Pokles

Nalezení motivace ke zhubnutí: 5 výroků a 10 tipů na první pohled

Ztracená motivace ke zhubnutí-správné-tipy-začátek-hledání-triky

Většinu času je dosažení určitého cíle pro mnoho lidí obtížné. V psychologii existují pozitivní a negativní směry myšlení, které s tím mohou pomoci. V prvním případě se člověk snaží uskutečnit svůj záměr, zatímco ve druhém se snaží zabránit možnému selhání. Pokud najdete ten správný Motivace k hubnutí můžete se podívat na následující článek.

Motivace ke zhubnutí: těžké rozhodnutí

Ztracená motivace zhubnout-jíst-sladkosti-cupcake-ovoce-jablko-vytrvat

Vzhledem k tomu, že v dnešní době je z čeho vybírat, zdá se výběr mezi zdravou a škodlivou dietou vždy komplikovaný. Opravdu musíte při dietě chodit bez všech sladkostí? Záleží na správném plánování. Musíte se toho alespoň pokusit držet a vydržet. Trénink paměti určitě pomůže.

Motivace ke zhubnutí: 5 vhodných výroků

Motivace k hubnutí rčení-zůstaň-silný-vytrvej-ztenčuj

Existuje mnoho výroků, které mohou sloužit jako každodenní motivace k hubnutí. Pět z nich je uvedeno níže. Poté, co jste si stanovili jasný cíl, například zhubnout a zeštíhlit, jste mohli sami s obrázkem a rčení: „Buď silný! Zhubněte! “Motivujte.

Volba správné strategie pro hubnutí

Motivace k hubnutí rčení-citáty-psychologie-chtěné-sebeovládání-vytvořit

Lidé se po celý život učí sebekontrole. Existuje několik způsobů, jak lze odolat pohledu na nezdravou dietu. Následující je jedním z nejúčinnějších z nich – na chladničce je nalepena poznámka s následujícím sloganem: „Pokud se ovládáš, můžeš všechno“. Účel světí prostředky.

Zdravá výživa a rozumné výroky o ní

Motivace k hubnutí rčení-citáty-tělo-zdravá-výživa-salát-zelenina

S dalším úslovím lze najít další motivaci pro hubnutí: „Jezte pro tělo, které chcete, ne pro tělo, které máte“. Jíst zdravou a rozumnou stravu je její důležitou součástí a určuje cestu, jak úspěšně zhubnout.

Cvičte, zůstaňte fit a zhubněte

motivace-hubnout-výroky-nezastavovat-unavený-udělaný-sport-psychologie

Abyste mohli zhubnout, musíte spálit více kalorií, než přijmete. Sport umožňuje spoustu zážitků a mění váš život. Aby byl cíl dotažen do konce, zvažte následující rčení: „Nepřestanu, když jsem unavený, zastavím, až skončím!“

Mezilehlého cíle již bylo dosaženo

motivace-zhubnout-výroky-citáty-způsob-opravdu-dosáhnout-cíle-zážitky

Postupem času bude dosaženo některých mezilehlých cílů, například vážíte o 2 libry méně, než když jste začínali. Naše další motivační prohlášení do sebe perfektně zapadá: „Ještě nejsem připraven, ale dnes jsem blíže svému cíli než včera“.

Nejlepší motivace zhubnout a ušetřit peníze 

motivace-zhubnout-ušetřit-peníze-zůstat-pozitivní-vydržet-dobrá-otázka

Bezpochyby nejlepší motivací k hubnutí bude, když můžete zhubnout a zároveň ušetřit peníze. Existuje velmi dobrý a zábavný způsob, jak ušetřit kalorie a peníze, a to pomocí zednických nádob a skleněných kamenů.

Motivace k hubnutí – tip se zednickými dózami

motivace-ke-hubnutí-zedník-jar-nápad-nalepit-na-držet-na-peníze-šetřit

Pořiďte si tři zednické dózy a na každou dejte štítek – vyjměte, sundejte a uložte. Za každé kilo méně položte kámen z levé nádoby doprostřed a 2 eura například do pravé zednické nádoby.

7 nejlepších triků, jak zhubnout: 1. Pozitivní myšlenky

motivace-zhubnout-pozitivní-myšlení-denní-tipy-začátek-psychologie

Poté, co jste si stanovili svůj záměr, musíte být motivovaní a našich sedm triků na hubnutí vám může pomoci. Je to snazší, pokud vždy myslíte pozitivně a ignorujete negativní emoce. Přestaňte si stěžovat a stěžovat si a přeformulujte negativní myšlenky.

7 nejlepších triků, jak zhubnout: 2. Hledání podpory

motivace-zhubnout-trvalá-podpora-hledání-rukou-kroky-pryč

Najít podporu během tohoto hubnutí je zásadní. Lidé se stejnými zájmy, jejich rodina nebo přátelé vás mohou rozveselit slovy jako „Zvládneš to“. Najděte si někoho, komu důvěřujete, a pravidelně si s ním promluvte o svých plánech.

7 nejlepších triků, jak zhubnout: 3. Odměna

motivace-zhubnout-odměna-při dosažení cíle-nákup dárků

Podařilo se vám shodit 5 kilo a chcete malou odměnu? Odměny slouží ke zvýšení vaší motivace a k jejímu udržení. Jděte s rodinou do kina nebo si kupte elegantní šaty.

7 nejlepších triků na hubnutí: 4. Bavte se

motivace-zhubnout-být-šťastný-dosáhnout-cíle-bavit se

Zábava je nutností, proto musíte použít i tento trik na hubnutí. Poslouchejte při běhu svou oblíbenou hudbu nebo vyzkoušejte nové sportovní aktivity, které vás budou bavit. Zpestřit obvyklou dietu můžete tím, že si koupíte nové zdravé produkty a uvidíte, jestli chutnají dobře.

7 nejlepších triků na hubnutí: 5. Přečtěte si knihu

motivace-zhubnout-číst-kniha-dostat-literatura-vytrvat-natrvalo

Můžete také vyhledat relevantní literaturu na téma „hubnutí“, „nízkosacharidová dieta“ nebo dokonce „sebevědomí“ a „informovanost“. Tímto způsobem se dozvíte mnoho o fyzických a psychologických procesech, abyste mohli později použít faktické informace jako svou vlastní strategii hubnutí.

7 nejlepších triků na hubnutí: 6. Cvičení

motivace-zhubnout-hledaný-sport-vlak-denní-nápady-tipy

Pokud nejste sportovní člověk a přesto chcete zhubnout, bylo by užitečnější poznat nové lidi a jít s nimi do posilovny. To zvyšuje vaši motivaci zhubnout. Úkolem osobního trenéra je vybrat správná cvičení podle vašich konkrétních potřeb, což je velmi výhodné.

7 nejlepších triků, jak zhubnout: 7. Jíst zdravě

motivace-zhubnout-ovoce-zelenina-osobní-měřítko-dieta-drž to

Zdravá strava rozhodujícím způsobem přispívá k hubnutí. Například dietní plán pro hubnutí zahrnuje ovoce a zeleninu s nízkým obsahem sacharidů: avokádo, papája, maliny, cuketa, lilek, květák, brokolice atd..

Motivace ke zhubnutí – před a po

motivace-zhubnout-před-po-získání-štíhlé-start-výsledek

Vize kontroluje a zvyšuje vaši motivaci, když jste si jako kognitivní cíl stanovili hubnutí. Podle psychologů by vnitřní obrazy měly být realistické a ne utopické. Naše podvědomí má neviditelnou sílu a zvyšuje motivaci mnohem více než jednoduchá formulace cíle. Chcete -li držet dietu, můžete také motivovat sen své budoucí vysněné postavy – například jak ležíte na pláži s bikinami a cítíte se ve svém těle opravdu dobře.

Motivujte se k hubnutí pomocí obrázků

motivace-zhubnout-najít-před-po-obrázky-vytrvat-výsledek

Můžete se také vyfotit ve stejné póze na každém kroku procesu hubnutí, například v bikinách a před zrcadlem. Takto vytvoříte nejlepší přehled. Doporučuje se také vytvořit z toho fotografickou koláž, vytisknout ji a mít ji na paměti, abyste nakonec dosáhli působivého úspěchu.

Buďte na správné cestě ke své vysněné postavě – výsledkům 

motivace-zhubnout-před-po-zážitky-výsledky-obrázky-správné-tipy

První výsledky se brzy dostaví, pokud najdete správnou motivaci a poslušně budete postupovat podle všech kroků. Zhruba po třech týdnech budou funkce viditelné a budete z nich mít radost. Váš pas se zeštíhluje a potřebujete si pořídit džíny v nových menších velikostech.

Závěr: Cíl byl splněn

Motivace-zhubnout-palec-nahoru-vytrvalost-zážitky

S velkou motivací, vytrvalostí, tvrdou prací, vytrvalostí a vůlí se konečně dosáhne cíle. Získali jste to a jste na sebe hrdí, protože vaše správné činy vedly k úspěchu a budete odměněni.