Pronikavý

Ušní piercing pro děti Tipy a péče – našich 9 nejlepších

Stejně jako vy, i vaše holčička chce vypadat dobře, a přestože Spojené státy obvykle čekají, až dítě vyroste do impozantního věku, než si nacvičí piercing do uší, většina východních zemí se zabývá myšlenkou na propíchnutí uší dítěte. Jednou z nevýhod této myšlenky by bylo, že děti cítí bolest více ve svém věku a bolesti nemohou pomoci léky na předpis. Přesto existují různé ideologie, které respektujeme, a pokud chcete pokračovat v piercingu uší, zde je seznam všech typů, pro které byste se mohli rozhodnout.

Novorozenecké piercing do ucha je náboženským zvykem v mnoha komunitách. Tyto techniky původně pocházely z Indie a později byly konzervovány a upravovány Číňany. Vnější část uší nese mnoho důležitých akupunkturních a akupresurních bodů. Bod, kdy jsou uši dítěte propíchnuty, je známý pro léčbu astmatu. Proto i starověcí indiáni, muži i ženy, nosili náušnice. Ale postupem času tato praxe dětského piercingu do uší pomalu umírá. Je to součást tradice a rituální tradice, ale nyní je to široké módní prohlášení. Ať už vezmete své dítě na kosmetický piercing do ucha nebo si pro to zajdete ke zlatníkovi, účel bude splněn. Ale měli byste si být dvakrát jisti, než budete postupovat kosmeticky.

Předtím však vezměte své dítě na rutinní prohlídku a ujistěte se, že všechny její tělesné vitality jsou na správné úrovni a připraveny na postup.

Navrhněte hlavu:

piercing do ucha pro kojence 1

Když něco děláme, obvyklým cílem je dokončit proceduru s dokonalostí, což je na tomto obrázku hluboce zobrazeno. Zde uvedený obrázek ukazuje, jak můžete tuto kulatou čakrovou náušnici nasadit na své dítě a nechat ji bezchybně vychloubat. Jedná se o ozdobnou zlatou náušnici odlehčené s malou perlou vsazenou přímo uprostřed. Slaďte je s její bílou podprsenkou nebo bílým kloboukem, pokud můžete. Jedná se o dobrý šperk pro piercing do dětského ucha.

Typy ušní piercing pro děti:

Víme, že piercing do ucha je bolest a jsme si jisti, že jím nechcete své dítě mučit. Zde je několik typů piercingu uší pro vaše dítě, které byste mohli chtít zvážit.

1. Lékařský ušní piercing:

Vaše dítě prostřednictvím lékařského piercingu ucha dostane profesionální péči od lékaře nebo pediatra. Bude proškolen ve sterilní technice a správě ran. Použití systému pro piercing eliminuje možnost kontaminace pacienta od pacienta. Zařízení nepřijde do styku s pokožkou.

2. Jehlový piercing:

Jehlový piercing obvykle provádí zlatník. Jehla je dutá a má dostatečně ostrý hrot, aby se na ušním boltci vytvořil otvor. Jehla je považována za bezpečnou. Ujistěte se, že jste vyrobili náušnice z dobrého kovu, abyste se vyhnuli infekci.

3. Výstřel z pistole:

Další metodou je výstřel ze zbraně pro dětský piercing. Výstřel z pistole je ve srovnání s jehlou docela bezbolestný. Ušní lalůček dítěte je obvykle vložen mezi tyto dvě části nástroje. Když stisknete spoušť, pružina se uvolní, což způsobí, že se nástroj se značným tlakem zavře. Čep je protlačen ušním boltcem a zapojen do třecího hřbetu.

Bolest buď jehlou, lékařskou nebo výstřelem způsobí určitou bolest. I když je jehla relativně bolestivá, přesto je bezpečná. Střelba ze zbraně je naprosto bezbolestná.

  • Anestezie může být dobrou volbou pro kojence. Nemohou unést sebemenší bolest, a proto možná budete chtít požádat lékaře o anestezii.
  • Krvácení je dalším běžným vedlejším účinkem piercingu. Když dojde k výstřelu nebo propíchnutí jehlou, dojde k určitému krvácení. Připravte se na to a nezoufejte, když to skutečně uvidíte na uších svého dítěte.
  • Infekce a alergie jsou dalším běžným vedlejším účinkem piercingu ucha dítěte. Ujistěte se, že použité vybavení a šperky jsou sterilní a bez choroboplodných zárodků. Zajistěte, aby osoba používala čisté ruce a dezinfekci rukou.

Po piercingu je péče o piercing ucha dítěte nezbytná.

  • Důkladně si umyjte ruce.
  • Pomocí vaty nebo tamponu naneste na ušní lalůček nebo laloky třecí alkohol nebo antibiotickou mast.
  • Jemně otočte náušnicí v uchu.

Jakmile se ucho zahojí, každou noc si před spaním náušnice sundejte. Když je nejprve vyjmete, potřete alkohol a před opětovným nošením se ujistěte, že jsou čisté.

Udržování jednoduchosti:

ušní piercing pro děti 2

Nyní je to nejlepší způsob, jak udržet věci pokorně stylové. Nechcete své dítě obtěžovat těžkým kusem náušnice, který by ji zatížil a způsobil nepohodlí. Proto je nejlepším způsobem zvolit jednoduchý stud, světlou barvu, která by odpovídala jejímu věku, ale přesto by vypadala trendy. Udržet to sotva malé je jen další stylové prohlášení. Je to také dobrý piercing do ucha pro chlapce.

Věšáky:

ušní piercing pro děti 3

Náušnice přicházejí v různých stylech a vzorech a zde je další klasický styl, který by se vám mohl líbit. Tato konkrétní náušnice trochu visí, protože v náušnici začíná od zdroje, ale hlavní přitažlivost kusu je o něco nižší než lalok. Tyto náušnice jsou často trochu těžké, přestože speciálně vyrobené mají také lehké vlastnosti.

Klasický prsten:

piercing do ucha pro kojence 4

Celé ty dětství, kdy jste sundali prsten klasickým stylem, se vám konečně dobře vyplatilo a teď to samé chcete implementovat i u svého dítěte. To je pravděpodobně jeden z důvodů, proč by se vaše dítě mělo rozhodnout pro malý zlatý prsten, který by udržel letitou třídu na místě a zároveň udržel atraktivní uši.

Perleťové záležitosti:

piercing do ucha pro kojence 5

Slaďte její perleťové bílé s perlou také na uších. Tato náušnice je založena výhradně na impozantní lesklé perle, která tvoří celou náušnici. Opět se jedná o závěs končící za lalůček ucha, a proto je třeba věnovat zvláštní pozornost hmotnosti prstenu.

Trochu oslnění:

piercing do ucha pro miminka 6

Diamantový čep je další klasikou z dětství. Tuto náušnici můžete implementovat možná jinými úpravami do ucha svého dítěte, ale vždy existuje šance, že oslňující kámen může přidat na váze. V takových chvílích by měla být základna náušnice lehká, aby se vyrovnala váha.

Ohnivá koule:

ušní piercing pro děti 7

Ohnivá koule není nic jiného než roztomilý malý ohnivý stud ring, červený a krásný, který by byl prostě hit jako žádný jiný. Je malý, kulatý a divoký a rozhodně bude oblíbeným vaším dítětem. Můžete to také vyzkoušet na svém chlapečkovi, aby měl podobný účinek.

Dvojčata:

piercing do ucha pro kojence 8

Počínaje malou tyčí, dva dvojité kameny oslňují a jiskří v uších, plně zasazená diamantová náušnice se stříbrným podstavcem. Aby však byly věci lehké nebo v bezpečí, můžete se dokonce rozhodnout pro umělé diamanty. Toto je skutečně prima záležitost spárovaná s pohledem na nastavení trendů.

Prostě hvězda:

piercing do ucha pro kojence 9

Poslední v seznamu vypadá něco jako hvězdná ryba, hezká a lákavá s měkkým oceánově modrým kamenem přímo uprostřed obklopila moje malé specifikace oslnivých kamenů. To bude znamenat perfektní sestavu pro vaše malé dítě.

Děti mají citlivou pokožku. I když možná budete chtít zvážit nejlepší možnosti piercingu ucha pro novorozence, ujistěte se, že vybíráte jen to nejlepší. Ujistěte se, že poskytujete přiměřenou následnou péči, a nechte dítě netrpět žádným dalším mučením. Neustále dávejte pozor na jakékoli další infekce nebo tekutiny, které se obvykle objeví. Zajistěte, aby to pro vaše dítě dělali pouze profesionálové.