlatý diamant & Zelený smaragdový prsten

Tento 10k zlatý diamant a zelený smaragdový prsten měly ostrou sadu zelených smaragdů a kanálů se sadou diamantů. To bude nejvhodnější nošení v době svateb a večírků.

9. Zlatý 1/3ct TDW diamantový a oválný zambijský smaragdový prsten pro muže:

Zlato 1/3ct TDW diamantový a oválný zambijský smaragdový prsten pro muže

Osoby, které hledaly široký a bezešvý vzorovaný zlatý a diamantový smíšený prsten, mohou jít s tímto unikátním kouskem. Jedná se o atraktivní design se středovým obalem. To bylo hladce vyleštěno a poskytlo dokonalé dokončení.

10. Luxusní prsten ze stříbra 925 ze sedmi přírodních smaragdů:

Luxusní 925 sterlingové stříbro sedm přírodních smaragdových stohovatelných rýh

Luxusní 925 Sterling Silver Seven Natural Emerald stohovatelný prsten je originální design vyrobený z přírodních smaragdů, které jsou jednotlivě obklopeny a zajištěny sadou drápů. Jedná se o jeden z přírodních vzorů prstenů ze smaragdového zlata, které se líbí velkému počtu lidí.

11. Smaragdový diamantový prsten Suzy Levian 14 k White Gold:

Smaragdový diamantový prsten Suzy Levian 14 k White Gold

Smaragdový diamantový prsten Suzy Levian 14 k White Gold byl navržen v klasickém stylu, který byl poté přidán k broušenému diamantu, aby krásně a přirozeně předvedl oděv nositele.

12. Jewelonfire Emerald drahokam a diamantový akcent květinový prsten:

Jewelonfire Emerald drahokam a diamantový akcent květinový prsten

Jewelonfire smaragdový drahokam a diamantový akcentový květinový prsten rozhodně dodají vašemu vzhledu šmrnc s okouzlujícími smaragdovými kameny, které se vyznačují svěžími, kulatými broušenými diamanty umístěnými uprostřed květinového prostředí. Leštěné jednoduchým způsobem zvyšuje krásu nositele.

13. Stříbrný simulovaný smaragdový solitaire prsten pro zasnoubení:

Stříbrný simulovaný smaragdový solitairový prsten pro zasnoubení

Stříbrný simulovaný smaragdový solitérový prsten rozzáří váš vzhled třpytivou barvou, pokud solitair stříbro a simulované drahokamy rubín, safír a smaragd. Toto je nejlepší volba pro nošení, protože je vybavena všemi outfity.

14. Accent Emerald Gemstone Flower Ring:

Prsten se smaragdovým drahokamem

Květinový prsten Accent Emerald Gemstone bude zářivý a jemný, protože dodá vašemu stylu a vzhledu barvu a propracovanost. Tento prsten byl ozdoben třpytivými bílými diamanty.

15. Dolce Giovanna Sterling Silver Emerald drahokam prsten:

Stříbrný prsten s drahokamem Dolce Giovanna

Smaragdové zásnubní prsteny Dolce Giovanna Sterling Silver doplní váš outfit moderním a trendovým způsobem, který se bude hodit ke všem outfitům. Můžete jej nosit kombinací s jakýmkoli jiným designem šperků, díky němuž budete krásnější.

O smaragdové prsteny je obrovská poptávka, protože jsou velmi populární mezi velkým počtem lidí po celém světě. Základním a hlavním důvodem popularity smaragdových prstenů je to, že předvádějí elegantní, stylový, trendový a bohatý vzhled a také je to drahý kámen, protože se ve světě nacházejí vzácně. Jen velmi málo smaragdových drahokamů je přirozeně dostupných bez nedokonalosti. Proto je třeba s nimi dobře zacházet namočením do veškerého syntetického oleje nebo cedrového oleje. Smaragdové prsteny pro muže mohou být vyrobeny z kovů, jako je zlato, stříbro a platina, protože tyto budou dokonale vyhovovat barvě smaragdového kamene.

Prsteny ze smaragdového kamene budou ladit se všemi typy pleti od bílé, bledé po olivovou a dokonce i tmavou. Cenové rozpětí těchto smaragdových diamantových prstenů bude záviset na typu použitého kovu, rozměru kamene a počtu kamenů. Pokud chcete stylový a jednoduchý, přesto elegantní prsten, můžete si vybrat diamantový smaragdový prsten, který dodá kráse. S použitím těchto smaragdových prstenů je třeba zacházet velmi opatrně, protože tento drahokam může nepříznivě ztratit svůj vzhled, když je vystaven vysoké teplotě a jasnému slunečnímu světlu. Ať už si vyberete jakýkoli design, vyberte si tu nejlepší volbu.