Pokles

Zhubněte bez diety – nehladovějte, ale zhubněte

zdravé stravování je příkladem pro několik lidíPokud máte potíže s dietou znovu a znovu, máme pro vás skvělé nápady Hubněte bez diety a hubnutí, aniž byste po celou dobu cítili hlad.

Hubnutí bez diety zahrnuje takzvané relaxační dny – dny plné jídla a dny hladu

zhubnout bez diety hruška jablko citron detoxikace

Dny spokojeného stravování jsou vhodné pro ty lidi, kteří si ještě nezvolili vhodný výživový plán nebo kteří nechtějí úplně změnit své předchozí stravovací návyky. Dosažený efekt „hubnutí“ se objeví brzy. Pocit plnosti může být jen výhodou. Doporučuje se, abyste se pro takové detoxikační dny rozhodli dvakrát až třikrát týdně. Kalorický příjem za den se pohybuje mezi 700 a 1 000. Buďte opatrní s tekutinami – pijte čaj, čerstvý džus a vodu. Nemůže to být méně než 2 litry každý den. První návrh nabízí Flesich (400 g) a čerstvou zeleninu (800 g) rozdělenou do 4-5 jídel. Nepřidávejte sůl. Sklenice nízkotučného mléčného nápoje před spaním je povolena. Druhý nápad pro Hubněte bez diety umožňuje příjem 500 gramů mořských plodů a 800 gramů dušené zeleniny. Další den relaxace by mohl zahrnovat 1–2,5 kg ovoce v kombinaci s 300 ml nízkotučného jogurtu. Opět se zde doporučují čtyři jídla.

Hubnutí bez diety lze dosáhnout pomocí detoxikace

zhubnout bez pocitu hladu odpočinek střevní soustavy

Čtvrtá varianta umožňuje sníst 800 gramů jahod, malin nebo třešní s nízkotučným tvarohem. Kávu můžete pít i nadále, ale měli byste se vyhýbat cukru. Nezapomeňte na vodu – to je jediný způsob, jak spalovat tuky vysoce účinným způsobem. Hladové dny naštěstí s hladem nemají nic společného. Ve skutečnosti můžete během dne hodně jíst. Zvláštní na tom je, že to může být jen jedna jediná potravina. Tímto způsobem se gastrointestinální trakt uvolňuje. Provádění tohoto režimu jednou týdně je docela dost. Pitná voda a čaj jsou považovány za hlavní pravidlo. Přijaté kalorie se pohybují mezi 500 a 900 denně. Naše návrhy jsou opět čtyři. Můžete si vybrat mezi melounem, 1,5 kg jablek, 6-7 banánů a 1,5 litru nízkotučného mléčného nápoje. Při hledání dobrého stravovacího plánu by nikdy nemělo být zapomenuto na mnoho výhod zdravého stravování! Hodně štěstí s Hubněte bez diety!

ideální postava dosáhnout získat šťastný světle zelená žlutá