Pronikavý

Jak udělat břišní piercing?

Piercing do břicha se v poslední době velmi rozšířil a je extrémně módní a módní. Vraťte se o pět let zpět a piercing na břiše nebyl tak velký výstřelek, ale s postupem času se stal mezi dívkami a ženami velmi nezbytným módním doplňkem.

Piercing do břicha je docela bolestivý, ale dává dívce individualitu, která ji odlišuje od ostatních. Piercing do břicha je nejen bolestivý, ale také se uzdravuje, není to jako piercing ucha, kterému se uzdravuje jen týden nebo dva, piercing do břicha potřebuje alespoň měsíc, aby se mohl řádně zahojit.

Abyste dosáhli dokonalého piercingu na břiše, aniž byste způsobili jakoukoli infekci, je třeba dodržovat určitá pravidla. Tyto metody lze provádět doma, abyste ušetřili čas, ale musíte být velmi opatrní, před provedením těchto metod piercingu břicha požádejte o pomoc členy rodiny.

Jak udělat piercing do břicha

Nejlepší metody břišního piercingu jsou podrobně uvedeny níže:-

Nástroje:

Než začnete, musíte mít připraveny všechny nástroje pro efektivní provádění tohoto procesu, abyste o nic nepřišli. Nástroje jsou životně důležité v procesu propichování břicha. Připravte si svorku, šperky, jehlu, rukavice, které byly dezinfikovány a nějaké znecitlivění, aby bolest ustoupila.

Čisté ruce:

Dezinfikujte si ruce omytím antibakteriálním mýdlem, abyste se nedotkli čerstvě propíchnutého břicha rukama k infekci. Čištění rukou vám umožní cítit se bezpečněji při propíchnutí břicha.

Čistý žaludek:

Pomocí dezinfekčního prostředku vyčistěte celý žaludek včetně pupíku, který propíchnete. Čištění celého žaludku zastaví šíření bakterií na pupík při propíchnutí.

Nástroje pro čištění:

Dezinfikované nástroje, které budete používat, jsou nutné pomocí alkoholu nebo dezinfekčního prostředku. Tyto nástroje musí být zbaveny všech choroboplodných zárodků, aby při použití nástrojů k propíchnutí pupíku nedošlo k infekci.

Označte místo:

Označení místa, které se chystáte propíchnout fixou, je v procesu piercingu břicha životně důležité. Označte místo přesně uprostřed a podívejte se do zrcadla pro potvrzení nebo požádejte o potvrzení druhou osobu, pokud je to nutné, nebo pokud jste zmatení.

Upínání:

Nyní upněte kůži dezinfikovanou svorkou přesně uprostřed pupíku, kde jste již označili fixou. Upnutí kůže vám umožní lepší držení při zavádění jehly. Použijte znecitlivující krém ke snížení bolesti a zahájení postupu.

Pronikavý:

Nyní propíchněte pupík, ale dávejte pozor, abyste nezasáhli žílu, pokud ano, změňte umístění, protože zasažení žíly způsobí nadměrné krvácení. Propíchněte zdola nahoru a přesně v oblasti, kterou jste označili, abyste dosáhli správného piercingu do břicha.

Kroutit:

Jakmile jehla vyjde ven, vrtejte s ní pomalu a jemně, abyste trochu otvor otevřeli. Je úplně normální vidět trochu krve, jak si propícháváte kůži, vrtění umožní, aby díra zůstala otevřená.

Šperky:

Vložte do otvoru dezinfikované šperky a máte hotovo, oblast očistěte a nechte nějakou dobu zaschnout, poté pokračujte ve svém dni. Nezapomeňte oblast každý den po dobu jednoho měsíce čistit, dokud se úplně nezhojí, čímž získáte trvalé piercing do břicha.