Pouliční stánky s jídlem

9 nejlepších korejských receptů na pouliční jídlo

Korejská jídla ležela hlavně nad rýží, masem a zeleninou. Autentickými korejskými pokrmy jsou přílohy z rýže. Ingredience používané v pokrmech se liší místo od místa, ale všechny pokrmy jsou konzumovány na národní úrovni a ty, které byly jen regionální, jsou nyní smíchány a sladěny v různých příchutích a jsou prodávány na národní úrovni. Cestovatel, který jede do Koreje, by narazil na různé pouliční jídlo a užil by si je, kdyby si uměl vybrat a dokázal rozlišovat mezi zdravým a nezdravým. Korejci neradi vstávají brzy, ale pracovali v 10, takže si rádi dají něco na ulici a zamíří na svá pracoviště.

9 tradičních korejských receptů s obrázky:

1. Tornádové klobásy:

recept na korejský pouliční toast

Lidé, kteří drží dietu nebo se rádi zdravě stravují, si neužijí pouliční jídlo, které vidíme výše. Jedná se o párek v rohlíku, který skrz něj prochází tyč, obklopený plátky brambor a tvarem tornáda. je smažený úplně.

2. Dušená bource morušového:

Korejci konzumovali hmyz. Nahoře vidíme bource morušového, což jsou tradiční svačiny Jižní Koreje. Pokud některý cestovatel touží po nějakém exotickém jídle, mohl by vyzkoušet některé z nich nebo to zkusit zkusit.

3. French Fry Corn Dogs:

korejský pouliční sýr kukuřičný pes

Jedná se o jinou formu hranolků, které v Koreji spíše převzaly místo hranolků (1). Mladí lidé je rádi mažou kečupem a někdy i cukrem. Je to zábavné víření brambor a brambory nakrájené na spirálu a prořezané hůlkou. Je smažený, dokud není křupavý. Někdy se na to dá sýr.

4. Kimbap:

Kimbap je bílá rýže. Rýže se nejprve uvaří se solí a semázovým nebo parrillovým olejem a poté se stočí do plátků sušených mořských řas. Rýže obsahuje maso a zeleninu a prodává se za studena. Jejich velikost rýžových koláčů není příliš velká; jsou dostatečně kousavé. Kimbap je oblíbené pouliční jídlo, které se podává s miskou „kimchi“ k namáčení. Toto je nejlepší korejský recept na pouliční jídlo.

5. Korejské párky v rohlíku:

Korejci jsou posedlí hot dogy. Na výše uvedeném obrázku jsou párky v rohlíku plněné různými přísadami a některé jsou zabalené ve slanině a byly uvařené v jejich tuku. Můžeme se podívat zblízka a pozorovat bílé přísady v párech v rohlíku.

6. Bungeoppang:

rybí koláč korejské pouliční jídlo

Na obrázku výše vidíme jídlo zvané Bungeoppang. Jedná se o pečivo ve tvaru ryby. Těsto se nalije do vaflovače, který má pro ryby rýhy tvarů. Je dutý, uprostřed je přidán pastou z červených fazolí a je uzavřen dalším těstem. Toto jídlo je také připraveno v květinovém tvaru a je známé jako Gukwa ppang. Podávají se teplé a nejraději se konzumují v zimě.

7. Tteokbokki:

Jedním z hlavních potravin Koreje, které jsou k dispozici také jako pouliční jídlo, je toto jídlo Tteokbokki. Recept na výrobu se v průběhu času stále měnil, ale od padesátých let minulého století zůstaly odrůdy velmi podobné. Jedná se o válcovité tvary rýžového koláče, vařené s kousky ryb a jsou pikantní kvůli chladu. Toto je ročník korejského Street Food Receptu.

8. Klobásy v Koreji:

Výše uvedený obrázek nám ukazuje různé druhy uzenin dostupné v korejských ulicích. Používají různé druhy masa, jako je kuřecí nebo vepřové, ale divoce používané jsou ryby a dělají se z nich také steaky jako klobásy. Rádi je mají s různými sýry a omáčkami.

9. Vejce na chlebu:

korejské recepty na pouliční jídlo

Jedná se jednoduše o vaječné pochy vyrobené a umístěné na mezeru uprostřed kousků chleba. Kousky chleba jsou horké železo a jsou opékány, aby byly připraveny na hladová sousta.