Ponožky

9 moderních designů trubkových ponožek pro muže a ženy

Trubkové ponožky jsou roztažitelné ponožky ve formě dlouhé trubice a nemají tvarovanou patu. Ty se objevily v 70. letech minulého století a staly se populární díky basketbalu a fotbalu, díky čemuž byly stále populární. Tyto ponožky jsou tradičně bílé a zabarvily se obecně barvami sportovního týmu. Po určitou dobu tyto ponožky vstoupily do světa módy a nosí se jako obchodní a běžné oblečení. Vzhledem k absenci jasně definované oblasti paty a kotníku mají jednu velikost, která sedí všem.

Nejnovější návrhy ponožek pro ženy a muže s obrázky:

Zde jsou top 9 trubkových ponožek; podívejme se na ně jeden po druhém.

1. Bílé trubkové ponožky:

Bílé ponožky

Bílá je tradiční barva ponožek. Bez problémů splývá s týmovou barvou jakéhokoli sportovního týmu. Tyto ponožky také udržují nohu v teple v chladném počasí a poskytují dostatečnou cirkulaci vzduchu v létě. Ale jediná věc je, že se snadno skvrny.

2. Pruhované ponožky:

Pruhované trubkové ponožky

Stripes suity jsou pro každého muže. Jsou ideální pro každou příležitost. Pruhované trubkové ponožky stejně dobře doplňují jak obchodní oblečení, tak příležitostné sporty. Vybavte svůj šatník ponožkami každého vzoru v pruzích.

3. Vlněné ponožky:

Vlněné ponožky

Vlna je jedinečná tkanina, která má vlastní antimikrobiální vlastnosti. Je také známo, že přirozeně odpuzuje vodu, což z něj činí ideální oblečení na zimu. Investujte do pár vlněných ponožek na zimní sezónu.

4. Kašmírové ponožky:

Kašmírové ponožky

Kašmír je tak vysoká tkanina. Ačkoli to obvykle není spojeno s ponožkou, je to prostě dokonalá tkanina pro ponožky. Vyrobeno z fleecové vrstvy kozího pláště, chrání nohy před zimním mrazem a mrazem. Odolnost vůči ohni také zdokonaluje zútulnění před krbem.

5. Ponožky Black Tube:

Černé ponožky

Černá je spojena s mocí, elegancí a silovým oblékáním. Černá je také barvou každé příležitosti a stejně tak doplňuje každé pracovní oblečení a ležérní eleganci. Naskladněte si tyto černé ponožky do šatníku. V této barvě tlumičů se neobjeví největší výhoda těchto barevných skvrn.

6. Ponožky Red Tube:

Červené ponožky

Červená je intenzivní a teplá barva a zpomaluje si své místo v oblékání. Červená je také barvou kontrastů. Když si muži vyberou červené ponožky, říká se, že je si jistý svou kůží, a u žen tyto ponožky dodávají celé jejich osobě jiný rozměr.

7. Ponožky Pink Tube:

Růžové ponožky

Růžová je ženská barva, ale je také barvou vzpoury. Ženy si vybírají růžové ponožky, aby si doplnily oblečení, zatímco muži, kteří si jsou jistí svou přítomností, si vybírají růžové ponožky, které doplňují jinak jednobarevné možnosti.

8. Ponožky Green Tube:

Zelené ponožky

Zelená je barvou vitality a zdraví. Je to také jedna z běžných sportovních barev. Zelené ponožky nemusí být vhodnou barvou pro většinu obchodního oblečení, ale je to tak chladná barva, že se může chlubit příležitostnou příležitostí nebo hrou. Jeden z těchto neortodoxních kousků si nechte pro příležitostnou příležitost.

9. Ponožky na vysoké kolena:

Vysoké ponožky na kolena

Podkolenky s dlouhými trubkami jsou součástí sportovní kultury. Za dlouhými ponožkami je však také vědecký prvek. Ponožky pod kolena využívají kompresní sílu ke zlepšení spotřeby kyslíku, což je ve hře další výhoda. Tyto ponožky také běžně nosí starší lidé, protože pomáhají snižovat otoky nohou zlepšením krevního oběhu.

Trubkové ponožky mají za sebou dlouhou cestu od dob monochromatického a sportovního oblečení. Tyto ponožky jsou k dispozici v zářivých barvách a jsou zajímavou volbou pro nošení na pracovní nebo příležitostný den. Jsou také ideální pro lenošení a v případě potřeby chrání před přírodními živly.