Práce na zahradě

Zajímavý nápad na zahradní design usnadňuje zahradničení

ochutnat lasagne novým způsobem

Lasagna zahrada – co to znamená? Možná jste o tom dosud neslyšeli. Ano, toto je novinka E, zajímavý způsob, jak navrhnout zahradu a tvarovat zahradní záhony. Zahradničení v lasagně je však mnohem jednodušší než jiné zahradnické metody, protože nevyžaduje kopání ani obdělávání půdy. Stačí, když na zemi vytvoříte řízky a poté je zasadíte do řízků. Můžete to udělat ve své květinové zahradě i v zeleninové zahradě. Dokud získáte řízky přiměřeného poměru, můžete mít bohatou zahradu. Řízky časem stékají, ale budete mít bohatou, úrodnou půdu.

Nápad na zahradní design – důležité rady pro lasagne zahradu

Nápad na zahradní design zvažte důležité informace lasagne

Co můžete dát do odnoží? V odnožích zahrady lasagní najdete věci jako odřezky, sušené listy ze stromů na podzim, slámu, noviny, lepenku nebo rostlinný odpad z kuchyně, kávovou sedlinu, čajové lístky a plevele. Zde můžete použít vše, co byste jinak vyhodili na hromadu kompostu a vše, co ve skutečnosti přirozeně roste. Pokud žijete poblíž lesa nebo máte po cestě hodně trávy, můžete ji dokonce využít. Pokud nejste příznivci zelených produktů, možná budete chtít požádat své sousedy, aby za vás uschovali výstřižky z jejich farem.

Navrhněte lasagne zahradu. Nejprve si ve své mysli vytvořte svou zahradu lasagní, přesně tak, jak si ji představujete. Budete s tím Nápad na zahradní design být zcela spokojený. Ujistěte se, že mezi postelemi vytvoříte chodníky. To vám usnadní odstranění plevele a zalévání zahrady. Řízky můžete dát přímo na zem nebo je tvarovat cihlou nebo dřevem. Můžete také použít pneumatiky, ačkoli tento typ zahradničení funguje nejlépe a nejjednodušeji, když máte větší kontejner. Můžete vytvořit taková lůžka na okraji trávy vpravo nahoře nebo vytvořit další těžko přístupné oblasti. Pokud chcete tuto oblast převést na zahradu, můžete dokonce zkusit štěrk.

Hledáte nový a zajímavý nápad pro zahradní design?

Nápad na zahradní design, originální, zajímavé, mnoho dekorací

Struktura odnoží. První odnož by měla být vrstva lepenky nebo novin. To zabrání tomu, aby se tráva nebo plevele dostaly do záhonu lasagní. Tuto vrstvu ve spodní části navlhčete, aby lépe držela pohromadě. Druhá odnož by měla být na střídajících se vrstvách „hnědých“ a „zelených“ produktů. Hnědé položky jsou věci jako mrtvé listy, sláma a noviny. Zelenými produkty jsou rostliny, plevele a kompost. Měli byste dát hnědou vrstvu a poté zelenou vrstvu, dokud nedosáhnete požadované výšky postele. Vrstvy by měly být asi dva až tři palce silné.

Výhody zahrady lasagne. Zahradničení lasagní je jednou z nejjednodušších a nejlepších metod Nápad na zahradní design pro všechny začátečníky. Postavu můžete tvarovat téměř kdekoli, okamžitě. Není nutné žádné kopání ani zpracování půdy, abyste nemuseli čekat, až to někdo udělá za vás, nebo obětovat svůj čas, abyste to zvládli sami. Můžete okamžitě zasadit. Ať tak či onak, budete mít bohatou zahradu. Hnědá vrstva dobře udrží vlhkost v půdě. Plevelů by mělo růst méně, protože první vrstva brání růstu plevelů. Zahrada je téměř výhradně kompostovaná, takže nemusíte přidávat další hnojiva. Vaše půda bude bohatá a měkká, takže bude velmi snadné pracovat, pokud se rozhodnete vrátit se k tradičnímu zahradničení.

Tato myšlenka zahradního designu ukazuje velmi jednoduchou metodu

Zahradní design lidé zahradničení není obtížné lasagne typu

Zahrada lasagní je skvělá Nápad na zahradní design zvláště pro začínající zahradníky. Je to jednoduchá metoda zahradničení, jak při plánování, tak při výsadbě. Lůžka se zahradnickými metodami lasagní jsou při výsadbě velmi univerzální. Tímto způsobem lze použít přírodní materiály k obohacení půdy a zároveň ji chránit před plevelem. Lasagne zahrada je také způsob, jak se zbavit živého a mrtvého dvorního materiálu.

A tady je poslední rada zvláště pro vás: Koňský hnůj je ideální pro zahradničení lasagní. Leží dobře mezi zelenými a hnědými vrstvami a slouží jako samotný kompost. Pokud však chcete do své zahrady s lasagnami přidat koňský hnůj, můžete jej použít jako další vrstvu. Přejeme vám mnoho zábavy a příjemných hodin ve vaší zahradě lasagne!

První vrstva by měla být lepenka nebo noviny

Nápad zahradní design kompost prvky skládka uspořádat

Lasagna zahradnictví – snadná metoda pro všechny začátečníky   Nápad na zahradní design, několik postelí se krásně tvoří

Vypadá to zajímavě a originálně  Originální nápad zajímavá jednoduchá metoda úleva pro začátečníky

Rostliny, plevele a kompostované předměty pro zahradu lasagní

Nápad na zahradní design povlečení rostliny dřevěná deska

Tento zajímavý nápad pro zahradní design by se vám určitě líbil

Ideální záhony se dřevem nebo cihlami