Pokles

Spalujte kalorie na kole a zhubněte rychle a zdravě!

rychle zhubnout trénovat zůstat fit

Cyklistika je zdravá a udržuje vás v kondici. Předpokládáme, že jako vy rychle zhubnout a udržet si vysněnou postavu bez kondičních cvičení – a na co si při jízdě na kole dávat pozor.

Hubněte rychle a zdravě díky jízdě na kole místo fitness

Ušetřete peníze cvičením ve městě místo fitness

Cyklistika může úspěšně nahradit kondiční cvičení a rychle zhubnout. Nevěříš tomu? Po půl hodině jízdy na kole spálíte kolem 150 kalorií, procvičíte srdeční svaly a stimulujete hluboké dýchání, které tělu poskytne více kyslíku. Zde jsou další výhody, které vám cyklistika přináší:

– Snižuje krevní lipidy a snižuje riziko infarktu

– Posiluje břišní a zádové svaly – to je užitečné zejména pro lidi, kteří přes den hodně sedí a jinak se málo hýbou.

– Cyklistika má uklidňující účinek a pomáhá snižovat stres.

V teplých měsících můžete vyrazit do práce na kole, v chladných zimních měsících – stejného efektu lze dosáhnout pomocí takzvaného rotopedu.

Rychle zhubněte díky jízdě na kole – čemu musíte věnovat pozornost

rychle zhubněte doma, trénujte zdravá cvičení

Každý, kdo jezdí každý den na kole, může být zdravý a rychle zhubnout. Je třeba dodržovat několik důležitých základních pravidel. Začátečníci by měli začít s půlhodinou denně a čas pomalu prodlužovat. Poslední jídlo byste měli užít alespoň hodinu před tréninkem. Pít by se mělo hodně vody / ale v žádném případě ne studené z lednice / – na půl hodiny stačí 500ml láhev. Lidé, kteří každý den hodně sedí a nemají žádný jiný pohyb, nemají natrénované svaly, a proto musí začít se vzpřímenou polohou / a nezkoušet hned atletickou polohu /. Správná poloha sedla je také velmi důležitá – když sedíte na sedle, vaše nohy téměř nemusí dosáhnout na zem. Sedadlo by mělo být vybíráno s velkou péčí – vždyť cyklistika by měla být zábava a chcete sedět pohodlně. Ve speciálních obchodech jsou nabízena různá sedla podle typu postavy – nechte si poradit.

řídit hory silnice sportovci hubnou

jít nakupovat do práce, ušetřit peníze v létě

Cyklistika Užijte si přírody zůstaňte fit trénujte svaly

mít děti roztomilá dívka sport zdravé fit