Práce na zahradě

Vytvoření trvalé zahrady – vytrvalé rostliny pro snadno udržovatelné přírodní zahrady

Lagerstroemia indica červené trvalky

Každý zahradník chce zahradu, která se snadno udržuje a nevyžaduje tolik zahradnických prací. A Vytvořte trvalou zahradu je snadné dosáhnout, když zasadíte tyto krásné kvetoucí trvalky.

1. Vytvořte zahradní hortenzii „Nekonečné léto“

Zahradní hortenzie Endless Summer blue

Tato krásná hortenzie kvete celé léto – dokonce i na severu. Je to perfektně řezaná rostlina s velkými květy. Barvy květů se pohybují od růžové v zásaditých půdách po modrou v kyselých půdách. Tato vytrvalá rostlina je také velmi odolná vůči chorobám.

2. Vytvořte trvalou zahradu hortenzie „Blushing Bride“

Hortenzie dubového listu vytváří trvalou zahradu bílou

Tato kvetoucí vytrvalá rostlina rozjasní každé stinné místo. Trvalka nese shluky nádherných bílých květů s růžovým nádechem.

3. Desková hortenzie

Hortenzie bílé růžové květy léto

Pestrá zeleň je dokonalým způsobem, jak o ni zvýšit zájem Vytvořte trvalou zahradu. Milujeme čerstvé bílé květy, které rostou kolem těchto listů. Na začátku léta kvete ve shluku růžové nebo modré.

4. Hortenzie dubového listu

Hortenzie dubového listu vytváří trvalou zahradu bílou

Hortenzie z dubového listu jsou skvělým doplňkem vaší zahrady, protože kvetou ve dvou ročních obdobích. V létě milujeme jeho velké koule bílých květů. Pak se na podzim listy změní na krásné odstíny vínově červené. Tato vytrvalá rostlina dodává stinným zahradám výšku, strukturu a strukturu.

5. Switchgrass „Svatý háj“

Okrasná tráva svatého háje

Switchgrass má všechno: Tato robustní rostlina odolává horku, suchu a dokonce i malému stínu. „Holy Grove“ má krásné modré listy, které se na podzim zbarvují do jasně žluté barvy a v zimě vypadají dobře.

6. Zahradní jasmínová „sněhová bouře“

Zahradní jasmínová sněhová bouře bílé tipy vytrvalá zahrada

Jedna z nejlepších vůní jara, která naplňuje vzduch po celé týdny. Tento robustní, kompaktní kmen nabízí spoustu bílých květů na jedné rostlině, které se perfektně hodí kamkoli. Zvlášť pokud ho máte Vytvořte trvalou zahradu.

7. Keřové růže „Little Mischief“

Vytvořte keřové růže Little Mischief vytrvalá zahrada

Tyto snadno udržovatelné růže kvetou horkými růžovými květy po celé léto. Je odolný vůči teplu a chorobám, takže si ho můžete užít za jakéhokoli počasí.

8. Geranium “Rozanne”Cranesbill

pelargónie rozanne lila odolná půdní krytina

Trvalý bloomer, který kvete nebesky modrými květy od května do října. Tato odolná rostlina působí skvělým dojmem, když se vine zahradou.

9. Nádherný bílý nosník

Bílý nádherný nosník delikátní

the Nádherný nosník dodá vaší stínové zahradě texturu. Tato trvalka se snadnou péčí nabízí na začátku léta jemné chocholy růžových, červených nebo bílých květů. Jemně rozdělené listy podobné kapradině také vypadají skvěle-zvláště když jsou spárovány s hostas a jinými velkolistými trvalkami.

10. Kosatec sibiřský

šeřík sibiřský

Přidejte do své trvalé zahrady půvabný prvek se sibiřskou duhovkou. Ačkoli jsou květy menší než jejich větší bratranci, tento kmen kvete mnohem elegantněji. Okrasná tráva rostliny také vypadá skvěle.

11. Tinkerbell lila

šeřík tinkerbell vytrvalá zahrada vytváří druhy rostlin

Pěstujte tento úžasný šeřík jako keř nebo malý strom! Na konci jara by se vám líbila jemná vůně jeho jasně růžových květů. Vycházejí z vínově červených květů a vytvářejí dvoubarevný efekt. Tinkerbelle roste jen 5 metrů na výšku.