Práce na zahradě

Designové nápady pro vchod do domu – ozdobte květinami a keři

Zahradní květiny keře travní dům

Vchod do domu je vizitkou budovy. Představte si, že jedete kolem vyhlášené městské čtvrti. První věc, která na vás udělá dojem, jsou oni Návrhy na design vchodů do domu. Mnoho květin a keřů vytváří akcenty a poskytuje soukromí venkovnímu prostoru. Nechte se těmito příklady inspirovat!

Návrhy na design vchodů do domu – záhony a oblázková cesta

Květy keře purpurově žluté

Foto: Van de Voorde

Kdo po Návrhy na design vchodů do domu hledáte, můžete se rozhodnout pro zahradu ve venkovském stylu. K předním dveřím může vést oblázková cesta a barevné záhony mohou být dekorativní. Terénní úpravy domů na svazích představují zvláštní potíže. V tomto případě by měly být vybrány květiny a rostliny různých výšek. Nejvyšší rostliny by měly být vpředu – to vizuálně zmenšuje svah a terén působí plochým dojmem. Díky vysoké trávě vypadá zahradní cesta přirozeně a doplňuje celkový vzhled.

Nápady na design vchodů do domu se stálezelenými rostlinami

Skleněná fasáda Holzhaus Kieselweg moderní

Foto Margie Grace

Kdo je pro Návrhy na design vchodů do domu rozhodování o stálezelených rostlinách zajistí, že vaše zahrada bude vypadat svěží a příjemná po celý rok. Je velmi důležité vybrat si místní rostliny a stromy, které v zimě vydrží konkrétní podmínky. Volitelně lze květináče a květináče samozřejmě umístit jako dekoraci, v každém případě potřebují zahradní kůlnu / skleněný domek, kde je lze v zimě skladovat. Velkou roli hraje také zahradní cesta. Moderní zahrady se stálezelenými rostlinami budou těžit z betonové a oblázkové zahradní cesty. Vytváří vizuální spojení mezi architekturou a zahradou. Mimochodem, stylová koordinace mezi domem a zahradou je naprostá nutnost. Minimalistické domy mohou být doplněny skalkou, zatímco dřevěné domy lze dobře kombinovat s barevnou zahradou ve stylu Moneta.

Vytvořte zahradní cestu

Mosazní terasy Steinweg navrhují opěrnou zeď

Foto: vlevo Ami Saunders, vpravo Johnsenova krajina

Zahrada na stráni

Zahradní schodiště stálezelené rostliny

Foto Jeffrey Gordon Smith

Stromy a vysoké keře nabízejí soukromí

Oplocení lehátka trávník stromy

Fotografie Johnsenova krajina

Zahradní design se stálezelenými rostlinami

Vchod tvoří stálezelené rostliny

Foto Ecocentrix

Říční kameny jako ozdoba před vchodem do domu

Letní květiny vodní tráva

Foto Billy Goodnick

Zahrada v tradičním stylu

stálezelené rostliny zahrada cesta trávník dům tradiční

Foto: Krajina prvků