Ponožky

9 nejlepších krátkých ponožek v různých modelech

Ponožky jsou nejvíce opotřebovanou látkou v každodenním životě. Dodává další vzhled botám, které nosíme. Krátké ponožky obecně nosí chlapci nebo muži. Existují ponožky, které mohou nosit i dívky. Znovu se objevuje mnoho druhů a formátů krátkých ponožek. Často pokrývá kotník nebo některou část lýtka. V dávných dobách se nosily strojově pletené ponožky. Mohou existovat typy jako flip-flop a toe ponožky. Ponožky jsou vyrobeny z bavlny, nylonu, polyesteru.

Nejlepší krátké ponožky pro muže a ženy:

Zde je seznam 9 nejlepších krátkých ponožek v různých modelech.

1. Toe Short Sock:

Špičkové ponožky

Špička ponožky je krátká ponožka pro muže, která má rozmanitost pro zabalení každého prstu zvlášť. Má jednu přihrádku na palec na noze a jednu na zbytek. Prstové ponožky mohou také nosit dívky i chlapci na večírky a různé funkce. Nejlepší volbou mohou být šedé ponožky.

2. Obchodní krátké ponožky:

Obchodní krátké ponožky

Obchodní ponožky jsou krátké kotníkové ponožky, které se používají jako barevné ponožky pro konzervativní vzhled. Tyto ponožky se nosí hlavně pro kancelářské práce. Jedná se o krátké černé ponožky, které obvykle nosí muži. Existují i ​​jiné barvy, jako je hnědá nebo šedá, které lze také vyzkoušet.

3. Krátké ponožky pro posádku:

Krátké ponožky pro posádku

Ponožky pro posádku jsou unisexové ponožky, které jsou krátké a silné. Jedná se o každodenní ponožky, které jsou obvykle žebrované v horní části kotníků. Dokonce i nohy mohly být v teple ponožkami posádky. Nejlepší volbou mohou být krátké bílé ponožky.

4. Krátké ponožky:

Nízké ponožky

Ponožky s nízkým střihem jsou velmi krátké ponožky, které svým způsobem podřezávají pod kotník. Obvykle se používají k zakrytí obrysů nohou. Ponožky lze také považovat za dámské krátké ponožky, které lze příležitostně nosit. Nízké ponožky lze nosit i s lodičkovými ponožkami.

5. Krátké ponožky z bavlněné směsi:

Krátké ponožky z bavlněné směsi

Krátké bavlněné ponožky jsou nejvíce nakupované online i offline, protože poskytují pohodlí kdykoli a kdekoli. Bavlněné ponožky se obvykle nosí v létě a lze je také nosit jako sportovní ponožky. K tomu mohou být nejlepší volbou šedé ponožky.

6. Krátké čisté kotníkové ponožky:

Síťové kotníkové ponožky

Síťové ponožky jsou krátké dámské ponožky, které se obvykle nosí na svatbách a slouží jim. Černá barva v síťovaných podkolenkách opravdu vypadá úžasně. Kromě toho ji mohou nosit i dospívající dívky, které chodí na večírky nebo něco jiného. Použitá guma je v síťovaných kotníkových ponožkách docela těsná.

7. Pruhovaná krátká ponožka:

Pruhovaná krátká ponožka

Pruhované ponožky jsou krátké dětské ponožky, které lze také považovat za krátké dívčí ponožky, protože se jim většinou líbí. Pruhované ponožky vypadají dobře ve vícebarevných barvách, obvykle ve směsi červené, žluté, zelené a oranžové. Lze jej nosit pro běžné účely.

8. Atletické krátké ponožky:

Krátké sportovní ponožky

Atletické krátké ponožky jsou krátké sportovní ponožky, které jsou poměrně silné, protože absorbují pot na nohou. Ty jsou při běhu pohodlnější. Nejlepší volbou mohou být atletické ponožky černé barvy. Ponožky poskytují pohodlí při běhu a mohou je nosit muži i ženy.

9. Krátké vlněné ponožky:

Krátké vlněné ponožky

Ponožky jsou definovány pro každou sezónu a stejně tak pro zimy. Vlněné ponožky jsou poměrně silnější, což poskytuje teplo studeným nohám. Ponožky jsou také unisex a lze je také nosit pro různé funkce v zimě. Nejlepší volbou mohou být černé ponožky.

Ponožky mají mnoho odrůd, se kterými je třeba konfrontovat, a nejlepší volba pro krátké ponožky zůstává ve vašich rukou. Pruhované, nízké střihy, ponožky pro posádku lze nosit pro různé funkce, zatímco bavlněné a vlněné krátké ponožky lze nosit jako neformální. Obecně lze zvolit černou nebo šedou barvu.