Pooja pokoj

10 nejlepších zvonů pro dveře Pooja s obrázky v roce 2021

Nebylo by skvělé, kdybyste při vstupu do svého pokoje pooja slyšeli příjemný zvuk zvonů? Takový relaxační a příjemný zvuk, který by byl generován návrhy dveří pokojového zvonku pooja, že? Použití závěsných zvonů pro místnost pooja je sice starodávná tradice, ale v poslední době se stala docela trendem.

Nejlepší zvonky pro dveře Pooja v Indii

Vzhledem k tomu, že místnost pooja je posvátné místo, měl by být její vchod také zcela jedinečný. Nemůže existovat lepší způsob, než mít zvony na dveře pooja, které vytvářejí pro oddané příjemný a uklidňující zvuk pokaždé, když vstoupí do místnosti pooja na své modlitby.

Nejnovější zvony pro dveře Pooja v Indii:

Aby tyto zvony přilákaly uživatele a dodaly půvabnou atmosféru místnosti pooja, jsou k dispozici v různých stylech, barvách a vzorcích. Zde jsou některé zvony pro design dveří dveří pooja, které můžete svým způsobem použít k vytvoření trvalého dojmu:

1. Zvony se skleněnými dveřmi:

design dveří dveří pooja se zvonky

Jedním z nejlepších stylů používání dveří místnosti pooja se zvonky je kombinace skleněných dveří se zvony. Tato kombinace je jedinečná a také vypadá úžasně krásně. Můžete kombinovat buď omezené zvony na dveřích, nebo můžete přidat libovolný počet zvonků.

Tento typ zvonku na dveře je také doporučeným designem pooja pokojového zvonku Vastu a zajišťuje tak maximální štěstí a teplo v domě. Můžete si také vybrat barvu a design zvonů podle interiéru vaší místnosti pooja.

2. Bell Craving on Wooden Door:

dveře pokoje pooja se zvonky

Vždy je dobré spojit tradice se stylem, a to je také něco, co můžete udělat s nápadem vašich dveří pooja. Jedním z jednoduchých, ale atraktivních nápadů, jak použít návrhy dveří místnosti pooja se zvony, je toužit po designu zvonů na dřevěných dveřích.

Aby byl tento design realističtější, můžete do chutí také vložit nějaké skutečné zvony a podle potřeby získat příjemný zvuk zvonů. Můžete buď vytvořit stejný design na plných dveřích, nebo můžete rozdělit dveře na polovinu s tímto designem a na zbývající polovině dveří můžete použít jiný design.

3. Designer závěsný zvon na dveřích Pooja:

pooja pokojové zvony

Použití designového zvonu na dveře pooja je jedním z jemných nápadů, jak vytvořit trvalý a jedinečný dojem, a také zabránit nadměrnému používání zvonů u dveří pooja. Na dveře pooja můžete použít 1 nebo 2 designové závěsné zvony a máte hotové potřebné dekorace.

Na trhu je k dispozici spousta designových závěsných zvonů, do kterých mohou uživatelé investovat. Závěsný zvon si můžete vybrat podle svého stylu a osobnosti. Nejlepší součástí používání takových designových závěsných pokojových zvonů pooja je, že nevyžadují žádné zvláštní úsilí pro jejich umístění na dveře pooja.

4. Mosazný zvonek se sochou Ganéša pro dveře Pooja:

závěsné zvony do místnosti pooja

Pokud chcete něco jedinečného a stylového v designu zvonků pooja, pak je to něco, co budete naprosto milovat. Toto není tradiční zvonový design pro pokoj pooja, ale je to jedinečný a odlišný design zvonku pro pokoj pooja. Dodávají se z mosazného materiálu a mohou být doprovázeny sochou Lorda Ganéša nebo dokonce jakoukoli jinou Boží sochou.

To také není závěsný zvon, ale můžete jednoduše použít tento design dveřních dveří pooja umístěním zvonku na dveře pokoje pooja. Instalace tohoto zvonku je velmi snadná a nevyžaduje žádné úsilí.

5. Boční závěsné zvonky pro dveře pokoje Pooja:

design zvonku pooja

Nezáleží na tom, zda máte velký nebo malý chrám, tyto boční závěsné zvony lze použít pro oba. Podle nejnovějších trendů jsou tyto boční závěsné zvony upřednostňovány na malých mandirech, protože nejen dobře vypadají, ale také šetří maximální prostor.

Tyto boční závěsné zvonkové dveře do pokoje pooja se dodávají v různých velikostech a designu, a proto je lze snadno vybrat podle celkového vzhledu pokoje pooja. Můžete také použít některé z dalších dekorativních předmětů spolu s těmito závěsnými zvonky do místnosti pooja a vytvořit tak pro uživatele úžasnou atrakci.

6. Unikátní tradiční zvonek do místnosti Pooja v mosazi:

zvony pro pooja mandir

Pokud nechcete použít závěsný zvonek pro svůj pokoj pooja, můžete také vyzkoušet tradiční zvonek. V kategorii jedinečného tradičního zvonku z mosazi je k dispozici několik možností. Nejlepší na této myšlence dveří pokoje pooja se zvonky je, že tyto zvony lze umístit na jedno konkrétní místo, zejména na vršek dveří pooja, a v důsledku toho nepřekáží uživateli v cestě.

Tyto krátké a pevné zvony také vypadají stylově a elegantně na dveřích pokoje pooja. Ty jsou také docela dostupné a mohou být použity buď na jednom základě, nebo ve více číslech.

7. Závěsné zvony Shubh Labh pro dveře do pokoje Pooja:

zvonkové dveře do pokoje pooja

Existuje mnoho lidí, kteří ve své místnosti pooja rádi udržují vše podle tradic. Proto místo stylových zvonků raději používají tradiční zvonky. Pokud jste také jedním z nich, pak vás tento závěsný zvon Shubh Labh zcela nadchne.

Tento zvonek Shubh Labh pro pokoj pooja je také jedním z doporučených zvonků do pokoje pooja Vastu, který dokáže přilákat veškerou pozitivitu a teplo právě u dveří vaší místnosti pooja. Buď můžete umístit jeden z těchto zvonových závěsů do středu dveří, nebo můžete použít pár těchto zvonových závěsů pro obě dveře.

8. Bell s designem Diya pro dveře do pokoje Pooja:

pooja pokojové zvonové designy

Zvony a Diyas jsou dvě zásadní věci pro jakýkoli mandir. Obě věci hrají významnou roli v místnosti pooja pro vytváření autenticity místnosti pooja spolu s vytvářením příjemného prostředí v místnosti pooja.

Nyní si představte, jak úžasné to bude, když se oba tyto důležité prvky místnosti pooja spojí dohromady. Tento zvon s designem Diya můžete použít ve dveřích vašeho pokoje pooja a můžete získat výhody zvonových dveří do pokoje pooja. V designu těchto zvonů můžete získat mnoho možností a to také v různých barevných variantách.

9. Design Om Bell pro dveře pokoje Pooja:

zvony ve dveřích pokoje pooja

Dalším trendovým designem zvonků pooja, který se stal oblíbeným u mnoha lidí, je design Om Bells. Kombinuje design symbolu Om a zvonů dohromady a vytváří tak úžasný design v designu závěsných zvonů v místnosti pooja.

V tomto typu zvonů Om najdete spoustu různých designů a také za dostupnou cenovou kategorii. Použití jediného Om zvonu na dveře místnosti pooja vytvoří pro lidi úžasný pohled. Chcete -li dosáhnout rovnováhy mezi zvonky pro pooja mandir, můžete použít 2 z těchto zvonků navržených jako Om Bell na obou dveřích místnosti pooja.

10. Tradiční design dveřního zvonku Pooja:

dveře místnosti pokoje pooja navrhují zvony

Jedná se o jeden z tradičních návrhů typu pokojových zvonů pooja. Můžete zkusit mít design zvonu buď na skleněných dveřích, nebo dokonce na dřevěných dveřích. Nepochybně bude zvonový design vypadat dobře na všech typech provedení dveří.

Navzdory použití skutečných zvonů na dveřích místnosti pooja můžete ve dveřích pokoje pooja vytvořit design zvonů. Tato myšlenka designu nejen zachová prostor pro některé další dekorace, ale také bude svým způsobem vypadat dobře a moderně.

Toto jsou jedny z nejběžnějších a nejoblíbenějších designů dveří do pokoje pooja se zvonky, díky nimž bude váš pokoj pooja vypadat atraktivně a výjimečně. Trh je zaplaven mnoha typy návrhů zvonku pro pokoj pooja. Určitě najdete ten nejvhodnější podle svých představ a preferencí. Také instalace těchto závěsných zvonů pro místnost pooja je pro uživatele docela snadná a pohodlná.

Pokud potřebujete další pomoc při výběru zvonů do pokojů pooja, navrhněte prosím komentář níže. Ozveme se vám s nejlepšími možnými informacemi o designu zvonu pro váš pokoj pooja.