Prsa

Jak zlepšit tvar prsou přirozeně doma – jednoduché tipy

Pokud jde o přitažlivost u žen, jednu z klíčových rolí hraje velikost a tvar jejích prsou. Ať už souhlasíme nebo ne, prsa u žen jsou první věcí, která upoutá pozornost mužů. Je velmi důležité, aby žena měla dobrou velikost a tvar prsou, aby k sobě přitahovala muže. Každá žena se však narodí s jiným řešením velikosti a mezi nimi se některé narodí se skutečně malou velikostí prsou, která nevypadá nijak lákavě. V tomto článku však prozkoumáme několik nejlepších a snadných tipů, jak přirozeně zlepšit tvar prsou doma.

Jak zlepšit tvar prsou přirozeně doma Jednoduché tipy

Jak zlepšit tvar a velikost prsou?

Pokud jste žena a toužíte mít dokonalý tvar a velikost prsou, budete muset vynaložit určité úsilí. Níže uvedený průvodce vás povede správným směrem, jak zlepšit velikost a tvar prsou v efektivním způsobem. Podívejte se na návrhy spolu s tvarem a velikostí prsou a řiďte se jimi:

1. Prsa zdravá strava:

Spolu se zlepšením tvaru prsou, dobrá strava také zlepší zdraví prsou. Existuje několik kategorií potravin, které jsou pro dosažení tohoto cíle velmi důležité. Ovoce a zelenina, které jsou žluté, mají beta karoten, který pomáhá zdraví a tvaru prsou. Kromě toho se lněná semínka, brusinky, vlašské ořechy a potraviny bohaté na omega 3 mastné kyseliny velmi doporučují, pokud jde o tvar a velikost prsou. Toto je velmi důležitý a užitečný tip ke zlepšení velikosti a tvaru prsou.

2. Získejte hmotnost:

Ve většině případů jsou dramatičtí ti, kteří mají menší prsa. Pokud chcete zlepšit tvar podle svých přání, pak je jednou z nejlepších věcí, které musíte udělat, je zvýšit váhu. Vyrovnáváním tělesné hmotnosti můžete mít větší a atraktivnější prsa.

3. Práce na prsních svalech:

Prsní svaly jsou ty těsně pod prsy. Pracováním na cvičeních, která budují a posilují prsní svaly, můžete skutečně dosáhnout správného tvaru prsou efektivním způsobem. Díky nim budou také pevné a energické jako další výhody. Tlaky na hrudi a kliky jsou nejdůležitější, které je třeba dodržovat.

4. Užívejte bylinné doplňky:

Existují bylinné doplňky, které jsou pro tělo bezpečné a pomáhají při zvyšování sekrece hormonů v těle ženy, což vede k růstu prsou. Dávku může navrhnout profesionální bylinkář, ale nejlepšími bylinkami jsou pískavice, fenykl a divoký jam. Měly by být užívány pravidelně, aby se za pár týdnů začaly objevovat viditelné výsledky.

5. Dopřejte jim masáž:

Masáže prsou jsou velmi důležité nejen pro zlepšení tvaru prsou, ale také pro udržení dobrého zdraví prsou. Masáž pomáhá zlepšit krevní oběh, a tím vede k dobrému zdraví prsou a také ke zvětšení velikosti a tvaru. To by mělo být provedeno s každým z prsou po dobu 10-15 minut každý den pomocí kvalitního oleje, jako je olivový nebo kokosový olej. Je jisté, že vám poskytne požadované výsledky. Masáž prsou je jedním z účinných řešení, jak zlepšit velikost a tvar prsou.

6. Noste správnou podprsenku:

Pro ty, kteří chtějí okamžitě zlepšit tvar prsou, mohou nosit správnou velikost podprsenky nebo polstrovanou podprsenku, aby získaly požadovanou velikost. Ve skutečnosti lze dvě podprsenky nosit společně, aby prsa vypadala perfektně. Toto je jeden ze způsobů, které poskytují okamžité výsledky na prsou. Push up podprsenky je další věc, kterou je třeba zvážit, pokud jde o zvýšení velikosti a tvaru prsou.

7. Práce na držení těla:

Dalším z okamžitých způsobů, jak získat dobrý tvar prsou, je pracovat na držení těla. Když chodíte s rameny vzadu a hlavou vysoko, opravdu to pomáhá zlepšit způsob, jakým lidé vnímají vaše prsa.

8. Masky na prsa:

Není třeba říkat, že když vyvstane otázka, jak zlepšit velikost prsou, podobně jako masky na obličej, které používáte, jsou na trhu k dispozici také masky na prsa, které pomáhají zpevnit pokožku kolem prsou. Ty lze použít dvakrát týdně k dosažení požadovaných výsledků.

9. Vitamín E Olejová a vaječná prsní maska:

Nejprve si připravte pastu, která má složení jogurt, vejce a vitamín E, od každého 1 polévkovou lžíci. Nyní naneste pastu rovnoměrně na prsa a vetřete do sucha. Uchovávejte pastu asi půl hodiny. Poté opláchněte studenou vodou.

10. Okurková a vaječná maska ​​na prsa:

Pro tuto masku, která vám řekne, jak zlepšit velikost prsou, rozemlít okurku a k tomu, musíte přidat máslo a žloutek. Tato směs se uchovává přes noc, nejlépe v chladničce, a další ráno ji aplikujte na svaly. Nechte znovu půl hodiny a opláchněte studenou vodou.

11. Esenciální oleje:

Jak zlepšit tvar prsou pomocí esenciálního oleje? Vezmeme vás tam. Oleje jako máta peprná, mrkev, fenykl a cypřiš obsahují vlastnosti zpevňující a omlazující pokožku, které pomáhají pracovat s pružností vaší pokožky, která začala klesat. To, co musíte udělat pro totéž, je masírovat prsa každou chvíli těmito oleji po celý den a to dostatečně dobře tónuje vaši pokožku kolem prsou. Nezapomeňte také používat oleje v malých množstvích, protože mají tendenci spálit pokožku.

12. Vyhněte se dietám:

Pokud chcete odpověď na to, jak zlepšit velikost a tvar prsou, kombinujte jídlo a cvičení. Nikdy nedržte dietu z čista jasna, protože kromě prudkého snížení hmotnosti také uvolní vaši pokožku kolem oblasti prsou. Dramatický úbytek na váze určitě povede k ochabnutí prsou, pokud bude podstoupeno v krátkém čase.

13. Rozhodněte se pro Ice Compress:

Led pomáhá vaší pokožce dokonale se dostat zpět do pevnějšího tvaru. Pro to samé musíte vzít pár kostek a rozdrtit je. Vložte do hadříku a krouživými pohyby masírujte prsa. Masírujte také jen chvíli, protože příliš dlouhé působení ledu může být škodlivé pro cévy a tkáně.

14. Falešná dokonalost:

V případě, že je váš hluboký výstřih asi den a chcete z něj vytěžit maximum, zde je návod, jak pomocí make -upu zlepšit velikost prsou. Nejprve noste svou oblíbenou podprsenku, nejlépe push up. Dále rozetřete kolem prašného matného odstínu bronzeru kolem dekoltu. S příchodem konturovacích souprav by váš úkol vytvořit iluzi plnějšího poprsí neměl být příliš těžký.

15. Přestaňte kouřit:

Nepotřebujete připomínku, jak se kouření přidává k povislému prsu v průběhu času kromě obvyklých nemocí. Přestaňte tedy okamžitě kouřit, pokud zjistíte, že vaše prsa ztrácejí tvar, a brzy zde najdete požadované výsledky s dalšími opravnými prostředky uvedenými zde.

16. Naneste opalovací krém:

Byli jste varováni před rakovinou kůže, ale bylo vám to jedno. Abyste však přirozeně zlepšili tvar prsou a vyhnuli se předčasnému stárnutí, vždy si naneste opalovací krém chráněný proti UVA a UVB. Nejlepší volbou pro vás jsou PA ++ a SPF 30, které jednotlivě fungují jako štíty pro dva ultrafialové paprsky.

Takže teď, když jste si vědomi všeho, co musíte udělat, abyste udrželi prsa plnější a tvarovaná přirozeně dlouho, víte, co nakupovat při příštím odeslání seznamu s potravinami. Pokud máte nějaké obavy nebo pochybnosti, jak zlepšit tvar prsou, napište nám. Poskytneme vám relevantní informace pro vaše obavy.

Jak zlepšit velikost a tvar prsou